To oglądam za granicą 1

13 sierpnia 2017 11:42 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Ten gdzie żonę Sonnenbrucka gra Beata Tyszkiewicz?Dla mnie to majstersztyk.

Tak to ta ekranizacja 
17 sierpnia 2017 11:18 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj ogladalam stary film ale czasem wracam do niego o tytule Ciekawy przypadek Beniamina Butona,mam na laptopie,pisza wam,ze piekny film se mozna tyz w internecie poszukac.
17 sierpnia 2017 14:27 / 5 osobom podoba się ten post
Wczoraj oglądałam film utrzymany w bardzo ciepłej tonacji pt" Blask tęczy". Produkcja irlandzko-kanadyjska. Przepiękne pejzaże należacej do Irlandii małej wyspy Corrie ( chyba dobrze napisałam nazwę) i niebanalna treść. Przyznam się, że wzruszył mnie niesamowicie. Coś ostanio łzawa się zrobiłam. Lubię takie inne filmy.Filmy, które pozostawiają ślad. Zmuszają do myślenia, zastanowienia się nad życiem, wzruszją. Taki jest także " Blask tęczy". Perełka wśród otaczającej nas filmowej płycizny obliczonej na zarobienie jak największej kasy.
17 sierpnia 2017 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Wczoraj oglądałam film utrzymany w bardzo ciepłej tonacji pt" Blask tęczy". Produkcja irlandzko-kanadyjska. Przepiękne pejzaże należacej do Irlandii małej wyspy Corrie ( chyba dobrze napisałam nazwę) i niebanalna treść. Przyznam się, że wzruszył mnie niesamowicie. Coś ostanio łzawa się zrobiłam. Lubię takie inne filmy.Filmy, które pozostawiają ślad. Zmuszają do myślenia, zastanowienia się nad życiem, wzruszją. Taki jest także " Blask tęczy". Perełka wśród otaczającej nas filmowej płycizny obliczonej na zarobienie jak największej kasy.

Tego nie znam ale poszukam na yutubie bo tam jest duzo starych filmow,ino by mi tu odpalilo. Filmy o milosci zawsze nas czegos ucza i cos przypominaja i ja tyz rycze na takich filmach. To opis i wyglada ciekawie
Tomas to wrażliwy i nieśmiały ośmiolatek. Mieszka w sierocińcu – smutny, samotny i bez przyjaciół. Zostaje adoptowany przez Maire O’Donnell, piękną, pełną życia kobietę. Jej pogoda ducha potrafi rozświetlić największy mrok, a także serce Tomasa. Maire przywozi chłopca na rodzinną Corrie – malowniczą wyspę u wybrzeży Irlandii. Tam przedstawia go swemu mężowi, który nie ukrywa rozczarowania chłopcem. Maire się nie poddaje i pokazuje Tomasowi cuda jego nowego świata. Kiedy wkrótce zdarzy się tragedia, Tomas stanie przed wielkim wyzwaniem. Magiczna opowieść o potędze miłości, o poszukiwaniu akceptacji, odkrywaniu magii oraz uświadamianiu sobie, że tęcze są wokół nas – a także w nas samych. 
17 sierpnia 2017 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tego nie znam ale poszukam na yutubie bo tam jest duzo starych filmow,ino by mi tu odpalilo. Filmy o milosci zawsze nas czegos ucza i cos przypominaja i ja tyz rycze na takich filmach. To opis i wyglada ciekawie
Tomas to wrażliwy i nieśmiały ośmiolatek. Mieszka w sierocińcu – smutny, samotny i bez przyjaciół. Zostaje adoptowany przez Maire O’Donnell, piękną, pełną życia kobietę. Jej pogoda ducha potrafi rozświetlić największy mrok, a także serce Tomasa. Maire przywozi chłopca na rodzinną Corrie – malowniczą wyspę u wybrzeży Irlandii. Tam przedstawia go swemu mężowi, który nie ukrywa rozczarowania chłopcem. Maire się nie poddaje i pokazuje Tomasowi cuda jego nowego świata. Kiedy wkrótce zdarzy się tragedia, Tomas stanie przed wielkim wyzwaniem. Magiczna opowieść o potędze miłości, o poszukiwaniu akceptacji, odkrywaniu magii oraz uświadamianiu sobie, że tęcze są wokół nas – a także w nas samych. 

