Na wyjeździe #11

07 lipca 2014 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Wartościowym czlowiekiem się jest, a nie bywa.I nie uszczypliwe uwagi, ani umiejętność dostosowania sie ogołu to określa.Nie w pieknych słowach to sie kryje a tym bardziej nie w dwulicowości.Pisać mozna pięknie,ale postepować juz mniej.Niech kazdy ma swoją miarke dla siebie i nie mierzy nia innych.
 
Muszę konczyć - dzisiaj pizza  na obiad wg przepisu sasanki - dziekuje, robie drugi raz - pierwsza była pyszna.
 
Dobrze,że to forum jest mozna poczytać,popisać,linki powklejać i zabrać sie za robote w miedzy czasie. Kocham forum Opiekunki24.pl szkoda,że bez wzajemnosci.
 
 
 
 

Mleczko poczytaj o Trojkacie dramatycznym Karpmana...wg doskonale pasuje do sytuacji opisanej przec ciebie...
07 lipca 2014 11:28 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Oj,spotyka sie takie osoby na swojej drodze-takie,że budowa cepa to przy nich bardzo skomplikowana rzecz:)Złośliwa to chyba nie jestem ,raczej dość krytyczna ,myślę.Ale np.bywało tak że jak sobie któras z kolezanek w pracy jakiś ciuch kupiła to mnie pytała  bo było wiadomo ,że powiem bez ściemniania czy jej w tym ładnie czy nie:)Przez to walenie prosto z mostu tak naprawde mam jedna przyjaciółke ,która mi może wszystko powiedzieć i ja jej-znamy sie prawie 40 lat i sa takie sprawy o których nie wie nikt tylko my dwie:):):)Żeby nie było -bywam i tępa:)Zwłaszcza w kwestaich matematycznych,tych skomplikowanych czy motoryzacyjnych-tępa do sześcianu:):):):)

Mi chodzi o tępotę życiową. Tak to nazwę. Ludzi którym z trudnością przychodzi kojarzenie przyczyna-skutek. A tępotę w różnych dziedzinach życia to każdy chyba ma i nie o nią mi chodzi :)
07 lipca 2014 11:31 / 5 osobom podoba się ten post
A ja to czasem lubię być tempa, bo później jest kupa śmiechu:D
Np. Ostatnio jak byłam na spacerze z synem PDP , patrzę a tu znak, ścieżka rowerowa z info że na rowerze odległość do drugiego miasta to 15 km...i błyskotliwie zapytałam : "a ile na nogach?" :D
07 lipca 2014 11:32 / 14 osobom podoba się ten post
Gorsze od "buraków" są chyba osoby pękające z dumy,które wszędzie widzą "buraków",a innym próbują udowodnić,że białe jest czarne,same uważające się za ponadprzeciętnie inteligentne,mądre i wyjątkowe.
"Burak" zazwyczaj wie,że nim jest,bo słyszał to pewnie nie raz,więc nawet nie stara się być inny,ale "ważniak" jeśli nie ma przyjacół to jest pewien,że otoczenie mu zazdrości jego pozycji,jego inteligencji itp.
07 lipca 2014 12:08 / 4 osobom podoba się ten post
dokładnie tak,nic dodać ,nic ująć:)
07 lipca 2014 12:20
ania52

Mleczko poczytaj o Trojkacie dramatycznym Karpmana...wg doskonale pasuje do sytuacji opisanej przec ciebie...

ja tez poczytam,bo ogromnie mnie interesuje ta tematyka,psychologia w ogóle,samonaprawa,asertywność,zdrowy egoizm itp.
dzieki:)
 
07 lipca 2014 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Gorsze od "buraków" są chyba osoby pękające z dumy,które wszędzie widzą "buraków",a innym próbują udowodnić,że białe jest czarne,same uważające się za ponadprzeciętnie inteligentne,mądre i wyjątkowe.
"Burak" zazwyczaj wie,że nim jest,bo słyszał to pewnie nie raz,więc nawet nie stara się być inny,ale "ważniak" jeśli nie ma przyjacół to jest pewien,że otoczenie mu zazdrości jego pozycji,jego inteligencji itp.

