W domu 2

08 września 2014 15:18 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Żadna.
Niska szkodliwość społeczna czynu.
Miałam wątpliwą przyjemność studiować prawo.

Eeee,to Mleczko bedzie niepocieszona,Myślałam,ze chociaz po 10euro Sąd kaze im płacić;)
08 września 2014 15:30 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Żadna.
Niska szkodliwość społeczna czynu.
Miałam wątpliwą przyjemność studiować prawo.

Ja też ;-))
Ale lubiłam logikę i prawo karne. To drugie dzięki znanemu w Polsce i wybitnemu wykładowcy.
08 września 2014 15:39
Hejka, a można tak żyć bez przyjaciół?
)
08 września 2014 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Ja też ;-))
Ale lubiłam logikę i prawo karne. To drugie dzięki znanemu w Polsce i wybitnemu wykładowcy.

Pracowałam wiele lat temu w sądzie w II wydziale karnym, rozpatrującym apelacje i to te najtrudniejsze - również o zabójstwa.
Fajnie spotkać pokrewna duszę. :)
08 września 2014 15:47
iwunia

Wstydze sie ,,,ale wam powiem,byłam dzisiaj sobie biegać ,a ze stara trasa mi sie znudziła wiec polecialam sobie przez las,nigdy tam nie bylam ,ale spoko miejsce i wracajac natknęłam się na dwóch bardzo starszych panów uprawiających seks, w pozycji pieskowej czy tylnej jak to sie tam nazywa,,w pierszwym momencie -strach mnie złapał i ruszyłam galopem heheh ale po chwili sobie mysle,ze ja dla nich to żadna atrakcja, zwolniłam do normalnego tempa ,ale mnie taka śmiechawka wzieła ,że kiepsko mi sie bieglo ,rechotałam jak glupia,,był to mój pierwszy raz zobaczyc seks osobników nie hetero... nie podobało mi się...a ktoś tam mówił,że bieganie jest nudne....

Nie masz się czego wstydzić:))) Oni się nie wstydzili :))) Czasami człowiek myśli, że już nic ciekawego w życiu nie zobaczy, a tu taka niespodzianka.
Ośmiałam się:))))
08 września 2014 15:49 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Pracowałam wiele lat temu w sądzie w II wydziale karnym, rozpatrującym apelacje i to te najtrudniejsze - również o zabójstwa.
Fajnie spotkać pokrewna duszę. :)

fajnie wiedzieć,że takieświetne dziewczyny tu są ,mądre,wykształcone i pracują jako opiekunki,no ...od razu mi lepiej:)
08 września 2014 15:49 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

oblesne typy

A może to miłość ?
08 września 2014 15:50 / 4 osobom podoba się ten post
Nie pojadę. Planuję na ten dzień ból gardła.
08 września 2014 15:50
Lawenda

Żadna.
Niska szkodliwość społeczna czynu.
Miałam wątpliwą przyjemność studiować prawo.

Wątpliwe prawo studiowałaś.Nie podsycaj ognia.
08 września 2014 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

Nie masz się czego wstydzić:))) Oni się nie wstydzili :))) Czasami człowiek myśli, że już nic ciekawego w życiu nie zobaczy, a tu taka niespodzianka.
Ośmiałam się:))))

Też się ośmiałam, oj tak jak dziś sie ośmiałam na forum to rzadko kiedy:))))
08 września 2014 15:52 / 3 osobom podoba się ten post
płonie ognisko w lesie czuj czuj czuwaj
08 września 2014 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Nie lubię tego awatara. Postuluję za przywróceniem poprzedniego!

Taką ładną buzię zamienialaś na tajemniczego Don Pedra z krainy deszczowcow ? Dawaj tamto zdjęcie:)
08 września 2014 15:55 / 7 osobom podoba się ten post
wiecie co ja placze ze smiechu nie wiem jak mozna z siebie robic takiego......
reszte dopowiedzcie sobie sami no chyba ze podam zaraz moje dane zebym mogla byc oskarzona
08 września 2014 15:56 / 3 osobom podoba się ten post
Aż takiej odwagi nie mam)
Strach się bać nawet, co mogłoby z tego wyniknąć.
08 września 2014 15:56 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

Teraz to ja sie smieje,aż sie uryczałam,,,,,,,

Iwunia, masz 1000 punktów, poprawiłaś mi humor, dzięki:) Też wycieralam oczy:)))))))))