Telewizja

09 grudnia 2015 16:24
Malina

Tak to jest podstawowa,teraz została tylko TV Trwam,czasem ogladam mszę albo filmy,są niezłe ale zawsze o 22

Te pozostałe zostały przeniesione na Hotbirda, a jednak większość anten w DE jest na Astrę ustawiona, a tam niestety tylko TV Trwam się ostał...
09 grudnia 2015 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Zapodaję świetny link do telewizji po polsku, dużo programów, wszystko na bieżąco, zerknijcie, jak kto zainteresowany http://www.telewizjada.net
 

Dzięki Scarlet.
09 grudnia 2015 20:53
scarlet

Zapodaję świetny link do telewizji po polsku, dużo programów, wszystko na bieżąco, zerknijcie, jak kto zainteresowany http://www.telewizjada.net
 

U mnie sie pokazuje tylko biały ekran z napisem:FLASH-SWF FILE NOT FOUND....i se pooglądałam ,że łaaaa:(
09 grudnia 2015 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

U mnie sie pokazuje tylko biały ekran z napisem:FLASH-SWF FILE NOT FOUND....i se pooglądałam ,że łaaaa:(

Musisz aktywowac wtyczkę Adobe Flash
09 grudnia 2015 21:05
Scarlett jesteś cudowna! Odbieram super 
09 grudnia 2015 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Zapodaję świetny link do telewizji po polsku, dużo programów, wszystko na bieżąco, zerknijcie, jak kto zainteresowany http://www.telewizjada.net
 

Scarlet dziękuję bardzo, już mam ten lin w ulubionych, super odbór, w końcu mam TV Polską  bez zakłóceń!!!!!
09 grudnia 2015 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
Doczytałam,że wtyczka Adobe Flash od 01/09/15 nie aktualizuje sie z przeglądarki Chrome sama jak wcześniej.Musze więc najpierw przeglądarkę zaktualizować to się wtedy jednocześnie zaktualizuje wtyczka.Jutro to zrobię jak kompa włączę:)Dziś już mi się nie chce.
09 lutego 2016 09:50 / 2 osobom podoba się ten post
Moze sie komus przyda ta informacja.Ostatnio Telewizjada.net sie zawieszala,nastepnie nie dzialala wcale.Okazuje sie ze wystarczy ogladac na innej przegladarce niz Firefox i wszystko dziala jak nalezy
09 lutego 2016 10:22 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Moze sie komus przyda ta informacja.Ostatnio Telewizjada.net sie zawieszala,nastepnie nie dzialala wcale.Okazuje sie ze wystarczy ogladac na innej przegladarce niz Firefox i wszystko dziala jak nalezy :-)

Ja korzystam z Chroma i wszytsko działa,choc czasem się zawiesza.
09 lutego 2016 10:39
Czy na tablecie telewizornia chodzić będzie!?I co muszę zainstalować,żeby było?
09 lutego 2016 11:56 / 2 osobom podoba się ten post
Ja w DE nie oglądam polskiej telewizji. Mam ograniczony czas na te przyjemności i jeśli już mogę coś włączyć, to oglądam niemiecką telewizję, aby szlifować znajomość niemieckiego.
09 lutego 2016 12:05
teresadd

Czy na tablecie telewizornia chodzić będzie!?I co muszę zainstalować,żeby było?

Na moim zastepczym tablecie dzialala ale kiepsko
09 lutego 2016 18:24 / 2 osobom podoba się ten post
Brawo, Zofija! Ja, podobnie jak Ty, oglądam niemiecką TV, a szczególnie upodobałam sobie ARTE. Można tam obejrzeć bardzo ciekawe reportaże. Wczoraj np. obejrzałam sobie jeden o kobietach z Erytrei. Poza tym film pt. Glaube, ale tego Tobie nie polecam.
09 lutego 2016 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Czy na tablecie telewizornia chodzić będzie!?I co muszę zainstalować,żeby było?

Ja oglądam na tablecie telewizjada nawet programy kodowanie w Polsce canal+ HBO i inne odbiera
25 kwietnia 2016 00:41
na zalukaj obejrzałam jeden odcinek i potem dalej doopa.cos ktos wie? czyżby kasę chcieli?