Tatuaże

06 lipca 2014 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

http://tatuaze-wzory.com/galeria-zdjec/tatuaz-dla-kobiety-kwiatek-i3877.html taki sobie zrobie:P

Ładny ten kwiatek najgorzej jakby ktoś chciał go zerwać(żart)
06 lipca 2014 17:13
ORIM

cos takiego tylko w innym miejscu
http://tatuaz-scena.info.pl/upload/foto/34/13346455522_34.jpg

Okropne. Nie pojmuję.
06 lipca 2014 17:15 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Okropne. Nie pojmuję.

Wiem ze malo ciekawe dla oka.Jednak tak jak juz mowilem moim zdaniem tatuaz powinien cos wyrazac a nie koniecznie musi zdobic
06 lipca 2014 17:17 / 5 osobom podoba się ten post
Widziałam piękne tatuaże na młodych ciałach.Takie malutkie dyskretne podobaja mi sie nawet.Pod biustem,na karku,na łydce ale w starszym wieku tatuaz wyglada jak karykatura.Widziałam też takie. Nigdy sobie bym nie zrobiła stałego. Mialam kiedyś tatuaz na dłoniach wykonany brązową henna.To był taki prezent na zakonczenie urlopu w Casablance.Ładny był, ale sie zmył:):):)
06 lipca 2014 17:33
brydzia

Ładny ten kwiatek najgorzej jakby ktoś chciał go zerwać(żart)

takiego kwiatka moze zerwac tylko mój luby:))))
06 lipca 2014 21:00
ORIM

ja uwazam ze tatuaz powinien cos wyrazac a nie koniecznie musi zdobic

Moja córka ma trzy. Dwa duże i jeden mały i też twierdzi, że tatuaże powinny nieść jakieś przesłanie, mówić coś o człowieku, który je ma, dlatego wszystkie trzy są zrobione według jej projektu :).
W ogóle bardzo się tatuażami interesuje, nawet pracę licencjacką na ich temat obroniła :).
 
Też chciałabym coś małego sobie zrobić, ale czasami myślę, że już za stara jestem i chyba brak mi zdecydowania..
06 lipca 2014 21:06
salazar

Moja córka ma trzy. Dwa duże i jeden mały i też twierdzi, że tatuaże powinny nieść jakieś przesłanie, mówić coś o człowieku, który je ma, dlatego wszystkie trzy są zrobione według jej projektu :).
W ogóle bardzo się tatuażami interesuje, nawet pracę licencjacką na ich temat obroniła :).
 
Też chciałabym coś małego sobie zrobić, ale czasami myślę, że już za stara jestem i chyba brak mi zdecydowania..

Chyba to drugie zwlaszcza ze masz kogos co cos ci moze doradzic - córke
06 lipca 2014 21:59
A ja nie chciałam i nie chcę tatuażu.
U innych ludzi mi się podoba, ale u siebie bym nie zniosła raczej.
:)
06 lipca 2014 22:08
http://tatuaze-wzory.com/galeria-zdjec/niebieski-motyl-tatuaz-na-lopatce-i4851.html

A mnie to się nawet ten podoba, ale jak dla mnie za mało niebieski, a no i na szyi... Zabawne bo blondyn od 15go roku życia ma tatuaż na prawym ramieniu, a za każdym razem jak go widzę, to jestem zaskoczona;)
06 lipca 2014 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
przyznam sie sie .mam i ja tatuaz,malutki,delikatny w miejscu nie wystawionym na widok publiczny,hi,hi dla wtajemniczonych;-
06 lipca 2014 22:18
U mnie syn sobie robi tatuaze ,teraz zrobil sobie serce na pamiec o ojcu wzruszylo mnie to bardzo/ tez kiedys chcialam sobie zrobic ale ze mnie placzypita boje sie bolu i nie zrobie hehee
07 lipca 2014 00:29 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

A ja nie chciałam i nie chcę tatuażu.
U innych ludzi mi się podoba, ale u siebie bym nie zniosła raczej.
:)

Lena też uważasz, że tatuaże to są siniaki na duszy, i można o człowieku wiele powiedzieć w zależności od tego gdzie są umiejscowione?
07 lipca 2014 07:20 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Lena też uważasz, że tatuaże to są siniaki na duszy, i można o człowieku wiele powiedzieć w zależności od tego gdzie są umiejscowione?

Co do pierwszego zdania się zgadzam.I wybrany obrazek też wiele mówi o właścicielu tatuażu.
A drugie mnie nie przekonuje.
 
A jak masz ochotę go ać sobie zrobić, to w ogóle się nie przejmuj co ludzie gadają. :)
07 lipca 2014 11:30 / 7 osobom podoba się ten post
Ja jestem przeciwnikiem tatuaży. W życiu bym sobie nie zrobił. Nie zdobią, a szpecą. Nikogo nie oceniam i nie krytykuje, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat tatuaży. Jak komuś się to podoba, to niech się dziara.
07 lipca 2014 14:09 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Ja jestem przeciwnikiem tatuaży. W życiu bym sobie nie zrobił. Nie zdobią, a szpecą. Nikogo nie oceniam i nie krytykuje, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat tatuaży. Jak komuś się to podoba, to niech się dziara.

Nie mówiąc juz o ryzyku nabycia np.WZW czy wymiarze estetycznym za 30lat na starej ,zwiotczałej,zwisającej skórze,brrrrr i fuj:(Jakby Matka Natura chciała,żeby się człowiek pomalowany rodził to tak by było:)Widac nie chciała:)