Moje wspomnienia, pamiętniki

22 czerwca 2014 10:52 / 9 osobom podoba się ten post
Na wstępie coś o sobie:Tutaj jeszcze nie pisałam. Jak to mi ktoś wygarnął po tym jak mnie wyptał- chwaliłąś się swoim mgr. czi inż.Tak pochwalę się!!! To moje życie, na coś uciekły mi lata młodości więc chcę żebyście wiedziały na co!Liceum profil ekonomiczno-administracyjny w lubuskiem wtedy mieszkałam, 2 lata przerwy... pracowałam w banku jako stażysta i pracownik biurowy uwczesny dyrektor powiedział mi że nie może mnie zatrudnić bo nie mam studiów - to poszłam na studia do Szczecina - kierunek Finanse i rachunkowość (FIR) - miało być idealne do banku. W międzyczasie dyektor się zmienił w banku, poznałam pewnego chłopaka i wyprowadzając się z akademika wprowadziłam się do niego- okolice poznania. Na magisterkę z FIR nie dostałam się to wybrałam Gospodarkę Przestrzenną(GP)- bo tam już na pewno nie bdzie cyferek- jakże się myliłam:) Studiując dziennie GP studiowałam zaocznie Mechanizmy Funkcjonaowania Strefy Euro- Nie wiem czy możecie mi uwierzyć jak bardzo mi się to podobało! Uwielbiam tę tamatykę... to był 1 rok magisterki- a no i odbierałam dyplom w "Stolycy" -pierwszy raz tam byłam Kopernika odwiedziłam:) na drugim roku poszłam na niemiecki - kolegium językowe- nauka za darmo, zjazdy co tydzień pt, sob, niedz. - póżniej staż i praca w Urzędzie Miasta i Gminy - ale niestety nie mam znajomości i nikomu do łóżka nie weszłam więc przytrzymali mnie tylko do czasu gdy PUP finansował częściowo moje wynagrodzenie. Od 1 stycznia szukałam pracy i w końcu wymyśliłam że taka praca- opiekunki jest całkiem w porządku i jestem w niemczech od 13 maja....No to kim jestem z zawodu??
22 czerwca 2014 10:54 / 6 osobom podoba się ten post
Jesteś mgr inż.opiekunka
Tak jak ja
22 czerwca 2014 10:59 / 11 osobom podoba się ten post
Piszac tu zamieszczać będę rózne moje wynurzenia, często pisane na bierząco z kimś na gg , nie bede ich poprawiać pod względem przejrzystości językowej i innych gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych opcji. Nie masz chęci nie musisz czytać, masz chęć możesz skomentować- miło mi i dziękuję:) Ale nie pozwalam Ci mnie obrażać i osądzać- możesz mi to tutaj napisać ale ja sie nie wdam w dyskusję- to jest mój kawałek tego forum. Nie chcę wchodzić tutaj tylko wtedy, gdy est mi smutno i źle. Czasem jest coś wesołego również w mojej pracy... Reszta wyjdzie w praniu! Pozdrawiam Czytelniczki i czytelników:)A teraz idę gotować obiad:)Bardzo proszę o jakiś znak pod moim postem, bo jeśli chcecie czytać dalej ja tego nie wiem:))
22 czerwca 2014 15:22
Pisz i zobaczymy jak się potoczy.
22 czerwca 2014 15:26
pisz,ja co prawda malo pisze,ale czytac lubie
22 czerwca 2014 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
Więc kolejny post bez kolejności chronologicznej: STRONA1 z 4 - nie wiem ile się tu zmieści...

Na pewnym portalu zjarzał do mnie taki Ktoś.
Ja zajrzałam do niego,ale po przeczytaniu jego opisu nie miałam odwagi pierwsza napisać.
Jednak 17.06.2014 miał urodziny, więc się odważyłam.
Niestety nie mam możliwości dotarcia do moich wiadomości więc czasem ich nie będzie.

