Mój nick - znaczenie

17 maja 2015 07:16 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Mój nick, miał byc inny czyli Ona,,,i coś, ta,...Ale śię nie zapisało i jest jak jest

Masz bardzo sympatycznego nicka ......mnie się kojarzy z jakąś ludową podśpiewajką , której słów nie pamiętam , ale sens był jakiś taki , że : " on ją złapał za " oną " a ona go za " onego " - tańcowali se chodzonego " ...
17 maja 2015 07:33 / 4 osobom podoba się ten post
Mój nick hmm Moja szalona koleżanka nazwała mnie mamusią po kolejnej wspólnej imprezie gdzie to ja wszystkich poukładałam do łóżeczek , pomogłam "oddać" to czego było za duzo,posprzątałam i pozamykałam i dopiero spac szłam. Rano rosołek dla chorych już był !Ot Taka mamusia ze mnie !
17 maja 2015 07:48 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz bardzo sympatycznego nicka :-)......mnie się kojarzy z jakąś ludową podśpiewajką , której słów nie pamiętam , ale sens był jakiś taki , że : " on ją złapał za " oną " a ona go za " onego " - tańcowali se chodzonego " ...:taniec2:

A to pojechałaś teraz haa,,, A Ona ma, czarnego psa tra laa,,la ,,,,,,,,i chodzonego kapela!'' dawajta'' A jutro, zaś pujdziemy na całośc,,,he hee
17 maja 2015 08:59 / 2 osobom podoba się ten post
imie i pierwsza litera pierwszego nazwiska bo se mam dwa a co????? kto mi zabroni???
17 maja 2015 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
a mój to w ogóle ni z gruchy ni z pietruchy bo just- ang.tylko "i" Figa- to moja kotka :D ej! wszystkie były już zarezerwowane a chciałam samą Figę :( :D
17 maja 2015 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
U mnieto chyba od razu wiadomo... Moncherie- jedyne dostępne dla mnie pralinki, ktorym nie umiem się w żaden sposób oprzeć... Jedyna metoda, nie kupić. Nie kupilam ich odkąd tu jestem I tesknie....
17 maja 2015 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

U mnieto chyba od razu wiadomo... Moncherie- jedyne dostępne dla mnie pralinki, ktorym nie umiem się w żaden sposób oprzeć... Jedyna metoda, nie kupić. Nie kupilam ich odkąd tu jestem:-( I tesknie....

Pogratulowac silnej woli:):):):)
17 maja 2015 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
Tak, byłam tu juz jestem z Wami od 3-lat :) konto miałam  tylko miesiąc chyba...Ale byłam, czytałam itp
17 maja 2015 11:31 / 3 osobom podoba się ten post
Moj nick to dość zawiła sprawa.Nie,nie dlatego,że lubie mleko,ktorego pod wieloma postaciami spozywam dziennie ponad litr ale dlateg,że mam taki charakter.Kto potrafi czytac moje wpisy to wie,że złośliwości we mnie "zero" lubię dowcip i żart ale nie wszyscy to rozumieją:( i nic na to nie poradze.Dawno temu a może jeszcze dawniej pewna osoba z forum zalozyła topik w ktorym  napisała,że chce załozyc agencje opiekunek i potrzebuje porady.I wtedy na forum rozgorzała dyskusja a autor (!) tego topiku o niku MLECZKO został wdeptany w ziemie.Też brałam udział w tej pisaninie, ale broniłam człowieka uważałam,że nie tylko spiewać każdy może,ale i probować coś robić.Był to ewidentny żart ponieważ w pierwszym wpisie było tyle błędów ort. (że nawet ja tyle nie robię) zadnego ładu ani składu,no poprostu żart  na 100 fajerek.Forum gotowało sie do wieczora a mnie oczywiście dostało sie najbardziej a nawet ktoś napisał,że to pewnie moj syn chce pozyskac dane i dlatego ja występuje w obronie.Pisałam wtedy jako TERMIT  posmiałam się jakis czas z tego  zamknełam profil TERMIT i otworzyłam  mleczko - tak dla przypomnienia.A że mam taki charakter? no wałaśnie, potrafie wnikliwie czytac, wyciągać wnioski i mieć swoje zdanie do końca.Myslałam naiwna,że będę jak wyrzut sumienia dla tycj,ktorzy pokazali klasę. No i chyba to sie spełniło.
17 maja 2015 12:02 / 5 osobom podoba się ten post
Mój nick chyba zrozumiały jest dla wszystkich, i-Iwona , vainilia-z powodu zapachu słodkiego,przyjemnego i podobo owady odgania .
17 maja 2015 12:08 / 3 osobom podoba się ten post
Wiesz co,ja tak  wrosłam w to forum,że nie wyobrazam sobie,jak ja żyłam wcześniej . Twój nick od razu rzucił mi się w oczy jak tylko tu weszłam po raz pierwszy,zresztą jako pierwsza powitałas mnie z otwartymi ramionami i nigdy Ci tego nie zapomnę 
17 maja 2015 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
Tak,a ramiona masz silne,to trzeba przyznać hahahahahaha
17 maja 2015 12:28 / 1 osobie podoba się ten post
Miało być widoczne ,że od Iwony,ale chyba nie jest bo i tak więksość nazywa mnie Wanilijką hahahaahahha
17 maja 2015 12:31 / 5 osobom podoba się ten post
A na mnie tak mówi mój Piotruś,spodobalo mi sie to i stad ten nick,chociaz do kruszynki to mi daleko-raczej-pączuszek
17 maja 2015 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
A ja się za bardzo nie musiałam wysilać z Nickiem.
Wymyślili mi go moi rodzice,jakieś 40 lat temu.