Telewizja

24 października 2016 20:08
To ja już teraz też się wystraszyłam a zapasów na kompie nie mam. :(
24 października 2016 20:11 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

To ja już teraz też się wystraszyłam a zapasów na kompie nie mam. :(

Starsze filmy i seriale możesz bezstresowo oglądać.Nowości są nie pewne.
01 listopada 2016 07:39
ivanilia40

Ja korzystam z Chroma i wszytsko działa,choc czasem się zawiesza.

Ivanilko .Zaczęłam oglądać na Filmik tv.nasz serial.Oczywiście zarejestrowałam się ,obejrzałam może 10 minut i koniec.Kręci się kółeczko ,a potem komunikat po angielsku.No nie znam angielskiego ,ale podejrzewam ,że coś jeszcze muszę zrobić.
01 listopada 2016 07:42
teresadd

Ivanilko .Zaczęłam oglądać na Filmik tv.nasz serial.Oczywiście zarejestrowałam się ,obejrzałam może 10 minut i koniec.Kręci się kółeczko ,a potem komunikat po angielsku.No nie znam angielskiego ,ale podejrzewam ,że coś jeszcze muszę zrobić.

http://obczaj.tv/serial-online/326-downton-abbey/sezon-6,odcinek-1 ,spróbuj tu. Widocznie tamta strona zrobiła się płatna. 
08 lipca 2017 13:51
tina 100%

I dlatego własnie przestałam oglądać filmy on line np.między innymi na cda.Wczesniej czasem obejrzałam-faktycznie nic się nie stało, ale teraz się boję.

Ktoś ma jakieś aktualne info.??Oglądam na zalukaj.pl płatne. Mam chęć na cda.pl i na alltube.pl.
Może mnie nie zamkną za oglądanie on line.?
08 lipca 2017 14:01
wichurra2

Czy te wszystkie telewizje są bezpieczne?
Kiedyś mnie informatyk w Niemczech ostrzegał, żeby nie oglądać filmów, czy seriali z tych wszystkich dostępnych stron. Wprawdzie wcześniej oglądałam i nic się nigdy nie stało (żaden podopieczny kary nie dostał), ale od tego czasu nie oglądam tych stron.
Dlatego pytam, jak to jest z telewizją?

Mnie Niemcy ostrzegali, by nie ściągać filmów w Niemczech, gdy korzystamy z Wifi bądź internetu abonamentowego. Właściciel internetu może zapłacić wysoką karę. Oglądałam więc na bieżąco filmy (nie ściągając) na zalukaj.com i było ok. 
08 lipca 2017 14:03
teresadd

Ktoś ma jakieś aktualne info.??Oglądam na zalukaj.pl płatne. Mam chęć na cda.pl i na alltube.pl.
Może mnie nie zamkną za oglądanie on line.?

Dalczego płatne na zalukaj ? Oglądam filmy na zalukaj.com i nie muszę płacić.
08 lipca 2017 14:04
Dużo polskich filmów i nie tylko jest na YouTube :).
08 lipca 2017 14:08
krymas148

Dalczego płatne na zalukaj ? Oglądam filmy na zalukaj.com i nie muszę płacić.

To na zalukaj.com masz dostęp bez reklam i limitów.?
08 lipca 2017 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Dużo polskich filmów i nie tylko jest na YouTube :).

Oglądam filmy z YouTube i CDA- tutaj wykupuję konto Premium za nasze polskie złotówki . Nie mam dokładnej wiedzy na ten temat, czy jest to dozwolowe, ale nie poczuwam się do winy i nie mam żadnych zgłoszeń od usłogobiorcy internetu, by tak było.
08 lipca 2017 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Oglądam filmy z YouTube i CDA- tutaj wykupuję konto Premium za nasze polskie złotówki . Nie mam dokładnej wiedzy na ten temat, czy jest to dozwolowe, ale nie poczuwam się do winy i nie mam żadnych zgłoszeń od usłogobiorcy internetu, by tak było.

Rany .Na YouTube owszem są filmy,ale obok podane ceny.Coś chyba nie tak klikam ,że w żaden film pełnometrażowy wejść nie mogę.Tylko w kilkuminutowe zajawki i reklamy.A wszyscy w koło oglądają
08 lipca 2017 14:51
teresadd

To na zalukaj.com masz dostęp bez reklam i limitów.?

Tak, ostatnio oglądałam ten https://zalukaj.com/zalukaj-film/26114/nina_2016_.html 
Nieraz jak jest duże obciążenie, zwłaszcza w weekend, to się tnie, bądź jest informacja, że jest zbyt duże obciążenie i w ogóle nie można oglądać.
08 lipca 2017 14:59
teresadd

Rany .Na YouTube owszem są filmy,ale obok podane ceny.Coś chyba nie tak klikam ,że w żaden film pełnometrażowy wejść nie mogę.Tylko w kilkuminutowe zajawki i reklamy.A wszyscy w koło oglądają:placz3:

A spróbuj np. ten ;t=4077s "Randka w ciemno":)
09 lipca 2017 14:43 / 3 osobom podoba się ten post
krymas148

Dużo polskich filmów i nie tylko jest na YouTube :).

Tyz na jutub ogladam albo corka obdarowuje mnie pendraiwem z filmami to se ogladam. 
09 lipca 2017 15:05 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tyz na jutub ogladam albo corka obdarowuje mnie pendraiwem z filmami to se ogladam. 

Mi tam Ewcia nie chce się se oglądać . Wolę nie patrzeć .