Na wyjeździe #9

29 maja 2014 09:14

Proszę o kontynuację "Na wyjeździe" w tym temacie.

29 maja 2014 09:23
Już się robi szefie.
Malinko, wróciłam do swojej babci, jest spokojnie, tylko nudno. Napiszę meila:)
29 maja 2014 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietki mam do Was pytanie .... Ile mozna zawołac za robienie prania?? U mnie wczesniej robiła je sprzątaczka ale tak wyszło ,że już go nie robi więc przypadło mi to w udziale i mam do rachunku sobie doliczyć za pranie:)
29 maja 2014 09:49 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Kobietki mam do Was pytanie .... Ile mozna zawołac za robienie prania?? U mnie wczesniej robiła je sprzątaczka ale tak wyszło ,że już go nie robi więc przypadło mi to w udziale i mam do rachunku sobie doliczyć za pranie:)

Zaproponowałabym o centa mniej od sprzątaczki:)
29 maja 2014 09:54
Dyśka

Zaproponowałabym o centa mniej od sprzątaczki:)

tylko ja nie wiem ile ona brała) za wszystko (3 godz.) brała 50e :) :) 
29 maja 2014 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry ;)
U mnie znów się zachmurzyło. :(((
Nie lubie takiej pogody , słońce lepiej na mnie i na PDP wpływa :)
Własnie jemy śniadanie. Babcia znów pyta co to za stacja , bo tylko muzykę puszczają :P
Kochane moje jest dobrze ,bo urlop zbliża sie wielkimi krokami :)
A ja wczoraj kupiłam sobie psa :) Chihuahua :)))) Przez internet :D Piesek czeka na mnie w Wałbrzychu :) Ma 10 tygodni.Umaszczenie ma biało czarne :)
Cieszę się bardzo i nie mogę się doczekać Niedzieli , albo poniedziałku :/:)))
Miłego dnia:)
29 maja 2014 10:00
To się jej spytaj.Albo zobacz  ile czasu pranie zjmuje i policz za godzinę. Spytaj się rodziny czy ta kwota też im pasuje,zawsze dwie strony muszą być zadowolone:)
29 maja 2014 10:11
Witajcie po nieprzespanej prawie całej nocy. Dziś jestem leko demencyjna,jakoś wolno myślę od rana. Wczoraj w nocy czytałam słownik polsko-niemiecki,opowiadanie po niemiecku i bajki niemieckie,potem normalną książkę ,mózg mi się zlasował a i tak prawie do 4-tej kręciłam się z boku na bok.
Chyba już tęsknię za domem :)
29 maja 2014 10:14
Dla mnie za pranie kasa to dziwne.Prędzej za prasowanie , bo przecież chyba nie pierzesz w rękach , a w pralce.Co innego jak ludzie chodzą do pralni i tam prąd , woda, pralka się zużywa , a w domu to z ich kieszeni idzie.
29 maja 2014 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
żle się wyraziłam chodzi o pranie i prasowanie .... powiedziałam rodzince ,że ja mam to w Haushalt a oni mi powiedzieli,że stwierdzeniem " Haushalt " to firma strzela nam w głowę, bo różne osoby różnie to rozumieją :) i oni będą dodatkowo mi płacić za to.... tak jak i dostałam dodatkowo za pomoc pdp w myciu i ubieraniu bo wczesniej robił to Pflegedinst ( teraz nie przychodzą bo ich firma juz przestała istnieć ) 
A liczę za każde pranie bo ja co tydzień wystawiam rachunek dla rodzinki i oni chcą ,żeby było doliczane co tydz. ( jestem na własnej działalności)
29 maja 2014 10:28
Joasia

żle się wyraziłam chodzi o pranie i prasowanie .... powiedziałam rodzince ,że ja mam to w Haushalt a oni mi powiedzieli,że stwierdzeniem " Haushalt " to firma strzela nam w głowę, bo różne osoby różnie to rozumieją :) i oni będą dodatkowo mi płacić za to.... tak jak i dostałam dodatkowo za pomoc pdp w myciu i ubieraniu bo wczesniej robił to Pflegedinst ( teraz nie przychodzą bo ich firma juz przestała istnieć ) 
A liczę za każde pranie bo ja co tydzień wystawiam rachunek dla rodzinki i oni chcą ,żeby było doliczane co tydz. ( jestem na własnej działalności)

Trafiłaś na przyzwoitą rodzinę. Pracowałam wcześniej u PDP gdzie stwierdzono, że skoro na początku myślałam, że będę ją myć (a robiła to Pflegedinst), to dorzucili mi to do obowiązków. Oni oszczędzili, a ja nie zarobiłam więcej.
29 maja 2014 12:59 / 2 osobom podoba się ten post
Wczoraj na "półmetek" dostałam od rodziny mojej pdp kopertę.Nie wiem jak mam do tego podeść czy to łapówka czy przkupstwo.Jeszcze nie otwieralam dostałam zaklejoną.Może dzisiaj jeszcze sobie pomarzę a jutro zderzę sie z rzeczywistością.
29 maja 2014 13:53
moj podopieczny przespal cala noc i spi do teraz nawet sniadanie w lozku zjadl,do niego to jest calkiem niepodobne zeby jeszcze byl w lozku mowi spiacy jest pytam sie go czy cos mu dolega mowi ze wszystko w porzadku ...kurcze no nie niewiem, moze ma zly dzien ...?
29 maja 2014 14:14
Nenciii

moj podopieczny przespal cala noc i spi do teraz nawet sniadanie w lozku zjadl,do niego to jest calkiem niepodobne zeby jeszcze byl w lozku mowi spiacy jest pytam sie go czy cos mu dolega mowi ze wszystko w porzadku ...kurcze no nie niewiem, moze ma zly dzien ...?

Jeśli Twój pdp ma demencje to chyba normalne. Moja pdp też miewa dni,że śpi całą noc od 19-tej ,budzi się o 10.30 nastepnego dnia,pomogę jej się ubrać,siada na kanapie i śpi dalej. Jak ma się zmienic pogoda na ciepłą to tak się właśnie zachwuje,dziś też podsypia.
29 maja 2014 14:16
Witaski kochani kurcze nie wiem co sie ze mna dzieje !!! Czuje sie rozbita na 1000 kawałkow i nie moge sie pozbierac!!! No i wcale mi sie to nie podoba!!  Czyzby wiosna tak na mnie działała czy zbyt duzo wziełam na swoje barki sama nie wiem !!Musze sie ogarnac bo wogule nie podoba mi sie to!!!