Jak długo firma może szukać opiekunki do zmiany?

07 października 2014 19:07
marshall.area

a może mi bycie opiekunem spasuje na dłużej ;))

proponuje poznać kilka stelli wtedy będzie jakieś rozeznanie czy ta praca jest ok czy nie
jak dobrze trafisz to pewnie zostaniesz :)
07 października 2014 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

proponuje poznać kilka stelli wtedy będzie jakieś rozeznanie czy ta praca jest ok czy nie
jak dobrze trafisz to pewnie zostaniesz :)

też tak myślę ;)
07 października 2014 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
marshall.area

też tak myślę ;)

Masz tyle samozaparcia, że na pewno coś sobie znajdziesz. A język to dodatkowy bonus. Ja też przyjechałam sie uczyć, a co dalej ........ zobaczymy ;)
07 października 2014 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
marshall.area

żadna praca nie chańbi, to jest tylko mój wstęp na "rynek niemiecki" ja głównie chcę język podszlifować ( nie wiem ile mi to zajmie, pewnie długo) poznać ludzi i wykonywać prywatnie kiedyś tam usługi remontowe, głównie instalacje wod kan i co,kafelki,płyty itd. bo siedziałem w tym naście lat, ale polskie zarobki mnie nie zadowalają i ta szalona konkurencja...dlatego decyduję się na de, czy mi wyjdzie? nie wiem, może...czas pokaże

Żadna uczciwa praca nie hańbi, masz rację i to tyle w tym temacie. Życzę Ci aby plany  się ziściły i abyś nie musiał pracować jako opiekun zwłaszcza, że do emerytury masz sporo czasu i mimo najszczerszych chęci nie mogę sobie wyobrazić kogoś kto mógłby przez ponad 30 lat pracować w ten sposób, chyba że byłaby to normalna praca w trybie zmianowym po której jak po każdej innej wraca się do domu i rodziny.
07 października 2014 20:11
Alina

Żadna uczciwa praca nie hańbi, masz rację i to tyle w tym temacie. Życzę Ci aby plany  się ziściły i abyś nie musiał pracować jako opiekun zwłaszcza, że do emerytury masz sporo czasu i mimo najszczerszych chęci nie mogę sobie wyobrazić kogoś kto mógłby przez ponad 30 lat pracować w ten sposób, chyba że byłaby to normalna praca w trybie zmianowym po której jak po każdej innej wraca się do domu i rodziny.

dobrze napisane ;)
07 października 2014 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
Widziałam ale rozmawiałam z córką. Już Ci odpisałam ;)))
07 października 2014 20:15
WSTENGA

Widziałam ale rozmawiałam z córką. Już Ci odpisałam ;)))

w pracy się pracuje a nie rozmawia ;)))
07 października 2014 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

w pracy się pracuje a nie rozmawia ;)))

U mnie już po pracy. Pani nakarmiona, wypucowana ogląda telewizję, dalej radzi sobie sama. Ja mam spokojną pracę. Przynajmnie jak nie ma odwiedzin.
07 października 2014 20:32
moja firma długo szuka i dziś usłyszałem że następne opiekunki zostały odrzucone przez pośrednika niemieckiego, nie ma opiekunek z dobrym niemieckim?? ;)
07 października 2014 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

moja firma długo szuka i dziś usłyszałem że następne opiekunki zostały odrzucone przez pośrednika niemieckiego, nie ma opiekunek z dobrym niemieckim?? ;)

Dlaczego teraz wymagają dobrego niemieckiego? Przecież Ciebie zaakceptowali ze słabszym?
07 października 2014 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
marshall.area

moja firma długo szuka i dziś usłyszałem że następne opiekunki zostały odrzucone przez pośrednika niemieckiego, nie ma opiekunek z dobrym niemieckim?? ;)

A co Ci mają powiedzieć,że nikt nie chce do agersywnego pdp jechać?  Jeśli masz w umowie datę zakończenia umowy to pilnuj tego ,a reszta to nie Twoje zmarwienie.
07 października 2014 20:57
ivanilia40

A co Ci mają powiedzieć,że nikt nie chce do agersywnego pdp jechać?  Jeśli masz w umowie datę zakończenia umowy to pilnuj tego ,a reszta to nie Twoje zmarwienie.

O Ivanilia! Ty też już po urlopie ? Na jak długo tym razem ? Gdzie jesteś ?  W de czy w Szwajcarii u babcinki, która się z drzewami witała?
07 października 2014 21:32
Mam.problem.bo.firma.mowila..,ze.jest.do.pomocytylko.trzeba.pomoc.wstac..a.to.jest.duza.lalka.moilam.ze.chce.zjechac.oni.czekaja.na.decyzje.syna.jestem.ponad.dwa.tygodnie.w.umowi.jest.napisane.ze.trzeba.pomoc.wstac.nie.mam.zadnego.odzewu.zfirmy.co.mam.robic.napiszcie.mi
07 października 2014 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

O Ivanilia! Ty też już po urlopie ? Na jak długo tym razem ? Gdzie jesteś ?  W de czy w Szwajcarii u babcinki, która się z drzewami witała?

Jestem w De drugi tydzien bo zatęskniłam za niemiecką mową :))  Moja babcia obecna z nikim się nie wita,jest posępna i ponura jakby nikogo nie lubiła. No ale ma to dobre strony,przynajmniej zmarszczki od śmiechu wyleczę :))
07 października 2014 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
Anna53

Mam.problem.bo.firma.mowila..,ze.jest.do.pomocytylko.trzeba.pomoc.wstac..a.to.jest.duza.lalka.moilam.ze.chce.zjechac.oni.czekaja.na.decyzje.syna.jestem.ponad.dwa.tygodnie.w.umowi.jest.napisane.ze.trzeba.pomoc.wstac.nie.mam.zadnego.odzewu.zfirmy.co.mam.robic.napiszcie.mi

co.to.?.telegram.?.?. ;)