MODA dla Opiekunek

12 września 2016 17:26 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Patrzac na te torby(bardzo klasyczne i stonowane ) to faktycznie ubierasz sie skromnie jak na swoj wiek.Ok z gustami sie nie dyskutuje.
Kupuj !!! Jak sie znam na kobietach ( moze słabo) to torebek nigdy dość:-)

Torebek i butów nigdy dość. 
12 września 2016 17:38 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Torebek i butów nigdy dość. 

jak bys jeszcze dodała : facetów i wina to bede Twoim fanem
23 września 2016 07:59 / 8 osobom podoba się ten post
O zegarku firmy Skagen nic nie wiem , ale śmiało moge polecić Ci zegarek marki " Wiesna " ....był nie do zdarcia , odziedziczyłam go po straszej siostrze i slużył mi , że ho , ho , ho ....aż mi się znudził No tak , ale to była dobra , radziecka robota typu " gniotsa - nie łamiotsa " 
23 września 2016 08:03 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O zegarku firmy Skagen nic nie wiem , ale śmiało moge polecić Ci zegarek marki " Wiesna " ....był nie do zdarcia , odziedziczyłam go po straszej siostrze i slużył mi , że ho , ho , ho ....aż mi się znudził :-) No tak , ale to była dobra , radziecka robota typu " gniotsa - nie łamiotsa " :lol3:

To było daaawno ,dawnisto ,że hoo,hoo,hooo.Samochód jak po takim zegarku przejechał to był kaput,a tak nic go nie brało.
A nowy zakupiła zegarek,czy od komunii dalej ma.?
23 września 2016 08:23 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

To było daaawno ,dawnisto ,że hoo,hoo,hooo.Samochód jak po takim zegarku przejechał to był kaput,a tak nic go nie brało.
A nowy zakupiła zegarek,czy od komunii dalej ma.?

Bo to Ci było kochana tak : na moją komunię przyjechał mój chrzestny ojciec i pamietam jak dziś dał mi ogromniastą na tamte czasy " sumkę " - 500zł ! jego było stać , znaczy znał się na rzeczy , bo był kierownikiem szkoły na wsi ( za kilka lat już dyrektorzy byli ) , to był najmłodzy brat mojego taty . ...Wujek zapytał co bym chciała , żeby rodzice ( !!! ) mi za te pieniądze kupili ? ....a ja odpowiedziałam : " taką sliczną kolorową parasolkę dla dzieci jak ma Ewka G. ! " - Ewka miała , bo z zamoznego domu była ! ..... Był to czerwiec , pod koniec m-ca jechaliśmy na pogrzeb mojej babci ( mama - mamy ) koło Oleśnicy Śl. a tam mieszkała moja chrzestna , która opiekowała sie babcią ( czyt. babcia dopóki mogła pomagała w gospodarstwie ) ....ciocia Marysia wręczyła mi 300 zł ( !!! ) i powiedziała : " Basiu , tylko tyle , bo babcia umarła a pogrzeb kosztuje ! " ( pamietam te slowa do dziś ) " niech ci mama kupi ładny zegarek " ....a ja jej na to : " ciociu , ja nie chcę zegarka , ja chcę parasolkę dla dzieci , dziewczynek ....czy jakoś tak " ,,,,,,i jak dobrze policzyć : otrzymałam w prezentach razem 800 zł ( mam wtedy zarabiała niewiele więcej ! ) ..... no i do MERITUM ( Kachna , czytasz ? ) : parasolki mi nie kupiono , bo uznano za głupotę , bo miałam płaszczyk przeciwdeszczowy z kapturem , zegarka nie kupiono , bo go nie chciałam , pieniądze ? pieniądze pewnie przeznaczyli na jakiś inny zakup ( rodzice b. porządni , niepijący al. ....żeby nie było !!!! ) i wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle !......Zegarek otrzymałam po starszej o 6 lat siostrze w szóstej klasie SP ( miało nas kilka osób w klasie tylko a uczniów było 30 kilkoro ) , siostra strzeliła sobie zegareczek cudny a mnie w spadku przypadła " Wiesna " .....i żeby to chociaż złotego koloru była ? a guzik ! srebrzysta była ! ......Parasolkę wypominałam mojej mamie do końca !!!...a ona jeszcze się śmiała , jakby było z czego ! O ! 
23 września 2016 08:24 / 5 osobom podoba się ten post
Zegarek jest ładny to jest Duńska firma można spokojnie go nabyć,mój syn ma zegarek tej firmy,ja natomiast kupuję zegarki tanie i długo nie noszę,mam już szufladę zegarków,teraz kupiłam z wyglądu identyczny za 10e bo bardzo podobają mi się te bransolety
23 września 2016 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Zegarek jest ładny to jest Duńska firma można spokojnie go nabyć,mój syn ma zegarek tej firmy,ja natomiast kupuję zegarki tanie i długo nie noszę,mam już szufladę zegarków,teraz kupiłam z wyglądu identyczny za 10e bo bardzo podobają mi się te bransolety

