W domu 2

08 września 2014 14:50 / 1 osobie podoba się ten post
OOOO, poszło :D :D :D to znaczy , ze osiągnełam wyższy stopien wtajemniczenia :))))))))))))))))))))
08 września 2014 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

OOOO, poszło :D :D :D to znaczy , ze osiągnełam wyższy stopien wtajemniczenia :))))))))))))))))))))

mnie kochane dziewczyny nauczyły robic serce :)
 
08 września 2014 14:58 / 7 osobom podoba się ten post
hura hura hura wreszcie Mleczko nie będzie wracała do tej sprawy ale to ja po powrocie do PL pojadę do mojej kancelarii z którą wspólpracuję w innej sprawie i przedstawie jej fakt publicznej obrazy i poproszę o przestawienie mi możliwego rozwiązania myślę ze parę osób z forum które również poczuły się urażone pomogą mi w tym.AMEN
08 września 2014 14:59 / 3 osobom podoba się ten post
ziolkowa

mnie kochane dziewczyny nauczyły robic serce :)
 

No! Prawda, jak to fajnie takie sztuczki umieć robić? Jak znalazł w momencie, kiedy riposta ze względów bezpieczeństwa jest niemozliwa, a na usta, a raczej na klawiaturę cisną się słowa, ogólnie uwazane za nieprzyzwoite :))))))))))))))))))))))))))))))
 
Jednoczesnie oświadczam, że podobienstwo osób i zdarzeń jest przypadkowe i niezamierzone
08 września 2014 15:04 / 4 osobom podoba się ten post
scarlet

No ja myślę, że nawet w Strassburgu..

Uwielbiam Cię Scarlet:)
08 września 2014 15:04 / 9 osobom podoba się ten post
"Proces".
Kafka.
 
Orwell.
 
 
I przy okazji jakaś możliwośc zaistnienia i dowartościowania się.
 
Boszsz, widzisz i nie grzmisz!
 
:D
08 września 2014 15:05 / 10 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie dotyczy was ta sprawa jeszcze raz pisze proszę o umiar w wypowiadaniu się.Skoro tak łakniecie sensacji skontaktujecie sie z ania37 ona bedzie wiedziala.Adwokat zaproponował wystąpinie z wnioskiem o odszkodowanie Serec tez bedzie w parze.Dałam jej szanse albo dzisiaj sprostuje to co napisala albo podzieli los ani37.Wszystko ma swoj granice chamstow też.
 
nie cytujcie bo szkoda miejsca na forum.Nie bede wracała do tej sprawy na forum.

Mleczko, skoro masz już adwokata, to nie powinnaś sie już tak angażować. Adwokat Ciebie reprezentuje i on występuje w twoim imieniu i on powinien ewentualne propozycje załatwienia sprawy polubownie pprzedstawić zainteresowanym stronom.
Sama przyznaj, że twoje wpisy w tej konkretnej sprawie wyglądają troche niezręcznie, tak jak byś chciała zastraszyć, zaznaczyć swoja rację.
Skopiować posty powinnaś juz dawno, natomiast czy wykorzystanie ich jest dopuszczalne to inna sprawa.
A następna sprawa czy jesteś pewna, że pisały do Ciebie te dziewczyny.Mógł ktoś się logować na ich konto. Droga do ustalenia faktów jest dość trudna co nie znaczy że nie jest do wyjasnienia.
08 września 2014 15:06 / 8 osobom podoba się ten post
lena7

"Proces".
Kafka.
 
Orwell.
 
 
I przy okazji jakaś możliwośc zaistnienia i dowartościowania się.
 
Boszsz, widzisz i nie grzmisz!
 
:D

Nie, lena.
To matrix.
08 września 2014 15:06 / 7 osobom podoba się ten post
jowitaliber

hura hura hura wreszcie Mleczko nie będzie wracała do tej sprawy ale to ja po powrocie do PL pojadę do mojej kancelarii z którą wspólpracuję w innej sprawie i przedstawie jej fakt publicznej obrazy i poproszę o przestawienie mi możliwego rozwiązania myślę ze parę osób z forum które również poczuły się urażone pomogą mi w tym.AMEN

ja się zgłaszam!
można składac pozwy zbiorowe! Jeszcze kilka osób i mamy TO!
 
08 września 2014 15:09 / 2 osobom podoba się ten post
Jaka kara grozi Ani i Serce?Teoretycznie,,
08 września 2014 15:10 / 7 osobom podoba się ten post
lena7

ja się zgłaszam!
można składac pozwy zbiorowe! Jeszcze kilka osób i mamy TO!
 

Lenka powiedziałam wstępnie pani adwokat o tym jak nas wzyzywała i o tym że powiadomiłam Moderatora forum o tym zajściu po powrocie jestem umówiona z nią na spotkanie w innej sprawie ale o tym porozmawiamy tylko ja bez laptopa pojadę bo muszę do Jeleniej góry jechać a pani mecenas ma swojego ,login i hasa do moich kont znam to skorzystam z jej po co dzwigać .Pozdrawiam cie i szybkich 5 dni życzę
 
08 września 2014 15:12 / 8 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Jaka kara grozi Ani i Serce?Teoretycznie,,

Ja to proponuję Ani i Serce za adwokata wziąć... pana Giertycha.
Skuteczny jak diabli.
Niedawno zablokował sprzedaż tygodnika Wprost dopóki jego proces przeciw gazecie się nie zakończy.
Jakby taki sam myk wykonał teraz to kto wie? Może portal zmieniłby właściciela?
;) :P
08 września 2014 15:14 / 8 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Jaka kara grozi Ani i Serce?Teoretycznie,,

Żadna.
Niska szkodliwość społeczna czynu.
Miałam wątpliwą przyjemność studiować prawo.
08 września 2014 15:14 / 5 osobom podoba się ten post
jowitaliber

Lenka powiedziałam wstępnie pani adwokat o tym jak nas wzyzywała i o tym że powiadomiłam Moderatora forum o tym zajściu po powrocie jestem umówiona z nią na spotkanie w innej sprawie ale o tym porozmawiamy tylko ja bez laptopa pojadę bo muszę do Jeleniej góry jechać a pani mecenas ma swojego ,login i hasa do moich kont znam to skorzystam z jej po co dzwigać .Pozdrawiam cie i szybkich 5 dni życzę
 

Jowitko, wyobrażam sobie jakie szkody moralne i uraz psychiczny powstały po wyzwiskach Mleczka więc trzeba koniecznie i ten temat poruszyć. I zadośćuczynienie w jakiejś formie dowolnie wybranej. Najlepiej przeprosiny w największych dziennikach polskich i niemieckich.
 
08 września 2014 15:18 / 5 osobom podoba się ten post
jowitaliber

Lenka powiedziałam wstępnie pani adwokat o tym jak nas wzyzywała i o tym że powiadomiłam Moderatora forum o tym zajściu po powrocie jestem umówiona z nią na spotkanie w innej sprawie ale o tym porozmawiamy tylko ja bez laptopa pojadę bo muszę do Jeleniej góry jechać a pani mecenas ma swojego ,login i hasa do moich kont znam to skorzystam z jej po co dzwigać .Pozdrawiam cie i szybkich 5 dni życzę
 

...........bo Ty jesteś inteligentna dziewczyna, .........nie musisz dziwigac laptopa  ........,