Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

15 stycznia 2020 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No właśnie :smiech3:

Nie mów własnie, bo Cię kura jajkiem trzaśnie 
15 stycznia 2020 14:51 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie mów własnie, bo Cię kura jajkiem trzaśnie :lol2:

Byle nie na twardo ugotowanym 
19 lutego 2020 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://gotowanie.onet.pl/porady/napar-z-liscia-laurowego-jakie-ma-wlasciwosci-i-jak-go-zrobic/s4fhws2

Na te same strony często zaglądamy, jak zauważyłam 
19 lutego 2020 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Uwierz mi można. Kwestia przyzwyczajenia. I nie raz jak mi przyjdzie imprezować wieczorkiem to zmuszam się do jedzenia. Katorga to jest wtedy dla mnie. :-)

W Polsce ja też nie jadam kolacji bo obiady  są u nas później, jedynie jogurta albo owoc albo lubię suche okrągłe wafle z masłem. Gdy jestem np. na weselu to po 19,00 ja już nie potrafię nic spróbować, bo potem żołądek mi dokucza,takie przyzwyczajenie . Dla mnie też jest to katorga bo przecież na weselu takie pychotki są a ja nic. Stwierdziłam że nie nadaję się na wieczorne i nocne imprezy. No ale nieraz trzeba gdzieś iść jak jest okazja.
19 lutego 2020 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
Słuchajcie mam taki problem odnośnie zdrowia niby wszystko jest ok ale jak tylko usiądę bez ruchu na jakąś godzinkę,np w domu przed telewizorem to jest mi zimno i to wiecie gdzie?w tyłek i uda reszta jest ciepłe ,owijam się kocem ale to nie pomaga, muszę być cały czas w ruchu, czy to normalne? Mówiłam o tym lekarce ale ona nic nie powiedziała może to słabe krążenie bo potem idzie do nóg.Doszłam do wniosku że muszę być cały czas w ruchu. No ale jak oglądać telewizję w ruchu? 
 
23 lutego 2020 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
23 lutego 2020 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Słuchajcie mam taki problem odnośnie zdrowia niby wszystko jest ok ale jak tylko usiądę bez ruchu na jakąś godzinkę,np w domu przed telewizorem to jest mi zimno i to wiecie gdzie?:tak:w tyłek i uda :smiech2:reszta jest ciepłe ,owijam się kocem ale to nie pomaga, muszę być cały czas w ruchu:slodki krolik:, czy to normalne? Mówiłam o tym lekarce ale ona nic nie powiedziała może to słabe krążenie bo potem idzie do nóg.Doszłam do wniosku że muszę być cały czas w ruchu:cwicze:. No ale jak oglądać telewizję w ruchu? :-)
 

Jedyne co mi do głowy przyszło to na poduszce elektrycznej mogłabyś spróbować siedzieć albo sobie na uda pożyć ewentualnie termofor  
23 lutego 2020 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Dziadek kaszle  jego syn jeszcze bardziej. Namawiałam.ich na gorące mleko z masłem i miodem. Syn się skrzywił jakby pół cytryny zjadł na raz 
Podopieczny też nie chce ale wciskam mu łyżeczkę masła wieczorem. 
21 sierpnia 2020 16:04 / 1 osobie podoba się ten post
Czy może ma ktoś jakiś sposób na obniżenie ciśnienia? Wyskoczyło mi jak na mnie niskocisnieniowca wysokie 165/105 w głowie szumi a uszy zatkało jak w samolocie.Tabletek ńie mam żadnych. Co tu robić czy może samo minie?
21 sierpnia 2020 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
Może Tina się pojawi? 
Stres wyeliminować? Kawa , papierosy? Sok z aronii obniża ciśnienie .  Melisa
24 sierpnia 2020 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
Z ziół to wiem że głóg, dziurawiec i lipa obniżają ciśnienie
21 listopada 2020 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
21 listopada 2020 16:42 / 2 osobom podoba się ten post
Ja to mysle ze zeby sie dobrze poczuc to od czasu do czasu polecam alkohol w wiekszej dosc dawce  i  i gra gitara.
Power ,zabawa i dziwne pomysly gwarantowane I czlowiek czujee ze zyje!   i zdrowie wierzcie dopisze 
Lekarstwo na wiele dolegliwosci