MODA dla Opiekunek

25 marca 2016 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

"W de o eksponowaniu nóg, ramion, dekoltu, biustu można zapomnieć." ?????????????? a dlaczego ??????????????
Swoja droga fajny zwrot " eksponowanie" :-)

No wiesz, nawet wyciągnięte dresy nie uchroniły mnie przed otrzymaniem klapsa od pana 90l (był to jego pierwszy i ostatni raz ), czy też nazwaniem przez żonę kochanką
25 marca 2016 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

No wiesz, nawet wyciągnięte dresy nie uchroniły mnie przed otrzymaniem klapsa od pana 90l (był to jego pierwszy i ostatni raz ), czy też nazwaniem przez żonę kochanką :palka:

Nie szata zdobi czlowieka,a wyobraźnia nie zna granicKlaps pobudza krazenie,a sama nazwa kochanka nie daje zbyt wiele przyjemnosciTylko te lata ni jak nie pasuja do niczego
25 marca 2016 09:43
Nie no nie myślcie, że ja z takich co tyłkiem świeci czy biustem hahaha chodzi mi bardziej o to, czy mam wyglądać jak poważna pani opiekunka rodem z filmów, czyli uniform i lakierki, czy mogę jednak postawić sobie na luz i w lato przyjść w zwykłych trampkach i koszulce bez ramion (oczywiście ze smakiem).

A post może sztuczny, bo nie wiedziałam jak zagaić, a z tego co widzę ostatni wpis jest z zeszłego roku ;p


Czyli wymogów nie ma, to dobrze. Źle bym sie czuła jakby agencja zwracała mi uwagę, że przychodzę do osoby w młodzieżowych spodniach (z jakimiś przetarciami)i przez to miała jakieś kary ;/
25 marca 2016 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
Nie martw się,agencja cię nie będzie widzieć,nie prowadzą monitoringu video w domach pdp
25 marca 2016 10:05
oj ten monitoring :P za dużo naoglądałam się idealnej niani XD
25 marca 2016 10:24
Madzia25

Nie no nie myślcie, że ja z takich co tyłkiem świeci czy biustem hahaha chodzi mi bardziej o to, czy mam wyglądać jak poważna pani opiekunka rodem z filmów, czyli uniform i lakierki, czy mogę jednak postawić sobie na luz i w lato przyjść w zwykłych trampkach i koszulce bez ramion (oczywiście ze smakiem).

A post może sztuczny, bo nie wiedziałam jak zagaić, a z tego co widzę ostatni wpis jest z zeszłego roku ;p


Czyli wymogów nie ma, to dobrze. Źle bym sie czuła jakby agencja zwracała mi uwagę, że przychodzę do osoby w młodzieżowych spodniach (z jakimiś przetarciami)i przez to miała jakieś kary ;/

Eee, no nie dajmy się zwariować. Ubiór ma być przede wszystkim wygodny. Trampki jak najbardziej na miejscu. Podczas upałów nosiłam koszulki bez rękawów- w golfie nie zamierzałam się gotować :)
25 marca 2016 11:22
o matko! nie znam się w sumie, ale to chyba niezgodne z prawem jest :O ale to agencja sama sobie coś takiego wprowadziła? Monitoring przeżyje, ale wolałabym być o tym poinformowana, żeby uniknąć poprawiania majtek przed kamerą hahahahhaa :D
25 marca 2016 12:56 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Nie szata zdobi czlowieka,a wyobraźnia nie zna granic:-)Klaps pobudza krazenie,a sama nazwa kochanka nie daje zbyt wiele przyjemnosci:-)Tylko te lata ni jak nie pasuja do niczego:-)

Może i pobudza działa antycel i nie wiszą jak uszy słonia to jednak nadal chciałabym mieć wybór co do klepacza
25 marca 2016 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

Może i pobudza :-) działa antycel i nie wiszą jak uszy słonia to jednak nadal chciałabym mieć wybór co do klepacza :lol2:

Ja też... A nie, że jakiś zezowaty amor trafia w mojego pdp mnie szerokim łukiem omijając... A później lataj z packą i odganiaj się jak od natrętnej muchy  Wolę profilaktycznie ubrać na siebie kolce
25 marca 2016 22:30 / 3 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

W sumie to możesz byc nawet w stroju kąpielowym ,ale jak nie umiesz gotować/raz na tydzień stać w garach to za mało:)/to nawet stringi z Koniakowa Ci nie pomogą:):):):)



ps.Michalinka-chyba miałaś rację w kwestii sztuczności:)
25 marca 2016 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
Madzia25

Jestem jeszcze młodą osobą (25 lat ;p). Ponieważ korzystam z młodości, to lubię sobie czasem założyć coś powyżej kolana lub z większym dekoltem :p Jak na to przypatrują się agencje? Są jakieś wymogi? Spotkałyście się z jakąś "ubiorową dyskryminacją" hahaha :D

Jak na to przypatrują się agencję?
To zależy kto i w jakiej agencji pracuje. Nie ma nad czym się zastanawiać. Musisz zmienić agencję.
Korzystaj z młodości w pełnym tego słowa znaczeniu.
29 marca 2016 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ah rozumiem. Jakoś mi uciekło, że to bez agencji :P 
12 września 2016 12:09
Ja ubieram się raczej skromnie.Nie przepadam za mini i dużymi dekoltami, które u wielu osób nie prezentują się elegancko :P Mam 29 lat, no niby mogłabym ale to nie dla mnie ;)
Za to rozglądam się za nową torbą. Moja stara torebka posłużyła mi prawie 4 lata ale już zaczyna sie przecierać ( i tak się dziwię,ze dopiero po takim czasie...).
Mam na oku dwie:
http://www.sklep-torebki.pl/bestsellery/wloska-klasyczna-torebka-skorzana-grafitowa-2435.html?
http://www.sklep-torebki.pl/torebki-skorzane/shopper-bags/wloska-duza-torebka-shopper-bag-camel-2312.html?
Bardziej podoba mi się ta druga jaśniejsza,brązowa ale czy taka jasna skórka bedzize odpowiednia na jesień?
12 września 2016 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Ja lubię takie torby te formę,kupiłam w ubiegłym roku w lidlu taką Wittchena,jak dla mnie ta jaśniejsza jest ładniejsza no ale to rzecz gustu.Moja też jest tego koloru.
12 września 2016 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
jagnak

Ja ubieram się raczej skromnie.Nie przepadam za mini i dużymi dekoltami, które u wielu osób nie prezentują się elegancko :P Mam 29 lat, no niby mogłabym ale to nie dla mnie ;)
Za to rozglądam się za nową torbą. Moja stara torebka posłużyła mi prawie 4 lata ale już zaczyna sie przecierać ( i tak się dziwię,ze dopiero po takim czasie...).
Mam na oku dwie:
http://www.sklep-torebki.pl/bestsellery/wloska-klasyczna-torebka-skorzana-grafitowa-2435.html?
http://www.sklep-torebki.pl/torebki-skorzane/shopper-bags/wloska-duza-torebka-shopper-bag-camel-2312.html?
Bardziej podoba mi się ta druga jaśniejsza,brązowa ale czy taka jasna skórka bedzize odpowiednia na jesień?

Patrzac na te torby(bardzo klasyczne i stonowane ) to faktycznie ubierasz sie skromnie jak na swoj wiek.Ok z gustami sie nie dyskutuje.
Kupuj !!! Jak sie znam na kobietach ( moze słabo) to torebek nigdy dość