Pomoc komputerowa - porady i wsparcie

26 września 2014 13:45
tina 100%

Na pendriva to dobry sposób,przenoś spokojnie.
Na szybkiego to można pliki z danymi na pocztę wysłać,i to sobie będzie na serwerze poczty,w przypadku awarii nic się danym nie stanie.Ale jak masz pendriva do dyspozycji,to przenieś na niego.

Dzieki.Tak zrobie:)
26 września 2014 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Podpowiedz mi prosze gdzie bedzie najlepiej.Na pendraiva umiem a inny sposób?

a masz moze skypa? jak tak to zadzwon do mnie to ci poopowiadam bo pisac to mozna do renty :)
26 września 2014 13:47
tina 100%

Na pendriva to dobry sposób,przenoś spokojnie.
Na szybkiego to można pliki z danymi na pocztę wysłać,i to sobie będzie na serwerze poczty,w przypadku awarii nic się danym nie stanie.Ale jak masz pendriva do dyspozycji,to przenieś na niego.

Tina dobry pomysl z poczta, dla bardziej kumatych mozna z chmury korzystac lub boxa :)
26 września 2014 13:50
PiotrDominik

Tina dobry pomysl z poczta, dla bardziej kumatych mozna z chmury korzystac lub boxa :)

Ja z tych mniej kumatych:)
Czy moja poczta pomiesci 351 ksiazek?
799 MB (bajtów: 837 905 026)
26 września 2014 13:51
agama

Ja z tych mniej kumatych:)
Czy moja poczta pomiesci 351 ksiazek?
799 MB (bajtów: 837 905 026)

jak dodasz je w malych paczkach to tak na raz niestety nie
26 września 2014 13:53
PiotrDominik

a masz moze skypa? jak tak to zadzwon do mnie to ci poopowiadam bo pisac to mozna do renty :)

Najwczesniej moge ok16.15.Po kawie lecę do Edeka po mieso mielone-jest za 5€
Daj znac czy pasuje.
26 września 2014 13:55
PiotrDominik

jak dodasz je w malych paczkach to tak na raz niestety nie

Dzięki.Zapomniałam,ze mozna to podzielić:)
26 września 2014 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Najwczesniej moge ok16.15.Po kawie lecę do Edeka po mieso mielone-jest za 5€
Daj znac czy pasuje.

pisalem ze gdy jestem online na skypie to mozna dzwonic - oznacza to ze moge rozmawiac :)
26 września 2014 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
PiotrDominik

Tina dobry pomysl z poczta, dla bardziej kumatych mozna z chmury korzystac lub boxa :)

Można,ale Agama chyba w tym momencie nie ma możliwości skorzystania z tej uslugi,ale dobra rzecz.
26 września 2014 14:15
Jeśli można,chciałam zapytać o taką rzecz,dlaczego nie mogę wrzucać zdjęć,cały czas pokazuje mi się error 10 i niestety nic ztego nie wychodzi.I jeszcze jedno pytanko,może ktoś zna jakieś Niemieckie strony gdzie można pokazywać zdjęcia przez siebie zrobione.
26 września 2014 14:18
Luda

Jeśli można,chciałam zapytać o taką rzecz,dlaczego nie mogę wrzucać zdjęć,cały czas pokazuje mi się error 10 i niestety nic ztego nie wychodzi.I jeszcze jedno pytanko,może ktoś zna jakieś Niemieckie strony gdzie można pokazywać zdjęcia przez siebie zrobione.

po ktorej stronie ten error wywala ? tzn system czy strona? jesli strona to oznaczac moze za duzy format, lub jego rozszerzenie niewlasciwe
 
errory tez czesto leza po stronie serwera...
26 września 2014 14:35
PiotrDominik

po ktorej stronie ten error wywala ? tzn system czy strona? jesli strona to oznaczac moze za duzy format, lub jego rozszerzenie niewlasciwe
 
errory tez czesto leza po stronie serwera...

Dzięki za odpowiedz format zdjęcia jest dobry,ponieważ wcześniej wgrywały się ale od kilku dni nie mogę wrzucić fotek na forum,
26 września 2014 14:50 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Można,ale Agama chyba w tym momencie nie ma możliwości skorzystania z tej uslugi,ale dobra rzecz.

Kolezanko i kolego!
Moje skarby mieszkaja obecnie:
-w laptopie
-na poczcie
-na płycie
-na pendrivie
Teraz niech się czysci ile chce:))))
Dzieki za pomoc.
 
26 września 2014 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
bardzo fajnie, jak cos bedziesz potrzebowac adres znasz :)
 zdefragmentuj go takze, dobrze mu to zrobi....
26 września 2014 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Kolezanko i kolego!
Moje skarby mieszkaja obecnie:
-w laptopie
-na poczcie
-na płycie
-na pendrivie
Teraz niech się czysci ile chce:))))
Dzieki za pomoc.
 

Agama,a jednak możesz korzystać z "chmury".Ja korzystam akurat z oferty mojego operatora,ale Microsoft ma fajną ofertę i za darmo 15 GB na start.Trzeba załozyć konto użytkownika,no i pobrać oprogramowanie rzecz jasna.Wprawdzie już zrobiłaś porządek z danymi,ale może Ci się przyda,albo ktoś z forum będzie chciał skorzystać. https://onedrive.live.com/about/pl-pl/