Sennik

05 października 2014 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
 
Na jedym z miejsc pracy, gdzie był mąż leżącej PDP, od razu po przyjeździe wymusiłam właśnie na nim naprawę zamka w drzwiach,
tłumacząc to tym, że zawsze  sypiam tylko za zamkniętymi drzwiami.
I że wszędzie tak miałam i tu też tak chcę. A ponieważ usłyszał to z 10 razy, w ciągu 3 godzin-zamek naprawił. 
To było moje pierwsze miejsce pracy, firma o mężu pani mnie nie poinformowała. Jechałam tylko do pani.
I jak tego pana ujrzałam, postanowiłam, ze jak nie zrobi tego zamka, wracam do domu )
 
05 października 2014 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
Bożenka

A mnie sie dzisiaj śniło że ktoś mi sie do łóżka wpychał z prawej strony.. Dziadek wstał i pyta dobrze dzisiaj spałaś?- Nein- odpowiadam. Und ich auch- odpowiada dziadek.. i co wy na to?

buaaaaahahahha
no to nie na marne były wczorajsze pogaduchy ......wiecie o czym :))))DDDDD
jednej się spełniło........::)))))
05 października 2014 14:00 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

buaaaaahahahha
no to nie na marne były wczorajsze pogaduchy ......wiecie o czym :))))DDDDD
jednej się spełniło........::)))))

Buuuu zeby ten dziadek miał z 50 lat mniej... i kasy tyle co teraz....
05 października 2014 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
Bożenka

Buuuu zeby ten dziadek miał z 50 lat mniej... i kasy tyle co teraz....

ooo to trzeba wydrukować  coś z tych fotek, które andrea zapodała i..........na twarz dziadkowi...::))))
 
 
 
może lepiej nieeee......
30 listopada 2014 16:51 / 6 osobom podoba się ten post
Minionej nocy, a to noc szczególna, śniło mi się, że EUR kosztowało 6 polskich złotych.
Pamiętam dokładnie, jak ze zdumieniem wpatrywałam się w tablicę kursów walut.
30 listopada 2014 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Minionej nocy, a to noc szczególna, śniło mi się, że EUR kosztowało 6 polskich złotych.
Pamiętam dokładnie, jak ze zdumieniem wpatrywałam się w tablicę kursów walut.

ha ha ha i dlatego firma obnizy wyplaty w Nowym Roku hihi
01 grudnia 2014 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
Naprawdę korzystacie z senników i tym podobnych rzeczy? wierzycie w to? Ja nigdy nie miałam ku temu sklonności. Na przykład nieraz śniły mi się wypadające zęby, które ponoć maja zwiastować śmierć,a jakoś nigdy nic sie nie wydarzyło. Lepiej żyć rzeczywistością,a nie takimi snami
01 grudnia 2014 19:58
Śniła mi się paczka,a w niej jakieś stare ciuchy.:)
01 grudnia 2014 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Na tej szteli mam do dziś dziwne sny,już pomijam,że śnili mi się wszyscy zmarli krewni,którzy do mnie przemawiali,śnił mi się mój ex,ex teściowie, mięso gotowane,pieczone hahahahh Na początku po przebudzeniu dzwoniłam do córki z pytaniem czy wszystko ok,a teraz to już tak mi spowszedniały te sny,że nie przywiązuję do nich wagi. O sprawdzaniu w senniku nawet nie myślę,co ma być i tak będzie.
01 grudnia 2014 20:58
ivanilia40

Na tej szteli mam do dziś dziwne sny,już pomijam,że śnili mi się wszyscy zmarli krewni,którzy do mnie przemawiali,śnił mi się mój ex,ex teściowie, mięso gotowane,pieczone hahahahh Na początku po przebudzeniu dzwoniłam do córki z pytaniem czy wszystko ok,a teraz to już tak mi spowszedniały te sny,że nie przywiązuję do nich wagi. O sprawdzaniu w senniku nawet nie myślę,co ma być i tak będzie.

Przestaw łóżko !!! może pomoże.... 
01 grudnia 2014 21:03
elzbietkaaaa

Naprawdę korzystacie z senników i tym podobnych rzeczy? wierzycie w to? Ja nigdy nie miałam ku temu sklonności. Na przykład nieraz śniły mi się wypadające zęby, które ponoć maja zwiastować śmierć,a jakoś nigdy nic sie nie wydarzyło. Lepiej żyć rzeczywistością,a nie takimi snami

Czasem sny bywają ostrzeżeniem , czasem podsuwają radę , czasem coś przypomną  ... a czasem są tylko nic nie znaczącym wytworem podświadomości.   a zęby nie zawsze zwiastują śmierć .
01 grudnia 2014 21:05
tyciek

Przestaw łóżko !!! może pomoże.... 

Wszystkie ściany obstawione,nie ma gdzie przestawic lóżka,poza tym już nie zwracam uwagi na sny :)
01 grudnia 2014 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Poczytajcie przed snem obojetnie krórą z ''sag'' pani M. Sandemo a gwarantuję fantastyczne sny:))))
01 grudnia 2014 21:08
ivanilia40

Wszystkie ściany obstawione,nie ma gdzie przestawic lóżka,poza tym już nie zwracam uwagi na sny :)

a nie da rady jakiejś szafki przesunąć ? i w to miejsce wjechać z łóżkiem ? bo te cholerne sny potrafią udręczyć człowieka- najgorzej w pełni księżyca i tuż przed nią ..... 
01 grudnia 2014 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
tyciek

a nie da rady jakiejś szafki przesunąć ? i w to miejsce wjechać z łóżkiem ? bo te cholerne sny potrafią udręczyć człowieka- najgorzej w pełni księżyca i tuż przed nią ..... 

Co Ty,nie ma szafek,jest cały regał,a w pełnie księżyca wcale nie śpie hahahahh czytam ksiązki :))