Na wyjeździe #12

18 sierpnia 2014 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Ands

chyba zaniedbany:P...do molestowania jeszcze daleko :P...tak mi się jakos kojarzy ze kobiety zaniedbują a nie molestują..oj posypią sie pioruny :P

a masz racje czasem zaniedbuja jak sa na 6 tyg wyjezdzie w pracy :(
ale zobacz jakie pozniej molestowanie jak wroca :) hahahha 
18 sierpnia 2014 16:55 / 4 osobom podoba się ten post
Ands

chyba zaniedbany:P...do molestowania jeszcze daleko :P...tak mi się jakos kojarzy ze kobiety zaniedbują a nie molestują..oj posypią sie pioruny :P

Oj nie martw sie ! Gorsze rzeczy pisalem a jeszcze mnie szwadrony smierci nie scigaja ha ha
18 sierpnia 2014 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
greenandy

Miałeś pecha do kobiet

No tak Mamy wieksze PH od kobiet hihi
18 sierpnia 2014 16:59
ORIM

No tak Mamy wieksze PH od kobiet hihi

...:D....
18 sierpnia 2014 16:59 / 5 osobom podoba się ten post
Ands

chyba zaniedbany:P...do molestowania jeszcze daleko :P...tak mi się jakos kojarzy ze kobiety zaniedbują a nie molestują..oj posypią sie pioruny :P

Cóż ,powiem tylko że nasze kobiece podejście do molestowania BARDZO się w ostatnich latach zmieniło:)Minęły niemal bezpowrotnie czasy kiedy kobioeta czekała az ją jaki zmolestuje-zrobiłyśmy się aktywne w tym temacie.Nasze matki i babki wlosy z głowy z przerażenia wyrywają:):):)No bo kto to widział:):):)Może jeszcze nie trafiłeś na taka przebojową:)A niemiłe doświadczenia zaniedbania sprawiły ,że molestowania może nie zauważasz:)Trafisz -spokojna glowa:)Mój mówi własnie ,ze to ja go zmolestowałam:):)I ma kurde rację:):):)
18 sierpnia 2014 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

a masz racje czasem zaniedbuja jak sa na 6 tyg wyjezdzie w pracy :(
ale zobacz jakie pozniej molestowanie jak wroca :) hahahha 

Tak ??? A rozwin temat. Hihi A nie jest to tak ze 14 godzin jechalam glowa mi peka i zrob mi kawki kochanie ha ha
18 sierpnia 2014 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Cóż ,powiem tylko że nasze kobiece podejście do molestowania BARDZO się w ostatnich latach zmieniło:)Minęły niemal bezpowrotnie czasy kiedy kobioeta czekała az ją jaki zmolestuje-zrobiłyśmy się aktywne w tym temacie.Nasze matki i babki wlosy z głowy z przerażenia wyrywają:):):)No bo kto to widział:):):)Może jeszcze nie trafiłeś na taka przebojową:)A niemiłe doświadczenia zaniedbania sprawiły ,że molestowania może nie zauważasz:)Trafisz -spokojna glowa:)Mój mówi własnie ,ze to ja go zmolestowałam:):)I ma kurde rację:):):)

i zaczelo sie...:P oj ja biedny nieszczsliwy, niedopieszczony :P...
18 sierpnia 2014 17:09 / 2 osobom podoba się ten post
Witam was kochani!!!Powoli ogarniam swoje zamczysko i moje panstwo powoli malymi krokami robie po swojemu bo byly tu koszmarne zasady i zakazy ale jak zawsze musze dac rade heheee Jestem pod okiem kamer 24 na24 ale nuie narzekam az tak okrutnie od23 do 6 rano mam spokoj jedynie 2 razy wstaje do pdp ale choroba nie pozwala jej samej chodzic,zycze milego pogodnego dzionka,dziekuje wszystkim za mile slowa i pozdrowki))))
18 sierpnia 2014 17:13 / 3 osobom podoba się ten post
serce78

Witam was kochani!!!Powoli ogarniam swoje zamczysko i moje panstwo powoli malymi krokami robie po swojemu bo byly tu koszmarne zasady i zakazy ale jak zawsze musze dac rade heheee Jestem pod okiem kamer 24 na24 ale nuie narzekam az tak okrutnie od23 do 6 rano mam spokoj jedynie 2 razy wstaje do pdp ale choroba nie pozwala jej samej chodzic,zycze milego pogodnego dzionka,dziekuje wszystkim za mile slowa i pozdrowki:-)))))

Popros o filmy z monitoringu ha ha bedziesz miala pamiatke.Fajnie ze wszystko ogarniasz.Wiezylem w ciebie jak dziewczyny sie martwily ( o zlych wrozbach nie wspomne hihi) Powodzenia
18 sierpnia 2014 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
Orim dzieki za wiare zawsze ogarniam nietoperzy groznych ale ile stresow przy tym to moje w srode mam wychodne hurrraa ale zaszaleje tylko niech pogoda bedzie!!!
18 sierpnia 2014 17:17 / 3 osobom podoba się ten post
Renata81

Co wy na to ?
http://www.opiekunki24.pl/oferty-pracy/5273/5329/szukamy-pomocy-do-kobiety-w-wieku-34-lat.

Tej firmy w ogóle nie ma w KRAZie i własnie im wywaliłem konto.

18 sierpnia 2014 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
serce78

Witam was kochani!!!Powoli ogarniam swoje zamczysko i moje panstwo powoli malymi krokami robie po swojemu bo byly tu koszmarne zasady i zakazy ale jak zawsze musze dac rade heheee Jestem pod okiem kamer 24 na24 ale nuie narzekam az tak okrutnie od23 do 6 rano mam spokoj jedynie 2 razy wstaje do pdp ale choroba nie pozwala jej samej chodzic,zycze milego pogodnego dzionka,dziekuje wszystkim za mile slowa i pozdrowki:-)))))

"kamery" :D ... Pozwolę sie zapytać... co to za fucha w banku czy więzieniu ;)
18 sierpnia 2014 17:29
Właśnie pokazują w telewizji,że w Szwajcarii w kantonie Aargau facet uwieził 6 kobiet w piwnicy.....
18 sierpnia 2014 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Tak ??? A rozwin temat. Hihi A nie jest to tak ze 14 godzin jechalam glowa mi peka i zrob mi kawki kochanie ha ha

.....zrób mi kawki ,kochanie -jak tylko dojdę do siebie to bój sie bój:):):)Weź sobie lepiej wolne na jutro bo do biura to sie na pewno nadawał nie bedziesz:)
18 sierpnia 2014 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

.....zrób mi kawki ,kochanie -jak tylko dojdę do siebie to bój sie bój:):):)Weź sobie lepiej wolne na jutro bo do biura to sie na pewno nadawał nie bedziesz:)

Jak tylko dojde do siebie za 2-3 dni ha ha Strach sie bac tego molestowania hihi ale mozna sie przygotowac zanim nie dojdzie do siebie hihi urlop,zdrowa dieta itp jest czas ha ha