Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

24 sierpnia 2020 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
Z ziół to wiem że głóg, dziurawiec i lipa obniżają ciśnienie
21 listopada 2020 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
21 listopada 2020 16:42 / 2 osobom podoba się ten post
Ja to mysle ze zeby sie dobrze poczuc to od czasu do czasu polecam alkohol w wiekszej dosc dawce  i  i gra gitara.
Power ,zabawa i dziwne pomysly gwarantowane I czlowiek czujee ze zyje!   i zdrowie wierzcie dopisze 
Lekarstwo na wiele dolegliwosci
25 listopada 2020 16:28 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://zywienie.abczdrowie.pl/korzysci-z-jedzenia-kiszonych-cytryn-wideo

Tyle lat żyje a pierwsze słysze. Muszę wobec tego zakisić cytryny 
25 listopada 2020 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Ja to mysle ze zeby sie dobrze poczuc to od czasu do czasu polecam alkohol w wiekszej dosc dawce:szampan3:  i  :taniec2: i gra gitara.
Power ,zabawa i dziwne pomysly gwarantowane:smiech3: I czlowiek czujee ze zyje! :yahoo:  i zdrowie wierzcie dopisze :aniolek:
Lekarstwo na wiele dolegliwosci:lol3:

A jeszcze taki bimberek swojej roboty  samo zdrowie lub na tym bomberki nalewki.  Ja robię skierowane, malinowa i mirabelki są nalewke. Nie chwaląc się każdy chce pić i za kupnej wódki nikt nie chce sięgać. 
25 listopada 2020 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A jeszcze taki bimberek swojej roboty :dwa piwa: samo zdrowie lub na tym bomberki nalewki. :dwa piwa: Ja robię skierowane, malinowa i mirabelki są nalewke. Nie chwaląc się każdy chce pić i za kupnej wódki nikt nie chce sięgać. :-)

Mmm pychota moja babcia dawniej w specjalnym pokoju robila zawsze wino  biale i czerwone w butlach  po 50 l... ach co za smak co za aromat..na tym sie wychowalam  a nalewki mamm jak nabardziej to sa smaki a aromat 
Ja nie umiem robic alkoholi,nie probowalam,zreszta i nie mam ogrodka z owocami tylko z trawa mamkupuje ale zaproszona  zjawiam sie w tre migi
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.