To oglądam za granicą 1

06 lipca 2019 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
Ostatnio oglądam francuskie seriale sensacyjne i videoblogi o życiu Polaków w inych krajach niż Niemcy na YT.
07 lipca 2019 09:10
kasia63

Ostatnio oglądam francuskie seriale sensacyjne i videoblogi o życiu Polaków w inych krajach niż Niemcy na YT.

A oglądałaś może '' Profil'' (org. Profilage) też francuski, jest super ale niestety nie ma na żadnej platformie, leci na AXN. Jak ktoś ma dostęp to polecam.
07 lipca 2019 09:19
Evvex

A oglądałaś może '' Profil'' (org. Profilage) też francuski, jest super ale niestety nie ma na żadnej platformie, leci na AXN. Jak ktoś ma dostęp to polecam.

Nie,ogladam tylko to ,co jest na YT dostępne.
08 lipca 2019 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

 Dla tych co jeszcze nie widzieli '' Cudowny chłopiec'' z 2017r wzrusza do łez, oraz ''Green Book'' z 2018r Oskarowy film na faktach, dla mnie w ścisłaj czołówce filmów do których się wraca. 3sezon ''Strenger Things'' jest już na Netflixe, polecam zafiksowanym tak jak ja na fantastyce. Nowy film od  Marvela '' Kapitan Marvel'' też już jest.

Ten serial na Netflixsie chetnie zobaczę, bo lubię SF no i tu w Szwajc chyba ten Netflix tylko lata, czasem coś na cda- IPLA niestety nie- reszty nie sprawdzałam. Jak by coś ciekawego dali na tym Netflixsie jeszcze to ja bitte o cynk 
08 lipca 2019 15:13 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ten serial na Netflixsie chetnie zobaczę, bo lubię SF no i tu w Szwajc chyba ten Netflix tylko lata, czasem coś na cda- IPLA niestety nie- reszty nie sprawdzałam. Jak by coś ciekawego dali na tym Netflixsie jeszcze to ja bitte o cynk :modlitwa:

Mam konto polskie na Netflixie, po upływie jakiegoś czasu mam większość filmów po niemiecku i nie idzie ustawić nawet napisów po polsku, może wyłapuje lokalizację, zalukaj działa ok. Co do nowości przeglądam na bierząco, jak coś wypatrzę dam znać. Obejrzałaś serial Egzorcysta?  Niestety nie będzie kontynuacji, a szkoda, temat oklepany ale obsada, gra aktorska, budowanie napięcia i zwroty akcji super.
08 lipca 2019 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Mam konto polskie na Netflixie, po upływie jakiegoś czasu mam większość filmów po niemiecku i nie idzie ustawić nawet napisów po polsku, może wyłapuje lokalizację, zalukaj działa ok. Co do nowości przeglądam na bierząco, jak coś wypatrzę dam znać. Obejrzałaś serial Egzorcysta?  Niestety nie będzie kontynuacji, a szkoda, temat oklepany ale obsada, gra aktorska, budowanie napięcia i zwroty akcji super.

Obejrzalam- dobry. Mogę Ci inny serial z Netflixa polecić- "Opowieść podręcznej" . Tez mam konto polskie- ale ogólnie Netflix jest "com", czyli to międzynarodowa domena, ale fakt jakies tam filmy mogą nie mieć polskich tłumaczeń. Nie pamiętam już, ale chyba mozna sobie w profilu odnośnie tych napisów jakies preferencje ustawić.
08 lipca 2019 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

A oglądałaś może '' Profil'' (org. Profilage) też francuski, jest super ale niestety nie ma na żadnej platformie, leci na AXN. Jak ktoś ma dostęp to polecam.

dostępny jest na alltube.tv
08 lipca 2019 20:55
tina 100%

Obejrzalam- dobry. Mogę Ci inny serial z Netflixa polecić- "Opowieść podręcznej" . Tez mam konto polskie- ale ogólnie Netflix jest "com", czyli to międzynarodowa domena, ale fakt jakies tam filmy mogą nie mieć polskich tłumaczeń. Nie pamiętam już, ale chyba mozna sobie w profilu odnośnie tych napisów jakies preferencje ustawić.

Wzięłam się za '' opowieści'' jakiś czas temu, recenzje ma dobre, obsypany nagrodami ale mnie nie powalił, pewnie odświeżę za jakiś czas, ciężka fabuła i mroczna, muszę mieć fazę.
08 lipca 2019 21:01
PaniNiewiadoma

dostępny jest na alltube.tv

Dzięki za podpowiedż 
09 lipca 2019 17:39
Evvex

Dzięki za podpowiedż:-) 

z całą przyjemnością. miłego oglądania
09 lipca 2019 17:48
podziwiam Was, że jeszcze znajdujecie czas na oglądanie filmów :) ja albo daję oczom odpocząć, albo słucham muzyki, albo słucham https://www.youtube.com/watch?v=8cmaNVg-M3g :)

09 lipca 2019 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
Każdy robi, to co lubi :) dla mnie film musi być obejrzany od początku do końca, ale nie z przerwami typu ...hilf mir :)
14 lipca 2019 19:55
ja ze swojej strony polecam serial "Billions"...
17 lipca 2019 11:49 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Każdy robi, to co lubi :) dla mnie film musi być obejrzany od początku do końca, ale nie z przerwami typu ...hilf mir :)

No to ja Ci współczuję Luke. Mój Pdp o 20 już w łózku własne TV ogląda. Może powiedz swojemu , że nie masz zasięgu albo co...
17 lipca 2019 11:56 / 1 osobie podoba się ten post
Ale ja mam co robić filmów nie oglądam w DE, wolę udoskonalać niemiecki, jak on ogląda TV