Co dzisiaj gotujesz na obiad ?

04 listopada 2014 20:22
Ciotka

A mój znajomy robi tak mięso, a dokładnie kurczaka w occie .. Też warty grzechu !!!:))

Smaczne są także w zalewie octowo pomidorowej.
04 listopada 2014 20:34
NDorota

Smaczne są także w zalewie octowo pomidorowej.

A ja robię czasem z magi też pycha :))
04 listopada 2014 20:42
dziewczyny widziałyscie gdzies tu w niemczech barszcz czerwony gotowy w sloiczkach lub torebkach?
04 listopada 2014 20:43
tak !!! w polskim sklepie :))
04 listopada 2014 21:17
kacha25

dziewczyny widziałyscie gdzies tu w niemczech barszcz czerwony gotowy w sloiczkach lub torebkach?

W Edece są polskie produkty i barszcz jest na pewno.
04 listopada 2014 21:25
basiaim

W Edece są polskie produkty i barszcz jest na pewno.

Na pewno nie w każdej Edece. Napisz, o jakim mieście mówisz, bo wtedy ta informacja będzie przydatna.
Ja mam dwie w pobliżu, jedna jest naprawdę super zaopatrzona, a z "naszych" produktów można kupić tylko rosyjską kaszę gryczaną, słodzone mleko skondensowane i ogórki kiszone (Salzgurken). Mówię o przedmieściach Monachium.
04 listopada 2014 21:49
basiaim

W Edece są polskie produkty i barszcz jest na pewno.

ja jestem w KOLONII EDEKE MAM TEZ JEST JAKIES STOISKO WYZNACZONE TYPOWO POLSKIE PRODUKTY?
04 listopada 2014 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
W "mojej" Edece jest regal z polskimi produktami tuz obok regału z bulkami do pieczenia.
W chlodniach z wedlina SA tez polskie wyroby Morliny.
04 listopada 2014 22:31
basiaim

W "mojej" Edece jest regal z polskimi produktami tuz obok regału z bulkami do pieczenia.
W chlodniach z wedlina SA tez polskie wyroby Morliny.

Basiu, dowiemy się wreszcie, gdzie jest ta Twoja Edeka pełna polskich towarów :)?
04 listopada 2014 22:32
Ojej..przepraszam...myslalam,ze wszyscy wiedzą, gdzie jestem ;))))
44651 Herne
04 listopada 2014 23:03
basiaim

W "mojej" Edece jest regal z polskimi produktami tuz obok regału z bulkami do pieczenia.
W chlodniach z wedlina SA tez polskie wyroby Morliny.

ok dizeki wam dziewczyny za info