Zaparcia

27 października 2017 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
One mają w składzie fludrokortyzon. Działają przeciwzapalnie, przeciwalergicznie, też przeciwobrzękowo. Stosowałem wiele razy. Wiem, lepiej iść do lekarza.
27 października 2017 22:57 / 5 osobom podoba się ten post
Swoja drogą o oku w Zaparciach......mam swoja teorię nt dolegliwości Elli,hi hi hi ,ale się nie podzielę chyba:)
27 października 2017 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Swoja drogą o oku w Zaparciach......mam swoja teorię nt dolegliwości Elli,hi hi hi ,ale się nie podzielę chyba:)

Kasiu, napisałaś dokładnie to, o czym pomyślałem ))
27 października 2017 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

One mają w składzie fludrokortyzon. Działają przeciwzapalnie, przeciwalergicznie, też przeciwobrzękowo. Stosowałem wiele razy. Wiem, lepiej iść do lekarza.

Ja też stosowałem i zawsze pomagały.
27 października 2017 23:03 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Swoja drogą o oku w Zaparciach......mam swoja teorię nt dolegliwości Elli,hi hi hi ,ale się nie podzielę chyba:)

Dawaj tę teorię, bo mi sie druga powieka zaprze, a wtedy, jak sie zdecydujesz, to juz nie dam rady przeczytac.
27 października 2017 23:26 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Dawaj tę teorię, bo mi sie druga powieka zaprze, a wtedy, jak sie zdecydujesz, to juz nie dam rady przeczytac. :kontuzja:

Sama chciałaś:)Może to od problemów z zaparciem:(Naprężałaś się za mocno i zawiasy w powiece poszły:(Druga silniejsza to dała radę stękaniu:)
27 października 2017 23:28 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Sama chciałaś:)Może to od problemów z zaparciem:(Naprężałaś się za mocno i zawiasy w powiece poszły:(Druga silniejsza to dała radę stękaniu:)

28 października 2017 14:52 / 6 osobom podoba się ten post
W życiu w topiku o zaparciach nie szukałabym jak poradzić sobie z opadającą powieką.
Takie cuda to tylko w erze ,albo na naszym opiekunowym forum.Jesteście debeściaki.
28 października 2017 15:00 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

W życiu w topiku o zaparciach nie szukałabym jak poradzić sobie z opadającą powieką.
Takie cuda to tylko w erze ,albo na naszym opiekunowym forum.Jesteście debeściaki.

Ale komu opada powieka? Mi się tylko zaparła, jest branżowo - zaparta powieka w zaparciach.
28 października 2017 15:13 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ale komu opada powieka? Mi się tylko zaparła, jest branżowo - zaparta powieka w zaparciach. :lol1:

W sumie zaparta w zaparciach może być.
10 grudnia 2017 19:46 / 6 osobom podoba się ten post
U babci ulga i pielęgniarka, z zapowiedzianą na jutro lewatywą obejdzie się smakiem... Movicol pomógł, z wielkim trudem, ku radości wszystkich obecnych babcia zrobiła to, co trzeba. Dopiero jak pielęgniarka wspomniała o aptece, dziadek z jakichś tajemnych zakamarków wyciągnął pół pudełka tego leku. A dziś z pięć razy mu tłumaczyłam, podczas ciężkiej pracy babci, że nie dam jej teraz, bo wypiła przed śniadaniem. Mam wrażenie, że ten niby sprawny i pomagający dziadek ma problemy z pamięcią i kojarzeniem. Ale fakt, pomaga, bo akurat zawartość wiaderka z tego toaletowego wózka zawsze on wynosi....
10 grudnia 2017 20:06 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

U babci ulga i pielęgniarka, z zapowiedzianą na jutro lewatywą obejdzie się smakiem... Movicol pomógł, z wielkim trudem, ku radości wszystkich obecnych babcia zrobiła to, co trzeba. Dopiero jak pielęgniarka wspomniała o aptece, dziadek z jakichś tajemnych zakamarków wyciągnął pół pudełka tego leku. A dziś z pięć razy mu tłumaczyłam, podczas ciężkiej pracy babci, że nie dam jej teraz, bo wypiła przed śniadaniem. Mam wrażenie, że ten niby sprawny i pomagający dziadek ma problemy z pamięcią i kojarzeniem. Ale fakt, pomaga, bo akurat zawartość wiaderka z tego toaletowego wózka zawsze on wynosi....

Dobrze jest raz w tygodniu krupniku ugotować. Tu w sklepach można kupić Perlgraupen. 
Mój pdp już nie potrzebuje tych wspomagaczy. No i pilnować picia. Najlepiej jest też podać codziennie z rana na czczo szklankę ciepłej przegotowanej wody. Może być z dodatkiem cytryny. 
10 grudnia 2017 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

U babci ulga i pielęgniarka, z zapowiedzianą na jutro lewatywą obejdzie się smakiem... Movicol pomógł, z wielkim trudem, ku radości wszystkich obecnych babcia zrobiła to, co trzeba. Dopiero jak pielęgniarka wspomniała o aptece, dziadek z jakichś tajemnych zakamarków wyciągnął pół pudełka tego leku. A dziś z pięć razy mu tłumaczyłam, podczas ciężkiej pracy babci, że nie dam jej teraz, bo wypiła przed śniadaniem. Mam wrażenie, że ten niby sprawny i pomagający dziadek ma problemy z pamięcią i kojarzeniem. Ale fakt, pomaga, bo akurat zawartość wiaderka z tego toaletowego wózka zawsze on wynosi....

I jest dobrze.
Jesli dziadek ma tego movicolu jeszcze troche,  to dawaj jej rano przed sniadaniem saczetke. Profilaktycznie. 
Jesli je wszystko,  to sytuacje uratuja pokarmy, ktore maja duzo blonnika, ale ze staruszkami jest tak, ze nie moga wszystkiego pogryzc albo unikaja, bo surowe warzywa i owoce wywoluja u nich nadkwasote.
11 grudnia 2017 12:30
Jak długo profilaktycznie ten Movicol dawać? Dopóki ma antybiotyk? Nie rozleniwia on organizmu?
11 grudnia 2017 12:55 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Jak długo profilaktycznie ten Movicol dawać? Dopóki ma antybiotyk? Nie rozleniwia on organizmu?

Masz lekarza czasem? Rodzina PDP inna niż maz? Organizm się przyzwyczaja niestety i mniej działa