To oglądam za granicą 1

29 kwietnia 2012 13:43
Beverly Hills było słodkie, śliczne nastolatki z bogatych domów, piękna przyroda i słońce, bo to Kalifornia, sama oglądałam czasem, choć żem matka dzieciom, aby się napatrzeć na urodę i dobrobyt. A oglądał ktoś z Was swego czasu serial bardzo oryginalny pt "Przystanek Alaska"? Tam to się dopiero działo!!!
29 kwietnia 2012 16:10
ja bardzo lubiałam przystanek alaska. Chiałoby się czasami być w takim miejscu. Ludzie nie wiedzieli w tym serialu co to stres.
09 maja 2012 10:42
Co prawda nie jestem na wyjeździe, ale oglądałam wczoraj i polecam ten film wszystkim. Ciekawy dokument o nieścisłościach dotyczących ataku na WTC:

07 czerwca 2012 22:36
Ja sobie wlasnie odswiezylam "Propozycje" po raz trzeci. Bardzo, bardzo dobre kino, polecam. Scenariusz i muzyka pan Nick Cave :) :) http://www.filmweb.pl/film/Propozycja-2005-181583
07 czerwca 2012 23:53
Ja właśnie zapodaje sobie drugi sezon serialu "Killing" - czyli mroczny kryminał (dla niektórych thriller) o zabójstwie młodej Rosie Larsen. Jak ktoś lubi ambitne kryminały i jest otwarty na nową, ciekawą koncepcję tego gatunku, to polecam szczerze.
25 czerwca 2012 23:40
Odkryłem dziś (lepiej późno niż wcale), że na youtube.com są całe filmy. Zaczynam oglądać serial "Zmiennicy" Bareji Lata młodości i ten klimat PRL! Są jeszcze inne kultowe seriale. Alternatywy 4, a nawet "Stawka większa niż życie". Jak skończe "Zmienników", to się biorę za "Alternatywy" a potem poszukam Borewicza i "07 zgłoś się". Jak ktoś ma ochotę pooglądac, to wystarczy wpisać do youtubowej wyszukiwarki np. Zmiennicy odc 1 (a potem kolejne).
25 czerwca 2012 23:56
Ja oglądam na www.kinomaniak.tv (filmy+seriale lub www.playtube.pl lub www.playtube.tv . Od wczoraj nastal u mnie czas komedii romantycznych :))) takie do uśnięcia najlepsze :)
25 czerwca 2012 23:58
No popatrz :) i już wiadomo, że nie jest oczywistym to co sie takim wydaje.. Pozdrawiam!
26 czerwca 2012 12:22
Janusz ja o tych filmach wiem ale nie ogladam kultowych seriali ale te filmy nowe na ktore zabraklo mi ostatnio czasu aby sie przejsc do kina jak Testosteron,Listy do M,...... .bo bardzo lubie komedie polskie a te ostatnie nakrecone nawet ciekawe pozdrawiam
01 lipca 2012 22:54
"Breaking bad" - serial o nauczycielu chemii u którego zdiagnozowana raka. Facet aby zapewnić byt swojej rodzinie (żona w ciąży i niepełnosprawny syn) zabiera się za produkcję metaamfetaminy i jej sprzedaż. Wchodząc na ścieżkę przestępczości popełnia coraz to gorsze występki. Obejrzałem kiedyś kilka odcinków i jakoś zapomniałem skończyć. Teraz wznawiam emisję, bo warto. Trzyma klimat. Aktor grający główną rolę świetnie się spisuje. Trochę "ciapowaty" facet w średnim wieku, który odkrywa w sobie swoje drugie - złe - JA!

02 lipca 2012 15:51
A gdzie to oglądasz? Bo na II Seriale nie mogę znaleźć
02 lipca 2012 17:09
opiekun_Janusz said:
"Breaking bad" - serial o nauczycielu chemii u którego zdiagnozowana raka. Facet aby zapewnić byt swojej rodzinie (żona w ciąży i niepełnosprawny syn) zabiera się za produkcję metaamfetaminy i jej sprzedaż. Wchodząc na ścieżkę przestępczości popełnia coraz to gorsze występki. Obejrzałem kiedyś kilka odcinków i jakoś zapomniałem skończyć. Teraz wznawiam emisję, bo warto. Trzyma klimat. Aktor grający główną rolę świetnie się spisuje. Trochę "ciapowaty" facet w średnim wieku, który odkrywa w sobie swoje drugie - złe - JA!


Wow :D Ja jestem chemiczka z wyksztalcenia, wiec z ciekawoscia rzucilabym okiem. Dolaczam do pytania, gdzie to ogladasz :)
02 lipca 2012 18:38
no ja tez bym chciala obejrzec tak zacheciles nie daj sie dlugo prosic Janusz pozdrawiam
02 lipca 2012 21:31
Dziewczyny, poprzednio Janusz polecał "Killing" - oglądnijcie - naprawdę dobry. Janusz, dziękuję, nie podziękowałam wcześniej, bo ten seril mnie pochłonął. To prawda, ponury i mroczny, ale jako kontrast dla upałów - doskonały.(a na jesień i zimę - jeszcze lepszy)
02 lipca 2012 22:14
Benita said:
A gdzie to oglądasz? Bo na II Seriale nie mogę znaleźć

na www.iitv.info wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł: "Breaking bad". Na kilku różnych serwerach jest. Polecam serwer maxvideo - jest najstabilniejszy i chyba najszybciej chodzi. Każdy serwer ma ograniczenia, ale jeden odcinek da się obejrzeć dziennie, a to spokojnie wystarcza. Wchodzimy po wyszukiwaniu serialu na wybrany odcinek, a potem zjeżdżamy w dół i klikamy na "zobacz linki do pozostałych hostingów". Następnie wybieramy sobie link z adresem maxvideo (i coś tam dalej - jakieś znaczniki), no i jak nam się załaduje strona, to na środku klikamy trójkątny znaczek "play" i jazda!

Cieszę się, że "The killing" się podobał. Szkoda że prawdziwych "wypasów" nie ma na żadnej stronie z serialami. Jeszcze "The wire" jest bardzo dobry. Obejrzałem 3 sezony, a jeszcze dwa przede mną, ale tego to nawet nie idzie ściągnąć z napisami