MODA dla Opiekunek

14 listopada 2015 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
brydzia

Prawdziwa kobieta nigdy nie ma ;czasu ,pieniędzy,w co się ubrać.Zawsze ma;racje,genialne dzieci,szalona rodzine.Z niczego potrafi zrobić;zupe,sałatke,awanture.


Boszzzze , skąd Ty mnie tak dobrze znasz ?
14 listopada 2015 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Boszzzze , skąd Ty mnie tak dobrze znasz ?:-):-):-)

Bo my kobiety juz tak mamy
14 listopada 2015 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

A co to za "opiekuńcza" moda??:-)
Ja ubieram się tak jak chcę......nie noszę drewniaków w pracy:-):-)

Ktoś jeszcze dziś drewniaki nosi?????Albo inne ortopedyczne buciki?:):):):):)
24 marca 2016 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D
24 marca 2016 18:17 / 2 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Jak trafisz do dziadka to będzie się tylko cieszył, chociaż nie wiem, czy Ty też będziesz zadowolona.
Jak trafisz na babcię to może krzywo patrzeć. 
Co do agencji to jeszcze nie spotkałam takiej, która by wymogi w tym względzie stawiała. 
24 marca 2016 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Mlodosc ma swoje prawa...OK .Wykonywanie "zawodu opiekunki inaczej pomocy itp " wymaga tez schludnego wygladu .Dekolt ,mini i "pazurki " na przepisowej przerwie .
24 marca 2016 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Do opieki krótkie paznokcie !!!  Jak się ubierzesz tak Cię wyślą, np: pan jeszcze "na chodzie" i z "pretensjami do życia"  lat 84 
24 marca 2016 22:53 / 4 osobom podoba się ten post
Raz byłam u PDP ,gdzie jej mąż mnie uprzedził,że jak idę do niej to koniecznie zapięta pod szyje bo zazdrosna jest i drapie opiekunki.
Mini i dekolt to owszem ,idąc na przerwę spokojnie założyć można ,ale w pracy niekoniecznie.Zwłaszcza jak jest się młoda dziewczyną.Można narazić się na chamskie zachowanie PDP czy rodziny lub wulgarne uwagi. Poza tym miniówka podczas zmieniania pampersów jest mało wygodna,lepszy gustowny dresik:)
24 marca 2016 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Do opieki krótkie paznokcie !!! :-) Jak się ubierzesz tak Cię wyślą, np: pan jeszcze "na chodzie" i z "pretensjami do życia"  lat 84 :lol3:

Danuto, jak dożyję, to pewnie nawet w tym wieku będę mieć "pretensje" ;). 
Na Ciebie, i na mnie również,  młodzi patrzą już jak na muzealne zabytki, więc miejmy trochę więcej zrozumienia dla młodych duchem osiemdziesięciolatków plus ;) :).
25 marca 2016 06:19 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Danuto, jak dożyję, to pewnie nawet w tym wieku będę mieć "pretensje" ;). 
Na Ciebie, i na mnie również,  młodzi patrzą już jak na muzealne zabytki, więc miejmy trochę więcej zrozumienia dla młodych duchem osiemdziesięciolatków plus ;) :).

Dla mnie młode też jest piękne i lubie patrzeć, ale w tym caly jest ambaras żeby dwoje chciało na raz... I jak się nie chce... to lepiej jednak nie tworzyć aury zachęty. Mój brat ma dziewczynę młodszą od siebie 20 lat (duchem jest bardzo mlody ), siostra ma męża mlodszego od siebie 11 lat (małożeństwo wciąż bardzo udane i rozpadu nie przewiduję), a kuzynka miała męża dokładnie z rocznika jej matki. Ale w kazdym z tych przypadków dwoje chce lub chciało na raz.
25 marca 2016 06:56
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Ja mam prawie dwa razy po 25 lat, a w jednym miejscu musiałam sobie kupić trzy męskie podkoszulki w szarym kolorze (takie same, że niby nie piorę). Demencja robi dziwne rzeczy z ludźmi. A że miejsce było dobre to się poświęciłam i wydałam 10  w KIK. Teraz do pracy biorę koszulki polo. Mini nie noszę. Nawet jak się nie jest u małżeństwa to oni dekoltów nie lubią. A na przerwie hulaj dusza.
25 marca 2016 07:09 / 4 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Jakiś ten wpis wydał mi się nienaturalny , jako typowa zachęta do dyskusji.
Ja też jestem młodą kobietą (przynajmniej tak się czuję) i noszę  czasami spódniczki w De, do kolana a pod nimi czarne, grube rajstopy.
W de o eksponowaniu nóg, ramion, dekoltu, biustu można zapomnieć.
Agencje i rodziny oceniają nas po wyglądzie na początek i nic tego nie zmieni.
25 marca 2016 07:29 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

:-) Jakiś ten wpis wydał mi się nienaturalny , jako typowa zachęta do dyskusji. :tanczy:
Ja też jestem młodą kobietą :-)(przynajmniej tak się czuję) i noszę  czasami spódniczki w De, do kolana a pod nimi czarne, grube rajstopy.
W de o eksponowaniu nóg, ramion, dekoltu, biustu można zapomnieć.
Agencje i rodziny oceniają nas po wyglądzie na początek i nic tego nie zmieni.

"W de o eksponowaniu nóg, ramion, dekoltu, biustu można zapomnieć." ?????????????? a dlaczego ??????????????
Swoja droga fajny zwrot " eksponowanie" 
25 marca 2016 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Agencje ???? Agencje nie wtracaja sie do ubioru tylko do kasy !!!!
Jesli dziadek nie jest sercowy ,a babcia dewotka  to ubieraj sie jak chcesz !!!
25 marca 2016 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Jak pójdziesz na rozmowę do agencji z dekoltem i w spódniczce , to nie wiem co sobie pomyślą . Ja zawsze uważam że rozmowa o pracę to nie pokaz mody i wdzięków . Trzeba się ubrać schludnie , bo " jak Cię widzą , tak Cię piszą " , ale wyzywający ubiór nie jest moim zdaniem na miejscu .