Co dzisiaj gotujesz na obiad ?

04 listopada 2014 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
A moja babcia zjadła przepyszną zupkę z torebki :))) i po kłopocie :)) jak chciała tak ma ::)... teraz leży po obfitym i tuczącym obiadku w łużeczku a ja mam zasłużony relaks do 16 tej HI HI !!! żyć nie umierać :))
04 listopada 2014 13:09
gulasz, ziemniaczki i marcheweczka :)
04 listopada 2014 13:14
Ciotka

A moja babcia zjadła przepyszną zupkę z torebki :))) i po kłopocie :)) jak chciała tak ma ::)... teraz leży po obfitym i tuczącym obiadku w łużeczku a ja mam zasłużony relaks do 16 tej HI HI !!! żyć nie umierać :))

Ty też te pyszności jadłaś ? Czy się jakoś dokarmiasz ?
04 listopada 2014 13:16
Ja pitraszę w domku bo lubię , a w De - ( w SPA), jak to mój mężuś powiedział , Odpoczywam od wszelakich obowiązków - LENIE SIĘ :)))
04 listopada 2014 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Babcia je kocie porcyjki , na które wydaje ok 20 e.. :)) reszta na moje zachcianki ok 80 e.. da się przeżyć :)) i jeszcze zakupki do domku zrobie :)) ACH!!! jak ja lubię swoją pracę :))
04 listopada 2014 13:24
... 80 e na moje tygodniowe zachcianki :))
04 listopada 2014 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
Placki ziemniaczane z musem jabłkowym.Za każdym razem babuszka pyta jak ja je robię:))
04 listopada 2014 13:30
A umnie dzis pdp jadla na 1 kurbissuppe wja jej nie jadam)
na 2 nalesniki ze szpinakiem i od wczoraj golabki
04 listopada 2014 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
NDorota

Placki ziemniaczane z musem jabłkowym.Za każdym razem babuszka pyta jak ja je robię:))

Super !!;)) są pocieszne te nasze babcie :)) moja dzisiaj zjadła zupę z torebki , którą sama chciała, a potem tjw. że ta zupka to mi taka pyszna wyszła i co to za zupka ??? mmm??? :)) Zupka ze strupka powiedziałam po polsku :))) zripostowałyśmy to uśmiechem :))
04 listopada 2014 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ciotka

Super !!;)) są pocieszne te nasze babcie :)) moja dzisiaj zjadła zupę z torebki , którą sama chciała, a potem tjw. że ta zupka to mi taka pyszna wyszła i co to za zupka ??? mmm??? :)) Zupka ze strupka powiedziałam po polsku :))) zripostowałyśmy to uśmiechem :))

moja niestety zupek żadnych nie chce,Schweine Fleisch to jest to co lubi najbardziej no i te moje placuszki......
04 listopada 2014 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
No dobra :?ja tez w czwartek biorę się za gotowanie , może nawet coś upiekę .. a i zakupy muszę zrobić i zapełnić trochę lodówkę , bo jak mój ukochany mąż przyjedzie w piątek i otworzy ją a tam będzie tylko pingwin!! , to więcej do mnie nie przyjedzie .. :( a szkoda by było, bo tak Jego bardzo KOCHAM ach!!!! :)))
04 listopada 2014 13:45
.. NO I TE WÓRY !!!! hi! hi! nie będą leciały ... A jest co rąbać :)))
04 listopada 2014 19:19
mnie dziś naszlo niekonwencjonalnie jak na ta pore roku- na szczawiowa. a na drugie jakas pseudo pizzetka ;) przy zupce przypomniały mi się smaki z dzieciństwa i szczaw, który zbieralysmy z siostra na pobliskich lakach. dziś musiałam dac szczaw ze słoiczka :/ ale wyszla calkiem dobrze.
04 listopada 2014 19:40
A ja wczoraj w parku zerwałam grzyby :)) bycze jaja i dzisiaj sobie smażę w jajeczku i bułeczce : mmmmm !!! mniam , mniam !!
04 listopada 2014 19:42
Ciotka

A ja wczoraj w parku zerwałam grzyby :)) bycze jaja i dzisiaj sobie smażę w jajeczku i bułeczce : mmmmm !!! mniam , mniam !!

Pierwszy raz słyszę o grzybach: bycze jaja. Mogłabyś przybliżyć?