Malina mam taki sam zegarek ,jak ten na zdjęciu.
03 października 2016 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ja ostatnio postanowiłam zrobić porządek w swojej szafie oraz wyrzucić ubrania, w których tak naprawdę malo co chodzę. Zrobiłam sobie obietnicę,ze będę kupowała sobie jedynie klasyczne, porządnej jakości ubrania i będę się jej trzymała. Wiecznie nie mam się w co ubrać i wydaje mi się,że jest to spowodowane,ze mam masę ciuchów w szafie, a większość z nich jest kupiona pod wpływem impulsu. Ten wpis nastroił mnie do tego: http://www.matkamezatka.pl/2016/09/w-co-nam-sie-ubrac-wieczny-dylemat.html
03 października 2016 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
Ja poszukuję ciepłych swetrów w stylu norweskim.Niedrogich.
03 października 2016 15:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mam to samo...Ale durnostojek nie kupuje juz od jakis trzech lat. Jak mowisz,zagracilam sie po czubek fioletowych uszu i w sumie nie zgaduje po co? No wszystko miec musialam,chcialam,koniecznie potrzebne mi sie wydawalo a pozniej sie okazywalo,ze wszystkiego jest zbyt wiele. Teraz patrze z wyrozumialoscia na kolezanke Polke,ktora ciagle w cos sie zaopatruje...A to zegar,a to lusterko a to jeszcze cos. Sie zastanawiam kiedy dojrzeje do tego,zeby uwierzyc,iz  zeby byc nie trzeba zaraz posiadac wszystkiego 
18 sierpnia 2017 11:13 / 1 osobie podoba się ten post

CO sądzicie o.... kaloszach? (usunięte)
I pytam się tutaj całkowicie serio, ponieważ zastanawiam się czy sobie takich bucików nie kupić na jesien. Chodzi mi to po głowie już od kilu dobrych lat. Głównie jesienią w deszczowe dni kiedy najchętniej bym takie buty wrzuciła na nogi i zamiast omijać w skorzanym te wszystkie kaluże, poszła na przełaj :)
Ma któraś? Jakie konkretnie ?

18 sierpnia 2017 12:16 / 9 osobom podoba się ten post
justak

CO sądzicie o.... kaloszach? (usunięte)
I pytam się tutaj całkowicie serio, ponieważ zastanawiam się czy sobie takich bucików nie kupić na jesien. Chodzi mi to po głowie już od kilu dobrych lat. Głównie jesienią w deszczowe dni kiedy najchętniej bym takie buty wrzuciła na nogi i zamiast omijać w skorzanym te wszystkie kaluże, poszła na przełaj :)
Ma któraś? Jakie konkretnie ?

Mam kalosze ale tansze i tyz dobre w lidlu kupowane.
18 sierpnia 2017 13:14 / 9 osobom podoba się ten post
justak

CO sądzicie o.... kaloszach? (usunięte)
I pytam się tutaj całkowicie serio, ponieważ zastanawiam się czy sobie takich bucików nie kupić na jesien. Chodzi mi to po głowie już od kilu dobrych lat. Głównie jesienią w deszczowe dni kiedy najchętniej bym takie buty wrzuciła na nogi i zamiast omijać w skorzanym te wszystkie kaluże, poszła na przełaj :)
Ma któraś? Jakie konkretnie ?

Mam. Piankowe, leciutkie, z ocieplaną wkładką.....za 50 zl.........
18 sierpnia 2017 22:35 / 4 osobom podoba się ten post
justak

CO sądzicie o.... kaloszach? (usunięte)
I pytam się tutaj całkowicie serio, ponieważ zastanawiam się czy sobie takich bucików nie kupić na jesien. Chodzi mi to po głowie już od kilu dobrych lat. Głównie jesienią w deszczowe dni kiedy najchętniej bym takie buty wrzuciła na nogi i zamiast omijać w skorzanym te wszystkie kaluże, poszła na przełaj :)
Ma któraś? Jakie konkretnie ?

Tak poważnie, mam walonki .Są super , wygodne,ciepłe ,model Białoruś 2016 ( niestety,nie ostatni) ...i dlatego, właśnie czasem mi słoma z butów wyłazi.... dlaczego,tak konkretnie , nie możesz pisać z nami,bez reklamowania jakiś produktów? A i asortyment też od Sasa do lasa,epoka " złotych rączek" odchodzi do lamusa,zrób jakąś wąską specjalizację,to wiarygodniejsza będziesz i kasa będzie większa.
19 sierpnia 2017 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Tak poważnie, mam walonki .Są super , wygodne,ciepłe ,model Białoruś 2016 ( niestety,nie ostatni) ...i dlatego, właśnie czasem mi słoma z butów wyłazi.... dlaczego,tak konkretnie , nie możesz pisać z nami,bez reklamowania jakiś produktów? A i asortyment też od Sasa do lasa,epoka " złotych rączek" odchodzi do lamusa,zrób jakąś wąską specjalizację,to wiarygodniejsza będziesz i kasa będzie większa.