W domu 2

06 lipca 2014 16:00

Stary temat zamknąłem, proszę kontynuować tutaj. Dla fanów tatuaży, otwarłem osobny, nowy temat.

06 lipca 2014 17:12 / 4 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Stary temat zamknąłem, proszę kontynuować tutaj. Dla fanów tatuaży, otwarłem osobny, nowy temat.

A dla oponętow też:)
06 lipca 2014 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Stary temat zamknąłem, proszę kontynuować tutaj. Dla fanów tatuaży, otwarłem osobny, nowy temat.

Moderatorze!
Oczywiscie,użyłeś poprawnej formy otwierając osobny temat,ale oko by mnie mniej bolało gdybyś go otworzył!
Otwarłem kojarzy mi się z ''zamkłem''
06 lipca 2014 22:14 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Moderatorze!
Oczywiscie,użyłeś poprawnej formy otwierając osobny temat,ale oko by mnie mniej bolało gdybyś go otworzył!
Otwarłem kojarzy mi się z ''zamkłem''

Agama-narażasz się:):):)Mnie też zabolało ,ale cichutko siedze jak myszka.hihihi:):):)
06 lipca 2014 22:19
Przeciez mamy wolnośc słowa!
Obydwie formy są dopuszczalne-zaznaczyłam to w swojej wypowiedzi,ale oko mniej razi ta bardziej popularna:)
Głowy mi chyba nie urwie?!:)
06 lipca 2014 22:25 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Moderatorze!
Oczywiscie,użyłeś poprawnej formy otwierając osobny temat,ale oko by mnie mniej bolało gdybyś go otworzył!
Otwarłem kojarzy mi się z ''zamkłem''

Jak Cię oko boli, to idź do okulisty.

06 lipca 2014 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
W tym przypadku to okulista nic nie pomoże:)
Jakoś dojde do siebie:)
Idę na zakonczenie trzydniowej imprezy w moim mieście-koncert Dżem-u,sztuczne ognie,piekne jezioro itp...
Spokojnej nocy!
07 lipca 2014 12:24 / 8 osobom podoba się ten post
No więc podsumowanie 2ego tygodnia w domku :)
Sporo supełków rozwiązanych, jeden odcięty (troszkę ze stratą dla mnie no ale... godność zyskałam a to się liczy bardzo)
Najstarszy dostał się do technikum (wczesniej dostał nagrodę za 1 z 5 najlepiej napisanych testów gimnazjalnych, swiadectwo żenujące, nie ma sie czym chwalic ;d)

Średni idzie do gimnazjum do kalsy dwujęzycznej (taki nowy wynalazek, gdzie czesc lekcji jest prowadzona po polsku a czesc po angielsku)

Córa się laszczy z umiarem :) (11,5)

Odzyskałam niezardzewiałą miłość.

Noszę wyzej głowę.


No i jest mi zwyczajnie dooooobrze :D
07 lipca 2014 12:29
nomka

No więc podsumowanie 2ego tygodnia w domku :)
Sporo supełków rozwiązanych, jeden odcięty (troszkę ze stratą dla mnie no ale... godność zyskałam a to się liczy bardzo)
Najstarszy dostał się do technikum (wczesniej dostał nagrodę za 1 z 5 najlepiej napisanych testów gimnazjalnych, swiadectwo żenujące, nie ma sie czym chwalic ;d)

Średni idzie do gimnazjum do kalsy dwujęzycznej (taki nowy wynalazek, gdzie czesc lekcji jest prowadzona po polsku a czesc po angielsku)

Córa się laszczy z umiarem :) (11,5)

Odzyskałam niezardzewiałą miłość.

Noszę wyzej głowę.


No i jest mi zwyczajnie dooooobrze :D

Brawo....
07 lipca 2014 12:29 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

No więc podsumowanie 2ego tygodnia w domku :)
Sporo supełków rozwiązanych, jeden odcięty (troszkę ze stratą dla mnie no ale... godność zyskałam a to się liczy bardzo)
Najstarszy dostał się do technikum (wczesniej dostał nagrodę za 1 z 5 najlepiej napisanych testów gimnazjalnych, swiadectwo żenujące, nie ma sie czym chwalic ;d)

Średni idzie do gimnazjum do kalsy dwujęzycznej (taki nowy wynalazek, gdzie czesc lekcji jest prowadzona po polsku a czesc po angielsku)

Córa się laszczy z umiarem :) (11,5)

Odzyskałam niezardzewiałą miłość.

Noszę wyzej głowę.


No i jest mi zwyczajnie dooooobrze :D

Brawo ,brawo tak trzymaj.
07 lipca 2014 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

No więc podsumowanie 2ego tygodnia w domku :)
Sporo supełków rozwiązanych, jeden odcięty (troszkę ze stratą dla mnie no ale... godność zyskałam a to się liczy bardzo)
Najstarszy dostał się do technikum (wczesniej dostał nagrodę za 1 z 5 najlepiej napisanych testów gimnazjalnych, swiadectwo żenujące, nie ma sie czym chwalic ;d)

Średni idzie do gimnazjum do kalsy dwujęzycznej (taki nowy wynalazek, gdzie czesc lekcji jest prowadzona po polsku a czesc po angielsku)

Córa się laszczy z umiarem :) (11,5)

Odzyskałam niezardzewiałą miłość.

Noszę wyzej głowę.


No i jest mi zwyczajnie dooooobrze :D

no to super,ile jeszcze tego,, blogiego lenistwa ,,ci zostalo?.w planach masz wczasy z rodzinne?,oj zazdroszcze........;-
07 lipca 2014 12:34 / 2 osobom podoba się ten post
Dzieci na kolonie jadą do Zakopanego 22ego lipca, ja wyjezdzam do Monka 2-3 sierpnia :)
 
dzieki za dobre słówko dziewczyny :***
07 lipca 2014 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
agama

Przeciez mamy wolnośc słowa!
Obydwie formy są dopuszczalne-zaznaczyłam to w swojej wypowiedzi,ale oko mniej razi ta bardziej popularna:)
Głowy mi chyba nie urwie?!:)

Skoro obydwie poprawne /a tak jest/ to czemu razi? Popularniejsza jest zawsze forma krótsza,a wiec 'otwarłem'.
Toczą sie dyskusje czy nie uznać za poprawne formy typu,'przyszłem',bo wypierają skutecznie 'przyszedłem'i z punktu widzenia gramatyki są poprawne! 
No wyżyłam sie w swoim dawnym zawodzie 
I moge wracac do pracy opiekunki.
07 lipca 2014 12:56
greenandy

Skoro obydwie poprawne /a tak jest/ to czemu razi? Popularniejsza jest zawsze forma krótsza,a wiec 'otwarłem'.
Toczą sie dyskusje czy nie uznać za poprawne formy typu,'przyszłem',bo wypierają skutecznie 'przyszedłem'i z punktu widzenia gramatyki są poprawne! 
No wyżyłam sie w swoim dawnym zawodzie:-) 
I moge wracac do pracy opiekunki.

Ohhh teoria Bałtroczyka się kłania...
 
Poszłem po wódkę bo było blisko, jakby było daleko, to powiedziałbym "poszedłem" :)
07 lipca 2014 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
No,i dlatego Moderator otwarł temat a nie otworzył,bo wtedy musielibysmy czekać do jutra albo i dłużej.