Pozytywne aspekty pobytu w pracy

01 grudnia 2014 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak się nie da to nic na siłę robić nie trzeba,a już na pewno nie wbrew sobie,niech tam teściowa sobie żyje....jak najdalej od synowej :))

Ivanilia, nie mam pojęcia, jak to się stało, że wcześniej przeoczyłam tego posta. A on taki mądry jest.
01 grudnia 2014 18:34 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Ivanilia, nie mam pojęcia, jak to się stało, że wcześniej przeoczyłam tego posta. A on taki mądry jest.

No,o półtora mieisąca przeoczyłaś hahahahahahahh
02 grudnia 2014 07:00 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Sowa,zaraz Twój telefon stanieje i spokojnie sobie kupisz :)

Ja widze same plusy tej pracy w moim przypadku. Lubię podróżować,lubie zwiedzac,lubie poznawać nowych ludzi. Przy tym zarabiam przyzwoicie ( choć mogłoby być lepiej) i uczę się języka.
Jest jeszcze jeden plus pracy w tym zawodzie,dzięku forum poznałam wiele świetnych osób.

Pięknie to ujęłaś , Ivanilko !........ miałam coś jeszcze dodać , ale mnie ubiegłaś ..........niedawno -:)))))))))))DDDDDDDDD
02 grudnia 2014 10:03
nianta

Pozytywne?
Zmiany, zmiany,zmiany-na lepsze, mojej osobowości, wyrobienie w sobie pokory i cierpliwości, jak i sposobów na 'nie wyżywanie' się na ludziach... Zmiana poglądów na pewne sprawy, a pieniądz, rzecz nabyta, pomagają 'łatwiej'żyć, ale co przeżyłam, to moje;)

U mnie tak samo, pracuję tu za pieniądze a nie dla pieniędzy 
02 grudnia 2014 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli nie dla pieniędzy,to czemu za pieniądze? ;)
13 marca 2015 17:18 / 13 osobom podoba się ten post
Oto pozytywny aspekt bycia w pracy. Dzisiaj poszłam do Edeki inną drogą, może trochę trudniejszą ale o ileż ciekawszą i ładniejszą.

No nie powiem, że weszłam na te ścieżkę. raczej się wgramoliłam, bo po zimie kondycja prawie zerowa. A na dole uzdrowisko

Połaziłam sobie dzisiaj trochę, miałam więcej wolnego czasu.



To są bardzo pozytywne aspekty pracy opiekunki ;-))

05 marca 2017 23:49 / 5 osobom podoba się ten post
Pozytywnym aspektem tej pracy jest to, że mam mniejszy stres poweekendowy, przed poniedziałkiem. Spokojniutko, jutro kolejny, taki sam dzień pracy i gitara, jak to ktoś powiedział
06 marca 2017 08:02 / 8 osobom podoba się ten post
margaritka59

Pozytywnym aspektem tej pracy jest to, że mam mniejszy stres poweekendowy, przed poniedziałkiem. Spokojniutko, jutro kolejny, taki sam dzień pracy i gitara, jak to ktoś powiedział:oklaski3:

I nie trzeba wychodzić na taką wichurę , siup i jestem w pracy. Niestety po 8 godzinach nie można wyjść z pracy, ale to już nie jest pozytywny aspekt.
06 marca 2017 08:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry drogie Panie i Panowie...dziś jest Międzynarodowy Dzień Głęboko Zamrożonej Żywności :) postarajcie się taką uwzględnić dziś w menu :) a z racji tego, że idzie wiosna...już niedługo będzie coraz mniej przetworzonego :) miłego dnia
06 marca 2017 09:16 / 8 osobom podoba się ten post
aniao

I nie trzeba wychodzić na taką wichurę :-) , siup i jestem w pracy. Niestety po 8 godzinach nie można wyjść z pracy, ale to już nie jest pozytywny aspekt.

I nie trzeba spieszyć się do pracy.Jest na wyciągnięcie ręki.I na przystanek autobusowy nie muszę lecieć żeby zdążyć.
To bardzo pozytywny aspekt pracy.I kawkę wypić można w trakcie pracy,nie mówiąc o śniadaniu.
06 marca 2017 09:23 / 6 osobom podoba się ten post
I na rowerku można pojeździć
06 marca 2017 09:41 / 5 osobom podoba się ten post
Jak ja zerkam na konto to od razu chce mi się pracować