W domu 2

09 lipca 2014 22:27
wichurra

Mi też to się najbardziej podoba. I dzwon o taty, chociaż go za bardzo na zdjęciach nie widać, ale tata kupił go już daaawno temu i trzymał z przeznaczeniem na mój taras. Teraz obwieszcza swoje przyjście dzwonieniem:)

pieknie masz nowy domek teraz budowalas jakos?marzenie miec swój wlasny dom
09 lipca 2014 22:30
wichurra

Mi też to się najbardziej podoba. I dzwon o taty, chociaż go za bardzo na zdjęciach nie widać, ale tata kupił go już daaawno temu i trzymał z przeznaczeniem na mój taras. Teraz obwieszcza swoje przyjście dzwonieniem:)

Śliczny taras,bardzo przytulnie wygląda. Ogród też sliczny,uwielbiam "porządek",symetrycznie posadzone drzewka i równo przystrzyżony trwanik. Chciałam Cię prosić ( :)) żebyś nie zachwaściła ogrodu niepotrzebnymi dodatkowymi roślinami,teraz jest cudnie.
09 lipca 2014 23:04 / 2 osobom podoba się ten post
kacha25

pieknie masz nowy domek teraz budowalas jakos?marzenie miec swój wlasny dom

Rodzice mi budowali. Już trochę stoi, ale wprowadzam się dopiero teraz, bo wcześniej byłam sama, a nie chciałam sama mieszkać. 
Wprawdzie mężatką jestem od roku, ale meblowanie trwało tak długo, a i przez pracę w Niemczech to wszystko się przesunęło. 
09 lipca 2014 23:06 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Śliczny taras,bardzo przytulnie wygląda. Ogród też sliczny,uwielbiam "porządek",symetrycznie posadzone drzewka i równo przystrzyżony trwanik. Chciałam Cię prosić ( :)) żebyś nie zachwaściła ogrodu niepotrzebnymi dodatkowymi roślinami,teraz jest cudnie.

Ta część, którą dobrze widać z tarasu już się nie zmieni - będzie symetrycznie:)
Ale druga część, na której są warzywa ulegnie jeszcze zmianom - dojdzie tam szopka na narzędzia, kompostownik i wokół szopki chciałabym trochę dzikości wprowadzić. No ale to chyba dopiero na drugi rok. 
10 lipca 2014 09:50 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam z domku:))
11 lipca 2014 07:33 / 2 osobom podoba się ten post
Urlop masz i od switu buszujesz ???? Wszystkiego naj.... w dniu rocznicy Ci zycze a twojemu facetowi nadal duzo cierpliwosci ha ha
11 lipca 2014 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
..........U mnie dzisiaj w domu smutno,jestem zła na plany Pana Boga,moje plany całkowicie ignoruje.Od jutra mam zarezerwowaną kwaterę nad morzem z wnukami.Wnuki zachorowały, rozgoryczone, ja też ....czekalismy na ten wyjazd 2 miesiące i marudzę staremu od rana .Jestem zła.zła,bardzo zła.
11 lipca 2014 09:41 / 5 osobom podoba się ten post
Tak się zastanawiam co zamówić :) ale chyba wezmę No 67 w ciemno...
11 lipca 2014 12:56
nomka

Tak się zastanawiam co zamówić :) ale chyba wezmę No 67 w ciemno...

69 tez mi sie podoba i na dwie "osobobiste" ha ha 70 ze wzgledu ze w soczystej filzance hihi
11 lipca 2014 13:16 / 2 osobom podoba się ten post
Oj bo tu sie spi do poludnie nie to zeby jakies zajecia poranne z pdp byly ha ha
11 lipca 2014 13:18 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

pieknie masz nowy domek teraz budowalas jakos?marzenie miec swój wlasny dom

mloda jestes to bierz tego swojego mena pod pache,do banku po kredyt i buduj.Badz pewna ze jak skonczysz to na oblewanie chetni do przyjazdu sie znajda ha ha
11 lipca 2014 13:25 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

mloda jestes to bierz tego swojego mena pod pache,do banku po kredyt i buduj.Badz pewna ze jak skonczysz to na oblewanie chetni do przyjazdu sie znajda ha ha

Nie namawiaj kasi do kredytów! :)))))))))))))))))) Postawi dom jak zarobi,za gotówkę taniej wychodzi :))))))
11 lipca 2014 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nie namawiaj kasi do kredytów! :)))))))))))))))))) Postawi dom jak zarobi,za gotówkę taniej wychodzi :))))))

a czy ja ja namawiam ???? Pisze przeciez niech mena pod pache lapie,a on w dowod milosci kredyt bieze i buduje hihi
11 lipca 2014 14:25 / 4 osobom podoba się ten post
No to postanowione,zaklepane,bilet w ręku.
Jutro wyjeżdżam na zlecenie urlopowe.
11 lipca 2014 14:30 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

a czy ja ja namawiam ???? Pisze przeciez niech mena pod pache lapie,a on w dowod milosci kredyt bieze i buduje hihi

No pewnie. 
A potem jak się będą rozstawać to wypier. ją z domu bo powie że jego.
 
Kaska, nie słuchaj Orima. Lepiej mieć swoje. Na wszelka okoliczność. 
Mam własne mieszkanie i NIGDY nie dopiszę do księgi wieczystej nazwiska żadnego faceta.
A facet może sobie mieć i 50 różnych domów czy mieszkań, luksusowe auta, górę kasy w banku - mam to w D. i nie robi na mnie wrażenia. To jego, w razie rozstania będzie walczyl jak lew o swoje. A ja mam mniej, ale własne.
:)