Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

04 czerwca 2023 10:14 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zmiana ,która wczoraj przyjechała od razu o dzugn wolny zapytała . Dziadek i babka zdziwieni albo im zaproponowana min 50 euro za brak wolnego. Kopara im opadla. Ja powiedziałam że nadmieniam córce o dniu wolnym i był problem. Ok . Już wiem, że takie rodziny omija się z daleka, które mają tylko to w głowie, że płacą więc opiekunka ma być 24/24. Ma mi dać znać ta pani Sabina jak to się u niej rostrzygnie. 

Napisałam że "mam szczęście",to żadne szczęście,to po prostu się nam należy i wymagajmy tego 
04 czerwca 2023 20:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już tylko wspomnienia po wczorajszej wycieczce

04 czerwca 2023 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję ?. Lubię kapelusze :oczko1:. Ten akurat w ubiegłym roku w Gdańsku kupiłam,w sklepie z kapeluszami. Pani modystka się śmiała,że mogłabym u niej prezentować modele, bo głowa "do kapelusza":-). Ja,jako starsza dużo od Ciebie koleżanka po fachu, podpisuję się pod słowami starszej pani,obiema rękami.
Cóż, czasem rodziny cieszą się że opiekunka zajmuje się ich rodzicami i oni mają ich z głowy. Najlepiej żeby opiekunka siedziała w domu non-stop. Na szczęście należą do mniejszości. Mam szczęście do podopiecznych,jeśli chodzi o czas wolny i wykorzystywanie go na poznawanie nowych miejsc. Może dlatego że sami dużo podróżowali i zwiedzali? Nawet na jedynej Steli z której nie byłam zadowolona,pdp sama przypominała mi o dniu wolnym i o tym,żebym go fajnie spędziła i odpoczęła od tej Hexe,czyli od niej :-)
Dusiu, dojedźcie bezpiecznie do domu, odpoczywaj ,zabaw się w Julię Roberts -"Jedz, módl się,kochaj". Modlić się można na różne sposoby, niekoniecznie w kościele. Wczorajsza radość z wycieczki,zachwycanie się piękną naturą, wdzięczność że mogę to "mieć", to była moja modlitwa.

Dokładnie....
07 czerwca 2023 17:26 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale pięknie poprosze o teleportację 
08 października 2023 15:10 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już tylko wspomnienia po wczorajszej wycieczce

Teraz można wspominać! W tym roku lato długo z nami pozostało, niestety od kilku dni jesień postanowiła dać o sobie znać. Nie jest jednak tak źle.... obecna pora roku ma swoje uroki. Kolorowo jest, może nie w życiu ale spacery są przyjemne.
09 października 2023 00:20 / 4 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Teraz można wspominać! W tym roku lato długo z nami pozostało, niestety od kilku dni jesień postanowiła dać o sobie znać. Nie jest jednak tak źle.... obecna pora roku ma swoje uroki. Kolorowo jest, może nie w życiu ale spacery są przyjemne. :-)

To prawda,co zobaczymy,to nasze,wspomnienia pozostaną na długo z nami. A te z Hamburga mam tylko przyjemne .
19 października 2023 15:36 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

To prawda,co zobaczymy,to nasze,wspomnienia pozostaną na długo z nami. A te z Hamburga mam tylko przyjemne .

Dlatego ja lubię wywoływać fotki do albumu, na papierze jakoś przyjemniej się ogląda 
21 października 2023 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Dlatego ja lubię wywoływać fotki do albumu, na papierze jakoś przyjemniej się ogląda :-)

Też. wklejam , sama robię fotki aparatem fotograficznym .Albumy ponumerowane i opisane na grzbietach . Lubię oglądać ,przekładać karty i wspominać .Życie to ulotne chwile 
21 października 2023 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

To prawda,co zobaczymy,to nasze,wspomnienia pozostaną na długo z nami. A te z Hamburga mam tylko przyjemne .

Z czasem wszystkie wspomnienia są przyjemne .Pod innym katem patrzymy na odległy czas .Na zdjęciach też utrwalamy dobre chwile .Nikt chyba nie fotografuje złych.rzeczy, chyba, że jest masochista .
22 października 2023 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Z czasem wszystkie wspomnienia są przyjemne .Pod innym katem patrzymy na odległy czas .Na zdjęciach też utrwalamy dobre chwile .Nikt chyba nie fotografuje złych.rzeczy, chyba, że jest masochista .:-)

Czasem mi się myli kąt widzenia z kontem w banku .Chociaż szczerze wolę to drugie .
23 października 2023 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
Abu

Jesiennie ale przyjemnie.

Uroczy zakątek. Podobne miasteczka odwiedzałam będąc w Bonn. W dni wolne robiłam sobie wycieczki wzdłuż Renu-Linz,Bad Neuenahr,Altenahr,Ahrweiler. Piękne widoki,winnice na wzgórzach,w dole Ren czy 
Ahr.
23 października 2023 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
Podobnie Mosbach 
23 października 2023 11:54
Abu

Jesiennie ale przyjemnie.

Jak z widokówki 
26 grudnia 2023 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry i już prawie po świętach .Czuję się jak pasożyt , miejsce ułożone modelowo 
Zrobię to co powinnam i luż .Na spacery nie chodzę bo pizdzi :-( a ja mam jedno ucho wymagające .Ciut zawieje i już mnie boli . Zaczękam do wiosny :bezradny: .Dzisiaj rozłożyłam leki, bo potrafię i nawet wiem które są na co .Przy rozkładaniu dowiedziałam się co komu dolega  .Znam moje powinności ale , niektóre nadwyrezam 
Myślę, że moja przyjaciółka po powrocie zastanie podopiecznych  w dobrej formie i nie dostanę bana .
Dobrego dnia :pije kawe:

A ja spaceruję,sama i rodzinnie. Wychodzimy na godzinkę,chodzimy,biegamy, czasem gdzieś podjeżdżamy. Tak jak dzisiaj np. Mróz trzyma,w południe było -15 . Nie mogę się napatrzeć i nacieszyć oczu widokami. W słońcu wszystko wygląda tak,jakby ktoś z góry sypnął diamencikami.
A wracając do Twojego posta,fajnie że Tobie jest fajnie.Zmieniać się z przyjaciółką to dopiero musi być fajnie 👍
       Dzisiaj podglądaliśmy konie i kucyki,harcowały radośnie pewnie dla rozgrzewki😉

 
26 grudnia 2023 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja spaceruję,sama i rodzinnie. Wychodzimy na godzinkę,chodzimy,biegamy, czasem gdzieś podjeżdżamy. Tak jak dzisiaj np. Mróz trzyma,w południe było -15 . Nie mogę się napatrzeć i nacieszyć oczu widokami. W słońcu wszystko wygląda tak,jakby ktoś z góry sypnął diamencikami.
A wracając do Twojego posta,fajnie że Tobie jest fajnie.Zmieniać się z przyjaciółką to dopiero musi być fajnie 👍
       Dzisiaj podglądaliśmy konie i kucyki,harcowały radośnie pewnie dla rozgrzewki😉

 

W CH taki śnieg tylko w górach. Osrodki narciarskie oblężone, na nizinach nieciekawa jesienna pogoda, ale w Aconie w słoncu było dziś prawie 20 st :) 
Miłego wypoczynku z rodzinką w cudnej norweskiej scenerii :)