To oglądam za granicą 1

23 grudnia 2011 23:55
...powinnaś żyć troszeczkę swoim życiem, a nie tylko życiem podopiecznych...musisz ich czasami wypuścić z dłoni...rozumiesz co mam na myśli?...
24 grudnia 2011 06:46
Haus jest dosyć... komercyjny! Obejrzałem 3 odcinki - o trzy za dużo. Dla mnie to popelina.

Suselek - podaj babci mocniejsze psychotropy! ;-) Moja babacia to lekomanka, na sen też żażywa i czasami zaraz po kolacji, jescze przed 20:00 śpi.
24 grudnia 2011 07:06
Moja wstaje o 6 lub przed, ale spć idzie o 19:30 i nie ma to tamto. W nocy czasami chodzi po domu, ale mnie nie budzi. Poza tym jest bardzo "poukładana" co do rozkładu dnia i pór posiłków. Tak sobie rozkładam pracę, że znajduję czas.

Janusz - cały dzień pracuję, jestem w pełnej gotowości, w wolnych chwilach się intensywnie uczę języka - Haus resetuje mi mózg - nic ambitnego i do myślenia - i o to właśnie mi chodzi, 45 min luzu. Filmów póki co nie znalazłam i nie szukam - są za długie, szkoda czasu. Jam czytoholik, a tu dużo książek, ale po niemiecku - więc tym bardziej się uczę.
25 grudnia 2011 21:30
A moze nauka niemieckiego przez ogladanie ichniejszych filmow? Pozdrawiam z Ulm
26 grudnia 2011 13:17
"The Confession" - serial kryminalny, bardzo krótkie odcinki po 8-10 minut. Wszystkich odcinków jest 10, więc można łyknąć w godzinkę wszystkie. Rewelacja! Polecam jak ktoś lubi kryminalne, psychologiczne o zabarwieniu thrillerów.
26 grudnia 2011 14:42
Dzięki. Skorzystam
26 grudnia 2011 19:14
Obejrzę dziś to "Confession" chyba całe
21 kwietnia 2012 22:37
Biorę się za serial "Fringe".
22 kwietnia 2012 07:34
Dla Janusza - serial "Kości". Myślę, że w Twoim guście. Ja obejrzałam wszystko, co było.
Wszystkim polecam film "Nietykalni" - jesy teraz hitem w polskich kinach. To film o jednym z nas! Naprawdę. Polecił mi go mój Syn - czyli młodym też się podoba. Wart grzrchu!
22 kwietnia 2012 07:43
"Kości" mi się nie podobają - za bardzo "familijny" i komercyjny. Jeden odcinek obejrzałem. W tym "Fringe" też by mogli zrobić niektóre rzeczy inaczej, bo głupie żarty Dr. Bishopa czasami czerstwo wychodzą. A Aktor grający Petera to już dno. Główna bohaterka też nie grzeszy charyzmą. Fabuła jest dość dobra, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
22 kwietnia 2012 11:08
Benita -NIETYKALNI na jakiej stronce obejrze?Narazie,wiem ,wiem ze to zenada,ha ha ha -odrabiam zaleglosci serialowe polskie na ipl/MjM i Hotel52/ ,ale Nietykalni gdzies mi sie na necie obili o oczęta -chetnie zobaczę.

Za zapał do nauki to cię podziwiam - moje "naukowe" materialy odlogiem leza i mchem porastaja - jakos w domu mialam wieksze checi do nauki,teraz zwyczajnie mi sie nie chce....

22 kwietnia 2012 12:58 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia - "Nietykalni" - wzięłam z - chomikuj.pl. Co do języka, to tu uczę się duuużo więcej niż w domu. Ja perfekcjonistka i bardzo mnie uwiera, że nie mówię i nie wszystko rozumiem. Bywają dni, że tracę wiarę, że kiedykolwiek będę swobodnie posługiwać się tym językiem, ale zaraz mój perfekcjonizm mnie naciska, aby starać się bardziej - i uczę się jeszcze więcej. Ale może to ja taka wybitnie NIEuzdolniona.
22 kwietnia 2012 13:49
Benita - Cóż...ja tylko naiwnie myślałam że jestem perfekcjonistką a teraz już wiem że jestem po prostu LENIWA i już.A jeszcze Cię chciałam zapytac - Ty nie jesteś czasem z Ełku?
28 kwietnia 2012 10:59
Drodzy użytkownicy. Wątek literacki proszę kontynuować tutaj (przeniosłem posty): http://www.opiekunki24.pl/forums/topic/view/347/post_id/9359
29 kwietnia 2012 10:27
a ja wlasnie zaczelam ogladac spin off 90210 tak dla zabicia czasu, lata temu uwielbialam serial beverly hills 90210