Tatuaże

06 lipca 2014 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

moj kolega robi.ma swój zaklad w anglii i przyjezdza do polski tez, naprawde ma zdolnosci chłopak.a tak naprawde to niewiem czy ja chce tatuaz.ale u kogos mi sie podoba.kto wie moze moze:)) sie zrobi

ja uwazam ze tatuaz powinien cos wyrazac a nie koniecznie musi zdobic
06 lipca 2014 16:34
ORIM

ja uwazam ze tatuaz powinien cos wyrazac a nie koniecznie musi zdobic

pochwal sie jaki ty wybrałes tatoo dla siebie
06 lipca 2014 16:35
kacha25

pochwal sie jaki ty wybrałes tatoo dla siebie

nie bedzie ci sie podobal ale tu masz propozycje dla ciebie 
06 lipca 2014 16:36
Tatuaż - niezmiennie kojarzy mi się z numerem z Oświęcimia. Kochałam kogoś, kto takowy miał.
06 lipca 2014 16:40
ORIM

nie bedzie ci sie podobal ale tu masz propozycje dla ciebie 

06 lipca 2014 16:43
Benita

Tatuaż - niezmiennie kojarzy mi się z numerem z Oświęcimia. Kochałam kogoś, kto takowy miał.

Przykre skojarzenie.Jednak tatuaz wywodzi sie z innych czasów.Celtowie,Majowie i wiele innych ludow pokrywali swoje ciala tatuazami ktore wyrazaly ich religie,walecznosc lub stan posiadania rzeczy materialnych w tym i zon ha ha
06 lipca 2014 16:43
ORIM

http://wzory-tatuazy.com/upload/foto/0/1400151710152.jpg

nie ja takiego nie chce cos delikatniejszego wole chyba.
 
06 lipca 2014 16:45
kacha25

nie ja takiego nie chce cos delikatniejszego wole chyba.
 

to tak bo podalas mi podobna propozycje Cale plecy.
http://wzory-tatuazy.com/upload/foto/0/1396124950421.png
06 lipca 2014 16:46
Sówka

Przecież nie trzeba robić pająka, wpisz sobie np w googlach tatuaż 3D motyl albo kwiatek, co tam lubisz

06 lipca 2014 16:50 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Przykre skojarzenie.Jednak tatuaz wywodzi sie z innych czasów.Celtowie,Majowie i wiele innych ludow pokrywali swoje ciala tatuazami ktore wyrazaly ich religie,walecznosc lub stan posiadania rzeczy materialnych w tym i zon ha ha

Historia - to nie moja bajka. Żałuję, ale nie znam. Tatuaż, Oswięcim - to dzieje mojej rodziny. Każdy tatuaż bardzo źle mi się kojarzy. To nie bajki, to wspomnienia ludzi, ktorzy jeszcze żyją. Tatuaż - to brak znajomości dziejów najnowszych. Mnie się nie podoba.
Wszyscy inni ludzie mogą mieć inne zdanie.
06 lipca 2014 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Historia - to nie moja bajka. Żałuję, ale nie znam. Tatuaż, Oswięcim - to dzieje mojej rodziny. Każdy tatuaż bardzo źle mi się kojarzy. To nie bajki, to wspomnienia ludzi, ktorzy jeszcze żyją. Tatuaż - to brak znajomości dziejów najnowszych. Mnie się nie podoba.
Wszyscy inni ludzie mogą mieć inne zdanie.

Nie dziwie sie ze masz takie skojarzenia.Przykro mi.Jednak tatuaz to nie brak znajomosci dziejow najnowszych.Tu sie nie zgodze z toba.Tam za drutami to byl numer a nie tatuaz.Bardzo to przykre i uwłaczajace godnosci ludzkiej.Jednak to byl tylko numer a nie tatuaz.
06 lipca 2014 17:07
kacha25

pochwal sie jaki ty wybrałes tatoo dla siebie

06 lipca 2014 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

http://tatuaze-wzory.com/galeria-zdjec/tatuaz-dla-kobiety-kwiatek-i3877.html taki sobie zrobie:P

widzialem podobny ale na pupie