Mój nick - znaczenie

23 września 2014 19:48
A mój od ławki szkolnej, gdy miałam pseudo: Małgi, ale potem miałam problem na pewnym forum, gdzie nie miałam polskich znaków i uprościłam do: Malgi
23 września 2014 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mój nick to imię mojego ukochanego ... kota. A właściwie dwóch kotów- w dzieciństwie miałam cudownego kota Tyćka . Czasem go wspominałam i gdy córcia przygarnęła kiciusia ( a w domu było już 3 psy i kot ) to od progu zawołała :"to Tyciek , on się nazywa Tyciek " No jeśli Tyciek - to musiał zostać . Został i okazał się równie cudowny jak tamten z dzieciństwa . Zapożyczyłam sobie jego imię , nie ma nic przeciwko temu - tak mi wymruczał :D
23 września 2014 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

A mój od ławki szkolnej, gdy miałam pseudo: Małgi, ale potem miałam problem na pewnym forum, gdzie nie miałam polskich znaków i uprościłam do: Malgi

Mnie tylko jeden kolega z pracy nazywał Małga- oczywiście od imienia. Bardzo to lubiłam i lubię, bo jesteśmy w kontakcie.Mojego nicu na forum , to raczej nie trzeba wyjaśniać. Tutaj mówią do mnie Margaret, a ja sobie troche zdrobniłam i dodałam rok urodzenia, żeby było wszystko jasne.Pozdrawiam imienniczkę.
25 września 2014 07:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mój nik...tak po prostu-serce-które staram sie pokazać,nie zawsze mi to na dobre wychodzi :)
25 września 2014 11:22
serce

Mój nik...tak po prostu-serce-które staram sie pokazać,nie zawsze mi to na dobre wychodzi :)

Przepraszam - serca mi sie pomyliły.Przepraszam jeszcze raz.
25 września 2014 11:28
serce

Mój nik...tak po prostu-serce-które staram sie pokazać,nie zawsze mi to na dobre wychodzi :)

to Ty jesteś moją, kolejną forumową  siostrą bliźniaczą :)))  i bardzo jestem z tego rada, bo w realu mam 2-ch starszych braci :)))  
a dla jasności: mam jeszcze jednego w DE, tyle, że jeszcze nie poznaliśmy się ((((
25 września 2014 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

to Ty jesteś moją, kolejną forumową  siostrą bliźniaczą :)))  i bardzo jestem z tego rada, bo w realu mam 2-ch starszych braci :)))  
a dla jasności: mam jeszcze jednego w DE, tyle, że jeszcze nie poznaliśmy się ((((

Bieta -z tym rodzeństwem to wiesz...Mój ojciec na pytanie czemu nas tylko dwie z siostrą zawsze mówił,że tylko nasza mama go o alimenty podała:):):)Hi hi hi
25 września 2014 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Bieta -z tym rodzeństwem to wiesz...Mój ojciec na pytanie czemu nas tylko dwie z siostrą zawsze mówił,że tylko nasza mama go o alimenty podała:):):)Hi hi hi

no wiesz, prawdę to ty mówisz, taką szczerą do bólu :) 
Mój tata na pytanie o syna w de odpowiedział : skąd wiem, przecież Dzidzia nic tobie nie powiedziała )Dzidzia,to milusiński zwrot mojego taty do mamy, nigdy nie usłyszałam z ust taty prawdziwego imienia mojej mamci :)))))
25 września 2014 11:43 / 1 osobie podoba się ten post
Ci rodzice !:)Połowy "tajemnic" i tak nie poznamy nigdy.....hi hi hi
25 września 2014 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ci rodzice !:)Połowy "tajemnic" i tak nie poznamy nigdy.....hi hi hi

połowę tajemnicy odkryłam przez zdjęcia robiąc generalne porządki u mamci, 25 % dowiedziałam się od mamci, ostatnie 25% tata zabrał do grobu
26 września 2014 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

to Ty jesteś moją, kolejną forumową  siostrą bliźniaczą :)))  i bardzo jestem z tego rada, bo w realu mam 2-ch starszych braci :)))  
a dla jasności: mam jeszcze jednego w DE, tyle, że jeszcze nie poznaliśmy się ((((

Ciesze sie :) tez mam 2 braci,jeden pracuje w Dusseldorfie :)pozdrówka!
26 września 2014 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie... 1sze imie: nie dla kazdego dostepne, 2gie imie: Piotr, 3cie imie: Dominik...
26 września 2014 20:29
PiotrDominik

U mnie... 1sze imie: nie dla kazdego dostepne, 2gie imie: Piotr, 3cie imie: Dominik...

A czwarte?  ..rozumiem, że też nie dla każdego.
26 września 2014 20:33
mleczko47

Przepraszam - serca mi sie pomyliły.Przepraszam jeszcze raz.

A to masz więcej niż jedno?
26 września 2014 20:43
amelka

A czwarte?  ..rozumiem, że też nie dla każdego.

tak, tak 5 i 6 tez.....