Praca opiekuna okiem mężczyzny

05 lipca 2014 13:57 / 5 osobom podoba się ten post
Lili

Wątek założony specjalnie dla Was, panowie, wiec raczej nie zaśmiecisz. Mnie interesuje męski punkt widzenia na wiele tematów. Od zawsze ludzie mawiali że między psychiką mężczyzny a kobiety istnieje przepaść, a ja uważam że tylko w niektórych dziedzinach. Są takie na które patrzycie tak samo jak my. I o tą właśnie psychikę mi chodzi - jak sobie radzisz nie tyle z nudą co np. z tęsknotą? Co boli Cię bardziej w tej pracy, co mniej a co przewróciłbyś do góry nogami gdyby to od Ciebie zależało... :)

Duzo tego.Pytanie z tesknota za czym ? Facet moze jest mniej wrazliwy i uczuciowy jednak przychodzi taki moment ze tez ma juz dosc i chce spac we wlasnym łóżku.Tu sie az tak bardzo nie roznimy.Ja jestem przyzwyczajony do wluczenia sie po swiecie i bycia poza domem.Praktycznie juz od 1990 tak mam ze gdzies jade zarabiac.Co mnie boli w tej pracy jesli chodzi o psychike to to ze nie wiesz co sie dzieje z Twoim autem ha ha Zartuje Facet to chyba jednak kot i przyzwyczaja sie do miejsca wiec boli mnie ze nie jestem u siebie.Do gory nogami nic sie tu nie da zbytnio przewrocic.powod jest prosty to co ja bym chcial i inni tez jest nie do przyjecia przez rodziny niemieckie.Nie przejdzie aby np kobieta -matka sprowadzila swoje dzieci na stale.
05 lipca 2014 19:08
Chetnie cos bym napisała po okresie wstrzemiężliwosci od forum z braku czasu,ale nie mam oka mężczyzny,jam kobieta:):)
05 lipca 2014 19:46
kasia63

Nie brakuje Ci towarzystwa?.Ja tu szału dostaję,nawet za bardzo nie chce mi sie wychodzic i włóczyc solo:(Choć jedna jedyna bratnia duszyczka by się przydała/A tu duuuu...

Kazdemu brakuje towarzystwa.Ja jednak jako zwierze stadne podchodze do tego tak Na bezrybiu i rak ryba wiec niemcami nie gardze jak jest okazja sie posmiac i posiedziec
05 lipca 2014 19:51
Teraz ja mam pytanie do was doswiadczone kolezanki.Jak zlozyc przescieradlo z gumka ( nie o ta gumke chodzi ha ha) aby wygladalo jak normalne przescieradlo po zlozeniu
05 lipca 2014 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Teraz ja mam pytanie do was doswiadczone kolezanki.Jak zlozyc przescieradlo z gumka ( nie o ta gumke chodzi ha ha) aby wygladalo jak normalne przescieradlo po zlozeniu

zloz na pol przescieradlo zapchaj rogi w rogi i poskladaj najpierw boki zrobi ci sie prosokat potem skladaj wedle zyczenia
05 lipca 2014 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

zloz na pol przescieradlo zapchaj rogi w rogi i poskladaj najpierw boki zrobi ci sie prosokat potem skladaj wedle zyczenia

Ja też nie umiem skłądać :D
I proszę o wyjaśnienie co znaczy "zapchaj rogi w rogi"
:))))))
05 lipca 2014 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
lena7

Ja też nie umiem skłądać :D
I proszę o wyjaśnienie co znaczy "zapchaj rogi w rogi"
:))))))

jak zlozysz na pol przescieradlo dotyka sie ono rogami.trzeba jeden w drugi wsadzic powstanie niby prostokat a raczej kwadrat tyle ze boki musisz wyrownac i zlozyc na pol powstanie prostokat
05 lipca 2014 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

jak zlozysz na pol przescieradlo dotyka sie ono rogami.trzeba jeden w drugi wsadzic powstanie niby prostokat a raczej kwadrat tyle ze boki musisz wyrownac i zlozyc na pol powstanie prostokat

jednak czlowiek caly czas sie uczy,przyznam sie szczerze ze tez mialam problem z estetycznym skladaniem przesciardla z gumka,;-
05 lipca 2014 20:08
ORIM

Teraz ja mam pytanie do was doswiadczone kolezanki.Jak zlozyc przescieradlo z gumka ( nie o ta gumke chodzi ha ha) aby wygladalo jak normalne przescieradlo po zlozeniu

To jest bardzo łatwe :) Kuknij na ten filmik z linku: http://perfekcyjnapaniwdomu.blogspot.de/2011/07/skadanie-przescierada-z-gumka.html
 
05 lipca 2014 20:10
Kto prasuje prześcieradło z gumką?
Na pewno nie ja :)
05 lipca 2014 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Ufffff teraz juz wiem.Dzieki jak nie wiem co.
05 lipca 2014 20:13
MeryKy

To jest bardzo łatwe :) Kuknij na ten filmik z linku: http://perfekcyjnapaniwdomu.blogspot.de/2011/07/skadanie-przescierada-z-gumka.html
 

ogladalem Czy proste ??? No tak ale pracy troszke jest
05 lipca 2014 20:15
ORIM

ogladalem Czy proste ??? No tak ale pracy troszke jest

proste jest tylko na filmie tak skomplikowanie wyglada...sprobuj wprawy nabierzesz
05 lipca 2014 20:18
ania52

proste jest tylko na filmie tak skomplikowanie wyglada...sprobuj wprawy nabierzesz

sprobuje ale jakos nie zapalam sie do robienia tego stale - narazie
05 lipca 2014 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
a ja lubię z gumką i jesli są z flanelowej bawełny to czasem przeprasuję,jak mocno pogniecione (lubię prasować:))) a jak z dżerseju to nie,już innych nie używam wcale:)