Telewizja

10 marca 2014 18:54
kasiachodziez

a mi się ta strona blokuje bo koń trojański czy u was też tak jest?
 

Tak. 
10 marca 2014 18:55
kruszynka1964

Proszę Was ładnie,podajcie mi jakąś stronkę,gdzie mozna obejrzeć polskie programy-Polsat lub Tvn,nie moge wykupic na Weeb konta premium,bo jak mam informacje-wpisz kod ,to stale wyskakuje-ze format kodu nieprawidłowy.O co tu chodzi?!

W czwartek wykupiłam weeba i niestety nie działa ani tvn ani polsat.
10 marca 2014 19:40
magdalena_k

http://www.radio81.pl/telewizja/polska/index.php?id=polsat

Boshe ,jak ja się wystraszyłam ...otworzyłam link ,a tam wyskoczył jakiś komunikat i jak nie zapiszczy! Aż podskoczyłam,...czy wam też tak wyskakuje?
10 marca 2014 19:45
kasiachodziez

W czwartek wykupiłam weeba i niestety nie działa ani tvn ani polsat.

u mnie też nie działa
10 marca 2014 19:51
mi tez nie dziala ta telewizja niby ma przekierowac na youplay ale daje str z reklamami:(
10 marca 2014 19:59
ivanilia40

Boshe ,jak ja się wystraszyłam ...otworzyłam link ,a tam wyskoczył jakiś komunikat i jak nie zapiszczy! Aż podskoczyłam,...czy wam też tak wyskakuje?

ja ogladam codziennie film i nic mi nie wyskoczylo nigdy
 
10 października 2014 19:04
Podłączono mi dziś niemiecką telewizję kablową. Oczywiście przejechałam całą listę i zobaczyłam 2 polskie programy tv polonia i tvp info. Niestety, niedostępne, jest napisane verschlusselt czyli zakodowane. Są jeszcze inne, dostępne w innych językach, niezakodowane. Dlatego mam pytanie jak ustawić tych kilka polskich programów? Czy jest w ogóle taka możliwość? Czy ktoś z Was może ma dostępną polską telewizję? Nawet jeśli to tylko 2 programy, to warto byłoby je ustawić.
10 października 2014 19:16
Mam TVP Info, TVP Polonia, TVP Kultura i TVP Hstoria, ale i tak nie oglądam, bo tv jest w innym pokoju, jest taki mały, że normalnie ma mniejszy ekran od mojego laptopa i jeszcze na niewygodnym krześle trzeba siedzieć podczas oglądania.
Nie wiem, jak ustawić - u mnie już były.
10 października 2014 19:28
wichurra

Mam TVP Info, TVP Polonia, TVP Kultura i TVP Hstoria, ale i tak nie oglądam, bo tv jest w innym pokoju, jest taki mały, że normalnie ma mniejszy ekran od mojego laptopa i jeszcze na niewygodnym krześle trzeba siedzieć podczas oglądania.
Nie wiem, jak ustawić - u mnie już były.

A mogłabyś się swoich podopiecznych zapytać albo ich rodzinę? Ja mam telewizor w pokoju ale bardzo słaby internet tutaj (choć przyjechałam tutaj pod warunkiem dostępu do internetu, to dali mi sztika i całe 1 giga do wykorzystania na miesiąc). Dlatego bardzo mi zależy na telewizji. Tym bardziej, że musi być taka możliwość, bo to są stacje ogólnodostępne, a jak wcześniej pisałam, są tutaj dostępne inne nie niemieckojęzyczne stacje . Byłabym wdzięczna.
 
A tak na marginesie, przyjechałam na nowe miejsce, gdzie nigdy jeszcze nie było żadnej opiekunki, oprócz pomocy ambulatoryjnej. Dziś był u nas facet z kasy chorych obejrzeć co zamontować za stołek pod prysznicem dla dziadka. To płaci kasa chorych. Powiedział też synowi, że do kwoty 1500 euro rocznie, jeśli się dobrze postara, kasa chorych zapłaci za urządzenia ułatwiające ludziom w podeszłym wieku funkcjonowanie w domu. tylko się akurat niemieckim dzieciom starać nie chce, bo to trochę zachodu i czasu kosztuje. A po co, skoro oni kręgosłupów nienadwyrężają.  To jest de facto inny temat, ale nie chce mi się tego forum teraz szukać.
10 października 2014 19:39
Niestety nie zapytam, bo każde pytanie, co zadam to zaraz są wielkie ceregiele, problem jest roztrząsany pół dnia. Nie mam na to ochoty:)
10 października 2014 19:46
natka

Podłączono mi dziś niemiecką telewizję kablową. Oczywiście przejechałam całą listę i zobaczyłam 2 polskie programy tv polonia i tvp info. Niestety, niedostępne, jest napisane verschlusselt czyli zakodowane. Są jeszcze inne, dostępne w innych językach, niezakodowane. Dlatego mam pytanie jak ustawić tych kilka polskich programów? Czy jest w ogóle taka możliwość? Czy ktoś z Was może ma dostępną polską telewizję? Nawet jeśli to tylko 2 programy, to warto byłoby je ustawić.

A nikt z rodziny nie przychodzi,jakis syn albo ziec ?sasiada nie ma zadnego co by poprosic 
10 października 2014 19:47
wichurra

Niestety nie zapytam, bo każde pytanie, co zadam to zaraz są wielkie ceregiele, problem jest roztrząsany pół dnia. Nie mam na to ochoty:)

Rozumiem...........ja mam 2 demencje, dziadek się drze, babka brudas, rąk nie myje a do kuchni się rwie...........Potrzebuję jeszcze te 6 tygodni wytrzymać......Nawet już się nimi nie przejmuję, robię co mam robić, mówię prosto z mostu, a babce nie pozwalam się garów tykać dopóki przy mnie rąk nie umyje. Synusia się zapytałam czy on by jadł jak by to widział. Podziałało................
10 października 2014 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

A nikt z rodziny nie przychodzi,jakis syn albo ziec ?sasiada nie ma zadnego co by poprosic 

No, to nowe miejsce, więc szlaki przedzieram, a oni oczy wielkie, że ja wszystko wiem, zanim oni pomyślą............