Na wyjeździe #12

28 lipca 2014 09:04

Proszę kontynuować tutaj!

28 lipca 2014 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
A ja mam dziś wolne,wolne,wolne.... Czas szybko zleci do samuśkiego wieczorka.
28 lipca 2014 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
Zadzwoniłam do mojej firmy z pytaniem, czy mają zamiar mnie stąd zabrać, bo pojutrze miał być wyjazd, a ja nie mam informacji. I dostałam odpowiedź, że moja koordynatorka ma urlop, a pani która odebrała telefon, nie jest pewna, czy może mi udzielić takich informacji. Coś nas rozłączyło, w czasie upewniania się przez tą panię o to czy może mi ich udzielić i jak za 4 minuty dodzwoniłam się ponownie, to odebrał ktoś inny i mam czekać
28 lipca 2014 10:31
Annika

Zadzwoniłam do mojej firmy z pytaniem, czy mają zamiar mnie stąd zabrać, bo pojutrze miał być wyjazd, a ja nie mam informacji. I dostałam odpowiedź, że moja koordynatorka ma urlop, a pani która odebrała telefon, nie jest pewna, czy może mi udzielić takich informacji. Coś nas rozłączyło, w czasie upewniania się przez tą panię o to czy może mi ich udzielić i jak za 4 minuty dodzwoniłam się ponownie, to odebrał ktoś inny i mam czekać

O matko ja bym juz chyba szału dostała 
współczuję 
28 lipca 2014 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Zadzwoniłam do mojej firmy z pytaniem, czy mają zamiar mnie stąd zabrać, bo pojutrze miał być wyjazd, a ja nie mam informacji. I dostałam odpowiedź, że moja koordynatorka ma urlop, a pani która odebrała telefon, nie jest pewna, czy może mi udzielić takich informacji. Coś nas rozłączyło, w czasie upewniania się przez tą panię o to czy może mi ich udzielić i jak za 4 minuty dodzwoniłam się ponownie, to odebrał ktoś inny i mam czekać

Wiesz Anniczko,oni sobie żarty jakieś robią. Nie wiem czy zdązą do środy kogoś znależć jesli do tej pory nawet nikogo nie zaproponowali. Współczuję Ci,bo wiem że Twój planowany urlop może się drastycznie skurczyć.
28 lipca 2014 10:47 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Zadzwoniłam do mojej firmy z pytaniem, czy mają zamiar mnie stąd zabrać, bo pojutrze miał być wyjazd, a ja nie mam informacji. I dostałam odpowiedź, że moja koordynatorka ma urlop, a pani która odebrała telefon, nie jest pewna, czy może mi udzielić takich informacji. Coś nas rozłączyło, w czasie upewniania się przez tą panię o to czy może mi ich udzielić i jak za 4 minuty dodzwoniłam się ponownie, to odebrał ktoś inny i mam czekać

Co z tego , ze pani koordynatorka ma urlop?  To Ty masz tam siedzieć, aż ona z urlopu wróci???
Co sie dzieje w tych firmach??? Nie przekazuja sobie tego co jest do zrobienia i załatwienia???
No cholera jasna.
28 lipca 2014 11:02 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszysrkich .....ja nie wiem w co rece wlozyc ...... nie sadzilam ze to tak szybko minie.....dzis juz zaczne sie pakowac jest jupii !!!!! Nie wierze poprostu.....
Oczywiscie pelna konspiracja Kochanie dalej sadzi, ze bede w piatek ( nawet mi mowil, ze zamowil specjalnie bukiet roz, taki jak mi sie podoba, na piatek godz 12 )
A ja bede w czwartek, obym sie nie wygadala.....a w domu tez powiedzialam ze wracam w niedziele hahahaha....bede w sobote no bo dwa dni trzeba spedzic z Kochanie moje .......

