Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

14 stycznia 2020 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może nadwerężyłaś, bądź naderwałaś jakiś mięsień . W stawie chyba dalej jest co? Chłodź to- bo to uraz. B12 nie zaszkodzi, ale Voltarenem w żelu smaruj- na bogato. 

Z tą ręką mam trochę kłopotu, wlaśnie z mięśniem. Dopiero co wypracowałam sobie "spokój" a tu doopa. I apiat at nawa kurka wodna. I to w taki głupi sposób  Boję się że stracę do niej cierpliwość i sobie ją utnę 
14 stycznia 2020 18:38
tina 100%

Może nadwerężyłaś, bądź naderwałaś jakiś mięsień . W stawie chyba dalej jest co? Chłodź to- bo to uraz. B12 nie zaszkodzi, ale Voltarenem w żelu smaruj- na bogato. 

Z tą ręką mam trochę kłopotu, wlaśnie z mięśniem. Dopiero co wypracowałam sobie "spokój" a tu doopa. I apiat at nawa kurka wodna. I to w taki głupi sposób  Boję się że stracę do niej cierpliwość i sobie ją utnę  Kurcze nie lubię chłodzenia. 
14 stycznia 2020 18:51 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Z tą ręką mam trochę kłopotu, wlaśnie z mięśniem. Dopiero co wypracowałam sobie "spokój" a tu doopa. I apiat at nawa kurka wodna. I to w taki głupi sposób :nerwowy2: Boję się że stracę do niej cierpliwość i sobie ją utnę :smiech3:

Nie ucinaj łapki  Nie jest fajnie ani spoko. Własnie się ciachnełam robiąc kolację i się wykrwawiam wlasnie  ale piszę dzielnie , bo mam jeszcze drugą 
14 stycznia 2020 19:00 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie ucinaj łapki :-) Nie jest fajnie ani spoko. Własnie się ciachnełam robiąc kolację i się wykrwawiam wlasnie :lol2: ale piszę dzielnie , bo mam jeszcze drugą :lol2:

Mycha ma jeszcze trzy zdrowe 
14 stycznia 2020 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mycha ma jeszcze trzy zdrowe :-)

No właśnie 
15 stycznia 2020 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No właśnie :smiech3:

Nie mów własnie, bo Cię kura jajkiem trzaśnie 
15 stycznia 2020 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie mów własnie, bo Cię kura jajkiem trzaśnie :lol2:

Byle nie na twardo ugotowanym 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.