Ja: Witam, nie odważyłabym się do Ciebie napisać, ale masz dziś urodziny, więc chciałabym złożyć Ci życzenia. Takie proste, oklepane. Więc wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęscia, spełnienia marzeń i samych słonecznych dni.

Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 14:58 | Usuń
no miło mi bardzo :) dziekuje pieknie :) wiec miłego dnia dla MARIOLI ..I PISZ KIEDY ZECHCESZ :)

Ja: na pewno?
Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 16:42 | Usuń
no jak pisze to wiem :) na pewno

Ja: to w której części Duisburga mieszkasz?
Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 17:08 | Usuń
odpoweidz numer jeden..bramka pierwsza :) MARXLOH >) a TY?? u mnie słaba dzielnica

Ja: Ru>>>>>>>... musiałam na mapie poszukać, bo jeszcze nie znam tej nazwy na pamięć

Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 17:47 | Usuń
DRUGA STRONA miasta , zerkająć odemnie :) i co tu porabiasz??

Ja: opiekuję się starszą panią. A ty/.
.
Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 18:14 | Usuń
akurat w Niemczech zajmuje sie telekomunikacja :) montuje na wysokosci przekazniki od GSM lub LTE..dla VODAFONE, T-MOBILE I 02 :) w innych krajach robie inne rzeczy w swoim zawodzie :) uciekłem tu przedz zimą w tamtym roku w listopadzie i tak co 4-5 tyg jestem tu znowu :) nic szczególnego :)

Ja: wiesz zazdroszczę Ci trochę...
Użytkownik usunięty napisał:17.06.2014 18:25 | Usuń

to zazdrość hy hy :) a na serio po 12 laytach w tym zawodzie , nie ma juz nawet adrenaliny :) czasem nakrecimy jakis film z góry albo zrobimy zdjecia..a czasam nawet nie wiem jakie widoki, wchodze, robie swoje i mnie nie ma :) znudziło mi sie troche :) kiedy wracasz do pl??? chyba nieedługo :)
Ja: nie wiem co napisałam
Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 18:29 | Usuń
to wyjdz do ludzi :) babka potrzebuje 24 na dobe opieki??? :) ucieknij jesli tak he he

Ja: nie wiem co napisałam
Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 18:34 | Usuń
no to marnie masz :) serio , trzeba byc twardym aby to robic i siedzieć tam 24 na H ... JA BYM NIE MÓGŁ
22 czerwca 2014 17:26
STRONA 2 z 4

Ja: nie wiem co napisałam
Użytkownik usunięty napisał: 17.06.2014 18:44 | Usuń

zazwyczaj jade cos pozwiedzać, albo ide pobiegac...:) albo pracuje na kompie w domu :) ale za cholere nie wiem co robic od jutra przezx piec dni, bo wszyscy znajom,i w Polsce :)

Ja: muaisłam pisać coś o moim czasie wolnym …

Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 14:43 | Usuń
to nie siedz po nocach :) w nocy sie spi ....tzn tak mi sie wydaje :) ja juz zaczynam weekend :) hmmm...nie moge ci tego samego życzyć bo bedzie to nie fer :p

3 godziny , dwa razy wtyg :) powiem ci ze prowadzisz bardzo rozywkowe zycie :) ide sdpac, siedziałem w papierach po uszy :) miłej nocki

Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 17:51 | Usuń

no to ciesze sie ze sie cieszysz. moja rada, poszuakaj normalnej pracy , bo opieka to ani dobry zarobek, ani czas wolny jak widzisz.. jak znasz choć troche jezyk , to roboty jest tutaj pełno :)

Ja: no to doradź mi coś
Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 17:59 | Usuń

masz 28 lat..co ja mma ci doradzić?? szukaj roboty i mieszkania , pełno jest ogłoszen jesli tylko ktos chce pracowac

Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 19:02 | Usuń
ok..miłej roboty :) jak bys chciała pomocy wtych rzeczach...to jestem :)

a co innego ? :) robisz jak nie śpisz :) moze sie dołacze :) plany na weekend sa nijakie....nie wiem co bede robił :)

