To oglądam za granicą 1

05 marca 2018 14:39 / 1 osobie podoba się ten post

Polecam serial "Interes" obejrzałam wszystkie 4 sezony.
http://www.filmweb.pl/serial/Interes-2013-690738#


 

25 marca 2018 20:14
Polecam wam ciekawy film albo i smieszny bo jest smieszny Paryz moze poczekac. Kobita producenta filmowego ma jechac do Paryza i manager tego producenta albo przyjaciel proponuje,ze pojada jego samochodem i bedzie szybciej. Okazuje sie,ze facet jedzie autem jak wariat,do tego zaplanowa,ze sie zatrzymaja na noc w hotelu i wiecej roznych sytuacji,ktorych ta kobita sie nie spodziewala. Film fajny,mnie sie podobal. Dzisiaj tyz cos poogladam to napisze nastepnym razem.
26 marca 2018 16:36 / 1 osobie podoba się ten post
Nie mam telewizora w pokoju, oglądam w salonie u podopiecznej. Mało z tego rozumiem ale słucham. Za to w przerwach, i wieczorem korzystam z komputera.
26 marca 2018 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Nie mam telewizora w pokoju, oglądam w salonie u podopiecznej. Mało z tego rozumiem :smiech3: ale słucham. Za to w przerwach, i wieczorem korzystam z komputera.

Alesia rozpisz sie wiecej bo tu nie idzie o to,czy masz telewizor ale czy co lubisz ogladac jak jestes w pracy Moja corka mi zawsze zgra filmy na laptopa to mam co ogladac. Telewizora tyz nie mam w pokoju ale mnie nie potrzebny bo i tak ogladam polskie filmy,a jak u pdp cos buczy to niech buczy ja jestem i tak zajeta. Oslucham sie ale musze przyznac,ze nie ucze sie za duzo nowych slowek. Rozleniwilam sie w 1 miejscu,powinnam sie ciagle uczyc ale zawsze cos.
27 marca 2018 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Alesia rozpisz sie wiecej bo tu nie idzie o to,czy masz telewizor ale czy co lubisz ogladac jak jestes w pracy :buziaki: Moja corka mi zawsze zgra filmy na laptopa to mam co ogladac. Telewizora tyz nie mam w pokoju ale mnie nie potrzebny bo i tak ogladam polskie filmy,a jak u pdp cos buczy to niech buczy ja jestem i tak zajeta. Oslucham sie ale musze przyznac,ze nie ucze sie za duzo nowych slowek. Rozleniwilam sie w 1 miejscu,powinnam sie ciagle uczyc ale zawsze cos.

Różne, komedie, kryminały, dramaty, i nie mam określonego typu. Polecam stronkę z filmami cda.  Jak ustawisz filmy tylko darmowe, to możesz oglądać bez płacenia.
27 marca 2018 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
Ja wgrałam Media player na laptopa i mam 140 programów polskich
27 marca 2018 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ja wgrałam Media player na laptopa i mam 140 programów polskich

Też to mam . Tylko ostatnio nie mialam ochoty na wyjeździe oglądać TV . Byłam w takim miejscu, ze mogłam bez tv i nawet internetu pracować, Fajna sztela była. Jedyna jaką wspominac będę. 
27 marca 2018 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
Arte . tv, oglądać, słuchać, telewizja pomaga w nauce języka. Na początku rozumiałam co 20 słowo, teraz co 5. Słowo do słowa.
16 kwietnia 2018 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Ogladalam film Seven 7 z moim ulubionym Bradem Pittem. Polecam tyz jego inny film Ciekawy przypadek Beniamina.
28 maja 2019 10:52 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiedziałam gdzie się podpiąć więc może tuPogoda barowa więc na pauzie sru pod kołderkę i jakiś filmik a że Ryan Gosling to mój faworyt z nieco młodszego  pokolenia aktorów (wizualnie to już w ogóle)no to na tapetę wezmę albo romansidło ,,Pamiętnik" albo komedię ,,Kocha ,lubi ,szanuje" polecam też Wam ,,Drugie oblicze "zarąbisty film i ,,Słaby punkt"
28 maja 2019 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
A na czym oglądasz? Na jakiej platformie?
28 maja 2019 12:10 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A na czym oglądasz? Na jakiej platformie? :-)

Wiertniczej a na serio to na tablecie albo smartku
28 maja 2019 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Tutaj prawie nic nie oglądam, ale na ostatnim miejscu, Pdp do północy oglądała tv,więc ja na tablecie też coś oglądałam .
Całą serię Belfra, Odwróceni-to na Zalukaj, a na Youtube film Szkoła Łobuzów. 
Ten ostatni, nie należy do lekkich łatwych i przyjemnych ,ale polecam. 
 
30 maja 2019 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
Pisałam  że prawie nic nie oglądam, ale razem z Pdp staramy się nie przegapić Bares fűr Rares 
Polecam wszystkim miłośnikom Trődelmarkt czy Flohmarkt.
Program na ZDF 
 
30 maja 2019 17:34 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pisałam  że prawie nic nie oglądam, ale razem z Pdp staramy się nie przegapić Bares fűr Rares :-)
Polecam wszystkim miłośnikom Trődelmarkt czy Flohmarkt.
Program na ZDF 
 

Też oglądałam , Podobał mi sie tam jeden facet, ten z wąsem