Milego poniedzialku
28 lipca 2014 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Zadzwoniłam do mojej firmy z pytaniem, czy mają zamiar mnie stąd zabrać, bo pojutrze miał być wyjazd, a ja nie mam informacji. I dostałam odpowiedź, że moja koordynatorka ma urlop, a pani która odebrała telefon, nie jest pewna, czy może mi udzielić takich informacji. Coś nas rozłączyło, w czasie upewniania się przez tą panię o to czy może mi ich udzielić i jak za 4 minuty dodzwoniłam się ponownie, to odebrał ktoś inny i mam czekać

oni sa nie powazni naprawde ...... sa takie osoby ktore decyduja sie na wykazd z dnia na dzien, trzymam kciuki :)
28 lipca 2014 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
kulka129

O matko ja bym juz chyba szału dostała 
współczuję 

Oj,ja też!!!!!!Baaaardzo bym się wkurzyła,dzwonilabym na okragło.
28 lipca 2014 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Zadzwoniłam do mojej firmy z pytaniem, czy mają zamiar mnie stąd zabrać, bo pojutrze miał być wyjazd, a ja nie mam informacji. I dostałam odpowiedź, że moja koordynatorka ma urlop, a pani która odebrała telefon, nie jest pewna, czy może mi udzielić takich informacji. Coś nas rozłączyło, w czasie upewniania się przez tą panię o to czy może mi ich udzielić i jak za 4 minuty dodzwoniłam się ponownie, to odebrał ktoś inny i mam czekać

Oj, to ciśnienie masz podniesione na maxa, wpółczuję. 
Nie odpuszczaj, tylko dzwoń i kategorycznie żądaj konkretnej odpowiedzi co z twoim zjazdem !
28 lipca 2014 12:04 / 4 osobom podoba się ten post
bieta

Oj, to ciśnienie masz podniesione na maxa, wpółczuję. 
Nie odpuszczaj, tylko dzwoń i kategorycznie żądaj konkretnej odpowiedzi co z twoim zjazdem !

Rzeczywiście podnieśli mi ciśnienie. Zadzwoniłam jeszcze raz, mam czekać do 2 godzin na odpowiedź, ale pani zapytała czy moja koordynatorka rozmawiała ze mną o przedłużeniu zlecenia..  Powiedziałam, że  byłam tylko 4 dni w domku, że 18 znów wyjeżdżam i chciałabym trochę posiedzieć  w domku. Pani poszperała w komputerze i powiedziała, że nie ma akceptacji ze strony niemieckiej. Powiedziałam, ze rozmawiałam wczoraj z synem Babci i on nie dostał nikogo do akceptacji, na co pani odpowiedziała, że papiery może są jeszcze  u koordynatora niemieckiego.
28 lipca 2014 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
niezle ta agencja sobie w kulki leci- mozesz podac nazwe, chocby na maila? mam nadzieje, ze to nie moja :/  ja mam obiecane, ze zjezdzam koncem sierpnia, ale zadnych konkretow, tylko to, ze wiedza, ze pamietaja. i pytanie czy nie chce zjechac wczesniej( duzo tych perypetii z moja PDP mialam ;) ). mam nadzieje, ze beda slowni i wspolpraca z nimi bedzie sie ukladac tak dobrze, jak do tej pory. babcie juz troszke okielznalam ;) i powiedziala mi dzis, ze jestem tu juz 4 tygodnie i ze sie cieszy, ze mnie poznala- mile, chociaz zaskakujace, przeciez ona wiecznie niezadowolona ze wszystkiego jest :D
28 lipca 2014 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich w poniedziałkowy dzionek!!!
U mnie koniec tygodnia minął szybciutko i teraz mam u siebie córcię :):):)
Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia wszystkim życzę :):):):)
28 lipca 2014 13:53
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

niezle ta agencja sobie w kulki leci- mozesz podac nazwe, chocby na maila? mam nadzieje, ze to nie moja :/  ja mam obiecane, ze zjezdzam koncem sierpnia, ale zadnych konkretow, tylko to, ze wiedza, ze pamietaja. i pytanie czy nie chce zjechac wczesniej( duzo tych perypetii z moja PDP mialam ;) ). mam nadzieje, ze beda slowni i wspolpraca z nimi bedzie sie ukladac tak dobrze, jak do tej pory. babcie juz troszke okielznalam ;) i powiedziala mi dzis, ze jestem tu juz 4 tygodnie i ze sie cieszy, ze mnie poznala- mile, chociaz zaskakujace, przeciez ona wiecznie niezadowolona ze wszystkiego jest :D

Podałabym, gdybyś miała  maila w profilu . Firma zaczyna się na literkę M i jest z Wrocławia


 


A nie łaska napisać firmie opinię w odpowiednim dziale? Moderator

28 lipca 2014 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny, to w ajki sposób macie skonstruowane zlecenia??
Ja mam w umowie zlecenie od ...do i koniec.
Nie interesuje mnie nic po dacie zakończenia zlecenia.