To oglądam za granicą 1

09 listopada 2011 10:09 / 1 osobie podoba się ten post

Kiedy jestem w Niemczech brakuje mi głupiero telewizora. Polskiego języka głównie, bo ileż można oglądąć telewizję po niemiecku. Znalazłem ostatnio fajne serwisy z filmami i serialami online. Włączasz i oglądasz. Świetna sprawa na wieczory, kiedy podopieczny śpimakuje :) Jakość nie jest oszałamiająca, ale za granicą korzystam tylko z niewielkiego laptopa, więc i wymagania mam niewielkie.


http://iitv.info/ - same seriale, bardzo duży wybór. Przeważnie korzystam z tego serwisu.


http://www.ekino.tv/ - także filmy pełnometrażowe


http://www.seans-online.pl/


 http://www.seriale.cc/ - znów same seriale


http://www.serialeonline.pl/ - tutaj są nawet programy z TV, np. show u Kuby Wojewódzkiego


Aktualnie oglądam serial "Walking dead", jeśli macie jakieś ciekawe i godne polecenia, to poproszę. Lubię s-f i kryminalne. Za kilka dni skończę i będę szukał czegoś nowego do oglądania.

09 listopada 2011 12:35
i jeszcze www.ipla.pl - filmy i seriale polsatu
10 listopada 2011 22:21
Witam Was ...chyba mam już starczą mentalność))...ja mam ze sobą zawsze mnóstwo płyt z filmami w polskiej wersji językowej...przede wszystkim komedie..komedie romantyczne....

Pilnuję się ,aby w pracy nie dopadł mnie "dół"...
10 listopada 2011 22:58
Aniu, a po samych komediach romantycznych nie wpadasz w dół? Tak tylko pytam;))

Pozdrowionka!!

Ps.

Tak się intensywnie uczę niemieckiego, że mnie mózg boli!

Za półtora tygodnia mam mieć Interview on line z języka..
10 listopada 2011 23:10
Dla Janusza i nie tylko;)http://freekino.pl/

http://www.seans24.pl/
11 listopada 2011 06:22
A możecie polecić jakieś seriale dobre do oglądania? Albo filmy?
11 listopada 2011 18:39
Ja lubię oglądać "Na wspólnej". Lubiałam starsze seriale Alternatywy 4 albo Zmienników.
11 listopada 2011 20:30
Radosna,nie wpadam,ponieważ nie często filmy oglądam...a jeżeli już, to właśnie coś lekkiego, aby mi mózg odparował :) mnóstwo czasu spędzam na niemieckim WKW...też mnie mózg boli...więc tylko coś lekkiego i przyjemnego.

Pozdrawiam serdecznie.
11 listopada 2011 20:57
Może demencja nam nie grozi;) jak korzystamy z mózgu:) Pozdrawiam Aniu!
12 listopada 2011 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
Zacząłem wczoraj oglądać "Homeland" - w Iraku znajdują zaginionego przed 8 laty żołnierza. Wraca do USA jako bohater narodowy. Jedna agentka służb wywiadu USA podejrzewa, że wyprano mu mózg i jest on teraz agentem pracującym dla al-kaidy. Pierwszy odcinek zapowiada się ciekawie.
13 listopada 2011 15:37
Lubiłam serial "Przyjaciele" - taka popelina rozluźniająca po ciężkim dniu. Chyba obejrzę jeszcze raz od początku, przyjemny bardzo. Na nic ambitniejszego jakoś nie mam ochoty ostatnio.
20 listopada 2011 19:20
Skończylem "Homeland" (tzn. wszystkie odcinki, które do tej pory były emitowane). Znajomy polecił mi serial "Heroes" - już zakończony. Możecie coś o nim powiedzieć? gdzieś mi się obiło o uszy, że podobne do "Lost", a mi się "Lost" niespejalnie podobało.
23 grudnia 2011 18:18
Włączyłem sobie wczoraj serial "Terra Nova" Spielberga (wysokobudżetowy) - kolejny przykład że drogie nie znaczy zawsze dobre :-/

Znowu nie mam co oglądac wieczorami :-/
23 grudnia 2011 19:22
Ja nieodmiennie dr Hausa, jeden dziennie, jeszcze mi się nie znudził. Nie wiem co będzie, jak już wreszcie nauczę się niemieckiego, ale ja wieczorami zaglądam tu do nas, a poem uczę się niemieckiego - pisemne cwiczenia z "Lektoratu języka niemieckiego" . Intersujące - polecam - ogrom mojej niewiedzy zwala z nóg.
23 grudnia 2011 21:50
jesteście wszyscy niesamowici!!! ja się nie wyrabiam na zakrętach, moi podopieczni usypiają o 22albo później, ( ja mam malżeństwo),potem zaglądam co w kraju, co w poczcie i "do nas."..i idę do lóżka.., bo rano ...wstać trzeba, zazdroszczę Wam czasu na oglądanie, bo ja nie mogę wygospodarować, albo śpię za dużo, albo zbyt serio.traktuję moje obowiązki..i dopóki gospodarze siedzą to im towarzyszę.Powiedzcie jak Wy to robicie???