Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

21 maja 2023 20:52 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Oooo ! To dlatego z moim muzgiem jest 
 ok.:-)Bardzo towarzyska jestem,kocham ludzi  choć  nie raz dostałam  w d...ę...Zawiedli widocznie  to nie byli dobrzy ludzie.Dalej szukam  fajnych duszyczek :super:
 

Jestem tutaj 

21 maja 2023 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jestem tutaj :hejka1:
:smiech3:
:super:

06 lutego 2024 14:09
Przydatny wątek zwłaszcza teraz w sezonie infrkcyjnym. Właśnie szukam takich porad. DZIĘKUJĘ :)
06 lutego 2024 14:45 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jestem tutaj :hejka1:
:smiech3:
:super:

Gdzie????
06 lutego 2024 15:00 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Gdzie???? :inspektor:

Zakochana jesteś czy cuś 
Luke już zapomniał o tym miejscu 
06 lutego 2024 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Gdzie???? :inspektor:

A kto to wie?
Pojawia się,loguje,czyta i znika 
06 lutego 2024 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zakochana jesteś czy cuś :serce:
Luke już zapomniał o tym miejscu :lol3:

Zapomnieć pewnie nie zapomniał, pamięć chyba jeszcze ma dobrą 
Leniwy się zrobił i pisać się Jemu nie chce.
A może z nami pisać nie chce 
06 lutego 2024 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zakochana jesteś czy cuś :serce:
Luke już zapomniał o tym miejscu :lol3:

Zazdrościsz?
06 lutego 2024 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zapomnieć pewnie nie zapomniał, pamięć chyba jeszcze ma dobrą :-)
Leniwy się zrobił i pisać się Jemu nie chce.
A może z nami pisać nie chce :zaskoczenie1:

Chyba mu ktoś "na odcisk nadepnął"???
A nie każdy ma ochotę tłumaczyć się ze swoich czynów, słów itp. itd.
06 lutego 2024 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Chyba mu ktoś "na odcisk nadepnął"???:wiking::walka plci:
A nie każdy ma ochotę tłumaczyć się ze swoich czynów, słów itp. itd.:klnie:

No co Ty,tu same łagodne kobietki i jeden szarmancki men,kto by tam deptał  czyjeś odciski 
10 lutego 2024 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Zazdrościsz?:wysmiewa:

Absolutnie .Też jestem w takim stanie i to permanentnie 
10 lutego 2024 07:41 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Zapomnieć pewnie nie zapomniał, pamięć chyba jeszcze ma dobrą :-)
Leniwy się zrobił i pisać się Jemu nie chce.
A może z nami pisać nie chce :zaskoczenie1:

Ale w jakim stresie Luke żyje  Boi się nam to napisać 
02 czerwca 2026 13:13
Hej wszystkim, mam do was takie pytanie. Czy ktoś z was ma może książkę świętej Hildegardy i też właśnie zaczyna wchodzić w ten cały świat ziół i natury? Tak sobie ostatnio o tym wszystkim myślę i mam takie nieodparte wrażenie, że chyba musieliśmy zatoczyć wielkie koło, żeby w końcu uciec od tej wszechobecnej chemii, a przecież to wszystko co najlepsze i najzdrowsze mieliśmy od zawsze dosłownie pod nosem. Ciekawa jestem, czy ktoś z was też idzie w tę stronę i ma podobne przemyślenia, dajcie znać jak to u was wygląda!