Ja: rozmyślam nad pewnymi rzeczami które można by urzeczywistnić

Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 19:16 | Usuń
nie..w urzeczywistnieniu :) z rozmyslania to i Salomon z pustego nie naleje :)

Ja: a nie boisz się?
Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 19:26 | Usuń
A TY?? ;) ja sie nie mam czego bać, znam zycie , swiat i ludzi. Wiem co jest dobre a co złe :) i wiem co lubie. popozycja dalej aktualna jak by co :) ide robic kolacje :)

Ja: nie wiem co napisałam
Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 19:50 | Usuń
Magdaleno W- G :) dobra rada od kolegi..zacznij wiecej robic a mniej o tym pisac :) swiat sie wtedy robi fajnieszy :)) miłego

Ja: to mi dałeś do myślenia kim jest ta Magdalena? Muszę poszukać w interecie...
Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 21:13 | Usuń
szukaj :) kto szuka nie bładzi, a internet to skarbinica wiedzy :)
22 czerwca 2014 17:33
Ryzykuję dużo pisząc posta jednego pod drugim, ale mam nadzieję, ze mi ich nikt nie usunie
22 czerwca 2014 17:35
STRONA 3 z 4


Ja: no i znowu nie pośpię, pokazało mi tylko, że ta pani pracue w firmie do któ¶ej skłądałam CV
Użytkownik usunięty napisał: 18.06.2014 23:59 | Usuń
JAK NIE MOZESZ SPAC, TO CHODŹ DO MNIE :) HY HY ja znam recepte na dobry sen

Ja: No to idę
Użytkownik usunięty napisał:19.06.2014 00:04 | Usuń
no to czekam :)

Ja: a masz może gg? Bo pisanei tutaj to jakaś tragedia..

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 00:08 | Usuń

NIE..NIE MAM GG ;) nie potrzebne mi do szczescia :) natomiast jak sie zgubisz po drodze to zrozumiem :) acha i nie czekam całą noc :)

Ja:A nie zrobisz mi krzywdy? Pukam do Twoich drzwi...

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 00:12 | Usuń

nie zrobie :) ale sprawdziłem drzwi i nikogo tam nie ma :) a na serio to wiem ze i tak by ci brakło odwagi z wielu powodów .... wiec zostaje ci tylko bezsennosc chyba :p
Ja: w nocy to na pewno bym nie poszła...

Użytkownik usunięty napisał:19.06.2014 00:17 | Usuń

rozumiem ze w dzień byś zaryzykowała :) brawo :) miłych snów

Ja: a powiesz mi kim jest ta Magdalena?

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 00:22 | Usuń

nie :) do niczego ci sie to nie przyda :) zmykam tez spac ..miłej nocy
Ja: no to jeszcze sprawdzę co znaczy to Twoje imię i idę spać

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 00:25 | Usuń

upst :) mozesz doznać szoku osobowościowego... jak sie dowiesz kim jestem ......i czym zyje :) a wtedy ani w dzien ani w nocy strach nie pozowli nawet pisac a co dopiero miec :)

Ja: Sprawdziłam to zanim wysłałam Ci życzenia :p

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 00:29 | Usuń

teraz ja nie zasne, wsiade zaraz w auto i cie odszukam wtym miescie :)

Ja nie wiem co napisałam

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 00:33 | Usuń

a jednak ide spac :P pa mała :)
ja: 175 to już nie taka mała!!!dobranoc
22 czerwca 2014 17:42
STRONA 4 z 4


Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 09:16 | Usuń

hey mała :) Ty widze wogóle nie sypiasz :) jak ta babcia? nie umarła ci w nocy ?? kiedy wracasz do kraju??

Ja: dlaczego miałaby umrzec? Wtedy dopiero bym miała przerąbane...
najprawdopodobniej pt/sob albo pn/wt
Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 09:36 | Usuń

aaa :) czyli zaraz zmykasz :) w sumie dzien lub dwa i cie nie ma. Cholerna szkoda ze cie jednak nie poznam …
Ja: a co we mnie jest takiego, że chciałbyś mnie poznać?