Ja się popłakałam.
20 sierpnia 2017 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Ogladalam czeski film Straszne skutki awarii telewizora i ledwo zyja ze smiechu,pisza wam byscie to ogladneli tyla smiechu jak w tych czeskich filmach to nie mam.
07 listopada 2017 21:35
"Przełom lat 50. i 60. to w Niemczech czas powojennej odbudowy, cudu gospodarczego, czas zabawy, konsumpcji i zapominania ze wszystkich sił o nazistowskiej przeszłości i jej zbrodniach. Johannes Radmann jest młodym prawnikiem zaczynającym karierę we frankfurckim sądzie od przerzucania akt. Przypadkiem jest świadkiem ostrej wymiany zdań pomiędzy swoim zwierzchnikiem a miejscowym dziennikarzem, w której ten ostatni żąda postawienia przed sądem byłego strażnika w Auschwitz, obecnie nauczyciela w pobliskiej szkole. Sprawa wydaje mu się interesująca i pomimo niechęci przełożonych widzi szansę na przeprowadzenie kryminalnego procesu. Wkrótce orientuje się, z czym ma do czynienia i jak gigantyczne są rozmiary przedsięwzięcia, z którym zamierza się zmierzyć."

Labirynt Kłamstw

https://www.cda.pl/video/949587d0
 
13 grudnia 2017 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Wczoraj oglądałam film utrzymany w bardzo ciepłej tonacji pt" Blask tęczy". Produkcja irlandzko-kanadyjska. Przepiękne pejzaże należacej do Irlandii małej wyspy Corrie ( chyba dobrze napisałam nazwę) i niebanalna treść. Przyznam się, że wzruszył mnie niesamowicie. Coś ostanio łzawa się zrobiłam. Lubię takie inne filmy.Filmy, które pozostawiają ślad. Zmuszają do myślenia, zastanowienia się nad życiem, wzruszją. Taki jest także " Blask tęczy". Perełka wśród otaczającej nas filmowej płycizny obliczonej na zarobienie jak największej kasy.

ja też oglądąłam :) 
23 grudnia 2017 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Obejrzałam "Kwiat wiśni i czerwona fasola". Warto było.

Prawda!?
 
23 grudnia 2017 11:53 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Wczoraj oglądałam film utrzymany w bardzo ciepłej tonacji pt" Blask tęczy". Produkcja irlandzko-kanadyjska. Przepiękne pejzaże należacej do Irlandii małej wyspy Corrie ( chyba dobrze napisałam nazwę) i niebanalna treść. Przyznam się, że wzruszył mnie niesamowicie. Coś ostanio łzawa się zrobiłam. Lubię takie inne filmy.Filmy, które pozostawiają ślad. Zmuszają do myślenia, zastanowienia się nad życiem, wzruszją. Taki jest także " Blask tęczy". Perełka wśród otaczającej nas filmowej płycizny obliczonej na zarobienie jak największej kasy.

Poryczałam się. Ostatnio mam oczy w mokrym miejscu.
04 marca 2018 22:45 / 4 osobom podoba się ten post

Ogladam świetny film Mój przyjaciel Hachiko:)

https://www.cda.pl/video/702871db


Przeniesione. O.

04 marca 2018 23:40 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ogladam świetny film Mój przyjaciel Hachiko:)

https://www.cda.pl/video/702871db


Przeniesione. O.

Cudny jest..oglądałam jakiś czas temu i pierwszy raz od nie wiem jak dawno, miałam mokre oczy przy filmie...
04 marca 2018 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ogladam świetny film Mój przyjaciel Hachiko:)

https://www.cda.pl/video/702871db


Przeniesione. O.

Ogladałam.Piękny
05 marca 2018 09:26 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ogladam świetny film Mój przyjaciel Hachiko:)

https://www.cda.pl/video/702871db


Przeniesione. O.

O psiej miłości.No i Richard Gere na którego mogę się gapić w nieskończoność.
Akita ciekawa psia rasa,poczytałam sobie o niej w necie.Marzę że kiedyś jeszcze bede mieć psa.Taki akita pasowałby do mnie charakterem...
05 marca 2018 09:49 / 1 osobie podoba się ten post
Kończę 2sezon '' Egzorcysty'' na Zalukaj, '' Belfer'' z M.Stuhrem też super.