Charakterystyka - super.Co to znaczy szczerosc. Nie napisze burak.To cos wiecej niż burak itp.
07 lipca 2014 12:42 / 7 osobom podoba się ten post
mleczko47

Charakterystyka - super.Co to znaczy szczerosc. Nie napisze burak.To cos wiecej niż burak itp.

Akurat nie Ciebie miałam na myśli,ale skoro tak bardzo podoba Ci się ta charakterystyka spokojnie możesz ją dopasować do siebie.
07 lipca 2014 12:44 / 10 osobom podoba się ten post
Jaki masz problem, Mleczko? Czego nie możesz przetrawić? Nikt na Ciebie nie naskakuje, nikt niczego Ci nie zazdrości, nie prowokuje. Jest odwrotnie. Schowaj żal do kieszeni (jeśli gniotą Cię nadal słowa foruma sprzed tygodni), zachowuj się w porządku to ludzie zechcą z Tobą konwersować. I żartować. Po prostu spróbuj.
07 lipca 2014 12:44 / 1 osobie podoba się ten post
Z nudow mozna wymyslac rożne zabawy - powodzenia w poszukiwaniach drugiego dna.Posluzyłam sie gwara mlodziezową bo mnie bawi i śmieszy trafność okresleń.Przecież mogłam napisać - głupi - chamowaty - nie okrzesany - zajebisty - a ja wybrałam burak.
 
Prace doktorskie mozna pisac:)
 
Ale zmienie temat;dzisiaj jest piekne sloneczko po wczorajszej  ulewie,ptaki spiewaja .
 
I pierwszy wpis:
Co ta mleczko pisze ten burak jeden przecież u mnie pada. nik: opiekunka aniołek:)
 
Mleczko odpisze:
Przepraszam.ale ja jestem w innej szerokosci geograficznej.Przepraszam nie sprawdzilam u googla:):)
07 lipca 2014 12:51 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Akurat nie Ciebie miałam na myśli,ale skoro tak bardzo podoba Ci się ta charakterystyka spokojnie możesz ją dopasować do siebie.

Jestem tak inteligentna,że jeszcze nie pomyślisz, a ja juz wiem. Nie trafisz na takiego czlowieka bo spotykasz wiecznie innych.
07 lipca 2014 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
Opiekunka aniołek napisze
'Buraczku kochany,pozwalam sobie jednak zauważyć,że u mnie troszkę pada'
07 lipca 2014 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Z nudow mozna wymyslac rożne zabawy - powodzenia w poszukiwaniach drugiego dna.Posluzyłam sie gwara mlodziezową bo mnie bawi i śmieszy trafność okresleń.Przecież mogłam napisać - głupi - chamowaty - nie okrzesany - zajebisty - a ja wybrałam burak.
 
Prace doktorskie mozna pisac:)
 
Ale zmienie temat;dzisiaj jest piekne sloneczko po wczorajszej  ulewie,ptaki spiewaja .
 
I pierwszy wpis:
Co ta mleczko pisze ten burak jeden przecież u mnie pada. nik: opiekunka aniołek:)
 
Mleczko odpisze:
Przepraszam.ale ja jestem w innej szerokosci geograficznej.Przepraszam nie sprawdzilam u googla:):)

o co sie konkretnie rozchodzi?jakos zalapac nie moge o czym piszesz
07 lipca 2014 12:58 / 9 osobom podoba się ten post
mleczko47

Jestem tak inteligentna,że jeszcze nie pomyślisz, a ja juz wiem. Nie trafisz na takiego czlowieka bo spotykasz wiecznie innych.

Śmiesznie wyglądasz Mleczko z tą słomą wystającą z butów i w kapeluszu na głowie.Może zmień image i twoje życie stanie się...mniej złośliwe.
07 lipca 2014 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
Dołączam się do ania52 :"ale o so chosi?' Mleczko chyba za dużo jadu w