Użytkownik usunięty napisał: 19.06.2014 09:42 | Usuń

nic..bo aby kogos ocenic trzeba go poznac :) pisać mozna nawet rok, ale potem w realu w 15 minut wyjdzie ze to ktos inny. wiec pytanie srednie. a teraz PAN SHIBARI.idzie sobie zrobić jajecznice z 12 jaj i bedzie jadł... miłego dnia ..mała

Ja: hej co tam u ciebie słychać? Ja mam jutro mieć rozmow z córzeczkami obiema i już się boję...
Użytkownik usunięty napisał: 20.06.2014 22:05 | Usuń

a ja miałem kiepski dzien... na dodatek teraz zrywa mi neta od godziny ....czuje ze mnie szlak zaraz trafi :) moze ci zapoponują dalej prace :)

Użytkownik usunięty napisał:20.06.2014 22:41 | Usuń

pewnie lpiej płatnejak opieka babki:) wiec mogło by ci podpasowac :)

Użytkownik usunięty napisał: 20.06.2014 22:56 | Usuń

:) zawsze coś sie znajdzie :) trzeba być silnym :) i sie nie poddawać mała :)
Ja: coś o tym że chyba czas najwyższy jechać do domu bo tesciowa chce mi kuchnię urządzać MOJĄ ale ona może rządzić się w swojej itp

Użytkownik usunięty napisał: 20.06.2014 23:04 | Usuń

wiesz co..jestes szczeliwą kobietą...jesli masz tylko banalne problemy jak kuchnia i meble do niej i tesciowa :) serio, zazdroszcze ci troche :)

ja: tak to mój problem na dziś, więc mozesz tak powiedzieć ze jestem dziś szczęśliwa. A o innych nie wspomnę bo jak to powiedziałeś: mam więcej robić a mniej o tym pisać.
Użytkownik usunięty napisał: 20.06.2014 23:16 | Usuń

dokładnie :) i jeszcze nie walcz z tym.....na co nie masz wpływu i żyj chwila anie problemami

ja: jeszcze trochę i zabraknie mi miejsca na ścianie na twoje mądrości
Użytkownik usunięty napisał: 20.06.2014 23:17 | Usuń
ciao :p

A następnego dnia usunął konto.
22 czerwca 2014 17:46
Rozwiązaniem tej zagadki dla co niektórych może być jego imię: SHIBARI Pozdrawiam:)
22 czerwca 2014 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Shibari, czyli wiązanie liną stosowane w celach erotycznych (a także jako forma sztuki wizualnej), jest łagodną formą tych tradycyjnych technik. Stawiam na to pierwsze, jakos artystyczna dusza mi do niego nijak nie pasuje :))))   A może juz za długo na wygnaniu jestem i wszystko mi sie tylko z jednym kojarzy...:)))))
22 czerwca 2014 18:24
Masz rację :)
22 czerwca 2014 19:23
Mariolan

Piszac tu zamieszczać będę rózne moje wynurzenia, często pisane na bierząco z kimś na gg , nie bede ich poprawiać pod względem przejrzystości językowej i innych gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych opcji. Nie masz chęci nie musisz czytać, masz chęć możesz skomentować- miło mi i dziękuję:) Ale nie pozwalam Ci mnie obrażać i osądzać- możesz mi to tutaj napisać ale ja sie nie wdam w dyskusję- to jest mój kawałek tego forum. Nie chcę wchodzić tutaj tylko wtedy, gdy est mi smutno i źle. Czasem jest coś wesołego również w mojej pracy... Reszta wyjdzie w praniu! Pozdrawiam Czytelniczki i czytelników:)A teraz idę gotować obiad:)Bardzo proszę o jakiś znak pod moim postem, bo jeśli chcecie czytać dalej ja tego nie wiem:))

TAK PISAŁAM:)
22 czerwca 2014 19:25
Teraz taka dygresja dla mojego psychoanalityka:
Wiesz gdzieś od 2 miesięcy mnie naszło, że jak będę miała córkę to dam jej na imię Malina.
Znasz kogoś o takim imieniu?