Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

27 grudnia 2023 07:34 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja spaceruję,sama i rodzinnie. Wychodzimy na godzinkę,chodzimy,biegamy, czasem gdzieś podjeżdżamy. Tak jak dzisiaj np. Mróz trzyma,w południe było -15 . Nie mogę się napatrzeć i nacieszyć oczu widokami. W słońcu wszystko wygląda tak,jakby ktoś z góry sypnął diamencikami.
A wracając do Twojego posta,fajnie że Tobie jest fajnie.Zmieniać się z przyjaciółką to dopiero musi być fajnie 👍
       Dzisiaj podglądaliśmy konie i kucyki,harcowały radośnie pewnie dla rozgrzewki😉

 

Fajnie ,.jak w bajce 
Osobiście lubię śnieg za oknem . Wtedy jest czysto ,pięknie i ciśnienie mam w normie , bo gdzie okiem rzucę jest ok .
Tylko pozazdrościć Gusi takich widoków .
 
24 kwietnia 2024 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
Jak czytam wase posty i patrze na zdjęcia to już sie nie mogę doczekać wyjazdu. planuję na wakacje, więc pogoda bdzie sprzyjać wycieczkom. na pewno wrzuce jakieś zdjęcia!!
09 maja 2024 23:17
w sumie nie myslalem o pracy w roli opiekun jako o szansy na zwiedzanie. Dużo czytam, zę będę siedzieć w zamknięciu ale widać, ze jednak jest szansa również na rozrywkę na tych zleceniach. 
28 czerwca 2024 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
Krzysiek15

w sumie nie myslalem o pracy w roli opiekun jako o szansy na zwiedzanie. Dużo czytam, zę będę siedzieć w zamknięciu ale widać, ze jednak jest szansa również na rozrywkę na tych zleceniach. 

dziewczyny często się też chwalą na grupach opiekunkowych na FB że zwiedzają :) :) :) jak dla mnie wszystko zależy od zlecenia i rodziny.. miałam tak że mnie wozili bo chcieli żebym zobaczyła miasto i okolice, a miałam tak że faktycznie tylko spacer w pauzie... mimo to warto jeździć bo zawsze człowiek coś nowego zobaczy
01 lipca 2024 11:27
Zgodzę się z Bożeną, to różnie bywa, ale da się zobaczyć kawał świata. Miałam wyjazdy, gdzie mieszkałam w turystycznej okolicy, np. ścisłe stare miasto i samo pójście po zakupy było już jak na wakacjach, miałam sztele, gdzie współnie z podopieczną robiłysmy sobie wycieczki, są też miejsce, gdzie niestety wszedzie daleko. 
Bardzo dobobało mi się w rejonie z winnicami, pogórki z winiroślami, jak z bajki. 
01 lipca 2024 11:27
Janka333

Jak czytam wase posty i patrze na zdjęcia to już sie nie mogę doczekać wyjazdu. planuję na wakacje, więc pogoda bdzie sprzyjać wycieczkom. na pewno wrzuce jakieś zdjęcia!!

Czekamy na zdjęcia. 
16 lipca 2024 08:32
Luiza65

Zgodzę się z Bożeną, to różnie bywa, ale da się zobaczyć kawał świata. Miałam wyjazdy, gdzie mieszkałam w turystycznej okolicy, np. ścisłe stare miasto i samo pójście po zakupy było już jak na wakacjach, miałam sztele, gdzie współnie z podopieczną robiłysmy sobie wycieczki, są też miejsce, gdzie niestety wszedzie daleko. 
Bardzo dobobało mi się w rejonie z winnicami, pogórki z winiroślami, jak z bajki. 

Ja na każdym zleceniu staram się w którymś momencie zagadać do rodziny podpopiecznego czy chcieliby mnie i seniora zabrać w jakieś fajmne miejsca na wycieczkę po okolicy i zawsze się zgadzają i cieszą że mogą się pochwalić jak ładnie jest w Niemczech. Myślę, że żeby trochę pozwiedzać wystarczy poprosić. Wiadomo, że rodziny bywają różne ale ja zawsze fajnie trafiałem 
17 lipca 2024 08:27
stanislawn

Ja na każdym zleceniu staram się w którymś momencie zagadać do rodziny podpopiecznego czy chcieliby mnie i seniora zabrać w jakieś fajmne miejsca na wycieczkę po okolicy i zawsze się zgadzają i cieszą że mogą się pochwalić jak ładnie jest w Niemczech. Myślę, że żeby trochę pozwiedzać wystarczy poprosić. Wiadomo, że rodziny bywają różne ale ja zawsze fajnie trafiałem 

odwaga żeby zagadać o wycieczkę to jedno, ale szczęście do rodizny, żeby chcieli to zorganizować to już inna rzecz. super że u Ciebie to tak działa :)...