Zaparcia

11 grudnia 2017 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja bedziesz robić gulasz ,albo jakieś inne mięso duszone,to spokojnie możesz dodać starty imbir. Spróbuj go wetkać do jakiejś zupy na ostro,np. do pomidorówki. Ja się hamuję żeby go wszedzie nie dodawać :-)

Zup tu nie gotuje (tylko dwa razy) bo pdp wyglada, ze łatwiej przełyka gryzione.., ale lubi ostre (pikantne) jedzenie, więc bedę mogła poeksperymentować...
11 grudnia 2017 22:07
MeryKy

Właśnie dlatego przy cukrzycy należy jeść regularnie. Nie można za długich przerw między posiłkami robić. Bo może cukier spać za nisko i zaśnie na amen.

Tak własnie mi niedawno kumpel przeszedł na tamten świat ...))))
30 stycznia 2018 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Mery, mojej PDP pomógł Movicol. Saszetka rozpuszczona w szklance ciepłej wody i na czczo, pół godziny przed sniadaniem.Codziennie, przez dłuzszy okres. Zmiękcza i nadaje poslizg.

U mojego PDP też  się Movicol sprawdza . Poślizg jest . Mięciutkie też.
30 stycznia 2018 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

U mojego PDP też  się Movicol sprawdza . Poślizg jest . Mięciutkie też.

U mojej Pdp Mivicol poszedł w odstawke. Teraz jest Bifiteral + suszone śliwki i ab und zu przed śniadaniem starte i podgrzane jabłko....jak wyżej: poślizg jest i mięciutkie tez
30 stycznia 2018 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

U mojej Pdp Mivicol poszedł w odstawke. Teraz jest Bifiteral + suszone śliwki i ab und zu przed śniadaniem starte i podgrzane jabłko....jak wyżej: poślizg jest i mięciutkie tez :-)

Mój dwa x dziennie ma podawany jeszcze syrop Lefax ...na dobre wiatry . Pięknie działa. Jak idziemy razem to tak słodko , wzruszajaco wręcz pod nos mi popierduje . Wysoki jest ..bardzo . 
30 stycznia 2018 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mój dwa x dziennie ma podawany jeszcze syrop Lefax ...na dobre wiatry . Pięknie działa. Jak idziemy razem to tak słodko , wzruszajaco wręcz pod nos mi popierduje . Wysoki jest ..bardzo . 

Pewnie, czasami to najpiękniejszy dźwięk, który można usłyszeć..., a jaka radość, to juz nie wspomnę
06 kwietnia 2018 08:50 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie podopiecznemu daję suszone śliwki, czasem gruszkę z mlekiem i działa jak trzeba :)
06 kwietnia 2018 15:35
GrazynaM55

U mnie podopiecznemu daję suszone śliwki, czasem gruszkę z mlekiem i działa jak trzeba :)

Ja zostawiałam suszone śliwki w wodzie, i odstawiałam na 2 godziny. Ale nie polecam popijania śliwek wodą, efekt może być tragiczny.
06 kwietnia 2018 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Kochane, nie wiem czy padła już podpowiedź, ale na zaparcia dobre są herbatki z liściem z senesu. Wielkanoc upłynęła mi pod znakiem zaparć i dopiero on mi pomógł.
13 czerwca 2019 08:55

a może pora na (link usunięty) :D

13 czerwca 2019 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
wiki6666

a może pora na (link usunięty) :D

Opiekunka nie powinna tego robić . 
13 czerwca 2019 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Opiekunka nie powinna tego robić . 

Pewnie że nie powinna, ale myślę że koleżanka z postu wyżej ma na myśli żeby sobie samej lewatywke zaaplikować a wnioskuje to po szerokim uśmiechu kończącym zdanieNo przecież my też taką przypadłość możemy mieć other?
13 czerwca 2019 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ostatnio koleżanka co w Polsce jest mówiła, że kupiła sobie biobidet na zaparcia. Z tego co zrozumiałam to taka deska myjąca, na którą się siada włącza się specjalną funkcję i strumień wody robi robotę. Słyszałyście o takich deskach myjących?
13 czerwca 2019 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Ostatnio koleżanka co w Polsce jest mówiła, że kupiła sobie biobidet na zaparcia. Z tego co zrozumiałam to taka deska myjąca, na którą się siada włącza się specjalną funkcję i strumień wody robi robotę. Słyszałyście o takich deskach myjących?

To chyba po chronicznym rozwolnieniu samo sie umyje  .
13 czerwca 2019 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pewnie że nie powinna, ale myślę że koleżanka z postu wyżej ma na myśli żeby sobie samej lewatywke zaaplikować a wnioskuje to po szerokim uśmiechu kończącym zdanie:-)No przecież my też taką przypadłość możemy mieć other?:-)

Toć napisałam , opiekunka nie powinna tego robić . Po co tyle radości w pracy