Jestem niby na czarno

18 października 2014 00:36 / 1 osobie podoba się ten post
Alfiva

Nic pora isc sie umyc szybko zanim Frau sie przebudzi i wpadnie na pomysl ze Herr muss steh auf und gehen Toalete machen Pipi :) alebo jakis inny pomysl... w gruncie rzeczy wspolczuje mu troche ...

Jak na Twój słaby niemiecki dobrze piszesz .
Ale tak czy siak ( das ist fake oder nicht ) pisz dalej.
 
18 października 2014 07:01 / 2 osobom podoba się ten post
Alfiva ja czytam , i aż trudno uwierzyć,ale tutaj dobrze piszą kobiety,dużo będzie cię to kosztować,ale warto,bo my nie murzyni jesteśmy,tylko ludzie,o czym ta baba jaga chyba zapomina,wierzę że ustawisz ją do pionu,a jak nie to jedz gdzie indziej,pracy nie brakuje,trzymam kciuki,a słowa niecenzurowane mam na końcu języka,ale przy sobocie nie wypada,och jaka szkoda!
18 października 2014 08:37 / 2 osobom podoba się ten post
Alfiva

Dzis byl powod ..Herr mokry...
zapomniala bym...moja poprzedniczka "viel essen" i schudla 8 kg w ciagu 2 tyg... kurcze nie wiem jesc albo nie jesc oto jest pytanie,,,,e tam jem chleb smakuje tak samo i jest dobry wiec jem, tylko obiady sa kijowe...wolala bym sama gotowac ale raczej nie ma o tym mowy...

8kg w 2 tygodnie?  WOW, jaka jest jej tajemnica???
18 października 2014 09:06 / 7 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

8kg w 2 tygodnie?  WOW, jaka jest jej tajemnica???

Ja mogę Ci zdradzić moją tajemnicę chudnięcia w D......cały miesiąc tylko : sniadanie , kromka chleba z " leberwurstem " obiad normalny , kolacja kromka chleba z " leberwurstem " ....waga cudnie spada ..... Ja mam tak co drugą sztellę , czyli pierwsza i trzecia ....Niestety teraz jestem na mojej czwartej - wszystko na odwrót , spodnie na " chama " , ale jeszcze dopinam !....nie wiem jak długo !
18 października 2014 11:04
Magdalena_Sewicka

8kg w 2 tygodnie?  WOW, jaka jest jej tajemnica???

Organizm się odwodnił. To b. niebezpieczne dla zdrowia jest.
18 października 2014 18:22
Podzialal troche sposob Marzeny Herr dzis dostal po lapach postraszylam policja i kara pieniezna i zaczal na mnie spode lba patrzec ale raczki przy sobie trzymal...jak na osobe z demencja itp kapuje sporo, a Frau udaje ze nie slyszala mojej tyrady slownej. Wiesz Ona nie wydziela jedzenia szkopul w tym ze tego co oni jedza ja przelknac nie potrafie ( jeden z obiadow- o ile sie nie myle watrobka pokrojona ugotowana w sosie pomidorowym ktory sie zwazyl, do tego ziemniaki...podczas podgrzewania smierdzialo spalenizna) moze po miesiacu uda sie narazie ..sam zapach odrzuca, dala to swojemu synowi ukochanemu wiec pewnie to normalka i dobra wyzerka. Przy kolacji i sniadaniu jest ok tylko gapi sie uwaznie co i ile sie bierze...ale niech sie gapi. Mam dzis Pauze 18 godzina.... zal siedziec w domu bo pogoda sliczna. Musze pomyslec teraz o ktorej sie pojsc wykapac zeby uniknac nalotu Frau i jak zrobic pranie... Nie zdziwie sie jesli moja poprzedniczka sie tu zglosi bo wyjezdajac zapowiadala ze zalozy agencji sprawe... niestety nie zbyt to widze...przez 2 tyg jedyna umowe jaka miala to na promocje, z wynagrodzeniem ... Ja jestem tu tydzien i mimo telefonow prozb i grozb jak narazie umowa nie dotarla o ubezpieczeniu nie wspominajac...
18 października 2014 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
Podzialal troche sposob Marzeny Herr dzis dostal po lapach postraszylam policja i kara pieniezna i zaczal na mnie spode lba patrzec ale raczki przy sobie trzymal...jak na osobe z demencja itp kapuje sporo, a Frau udaje ze nie slyszala mojej tyrady slownej. Wiesz Ona nie wydziela jedzenia szkopul w tym ze tego co oni jedza ja przelknac nie potrafie ( jeden z obiadow- o ile sie nie myle watrobka pokrojona ugotowana w sosie pomidorowym ktory sie zwazyl, do tego ziemniaki...podczas podgrzewania smierdzialo spalenizna) moze po miesiacu uda sie narazie ..sam zapach odrzuca, dala to swojemu synowi ukochanemu wiec pewnie to normalka i dobra wyzerka. Przy kolacji i sniadaniu jest ok tylko gapi sie uwaznie co i ile sie bierze...ale niech sie gapi. Mam dzis Pauze 18 godzina.... zal siedziec w domu bo pogoda sliczna. Musze pomyslec teraz o ktorej sie pojsc wykapac zeby uniknac nalotu Frau i jak zrobic pranie... Nie zdziwie sie jesli moja poprzedniczka sie tu zglosi bo wyjezdajac zapowiadala ze zalozy agencji sprawe... niestety nie zbyt to widze...przez 2 tyg jedyna umowe jaka miala to na promocje, z wynagrodzeniem ... Ja jestem tu tydzien i mimo telefonow prozb i grozb jak narazie umowa nie dotarla o ubezpieczeniu nie wspominajac...
18 października 2014 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
Alfiva

Podzialal troche sposob Marzeny Herr dzis dostal po lapach postraszylam policja i kara pieniezna i zaczal na mnie spode lba patrzec ale raczki przy sobie trzymal...jak na osobe z demencja itp kapuje sporo, a Frau udaje ze nie slyszala mojej tyrady slownej. Wiesz Ona nie wydziela jedzenia szkopul w tym ze tego co oni jedza ja przelknac nie potrafie ( jeden z obiadow- o ile sie nie myle watrobka pokrojona ugotowana w sosie pomidorowym ktory sie zwazyl, do tego ziemniaki...podczas podgrzewania smierdzialo spalenizna) moze po miesiacu uda sie narazie ..sam zapach odrzuca, dala to swojemu synowi ukochanemu wiec pewnie to normalka i dobra wyzerka. Przy kolacji i sniadaniu jest ok tylko gapi sie uwaznie co i ile sie bierze...ale niech sie gapi. Mam dzis Pauze 18 godzina.... zal siedziec w domu bo pogoda sliczna. Musze pomyslec teraz o ktorej sie pojsc wykapac zeby uniknac nalotu Frau i jak zrobic pranie... Nie zdziwie sie jesli moja poprzedniczka sie tu zglosi bo wyjezdajac zapowiadala ze zalozy agencji sprawe... niestety nie zbyt to widze...przez 2 tyg jedyna umowe jaka miala to na promocje, z wynagrodzeniem ... Ja jestem tu tydzien i mimo telefonow prozb i grozb jak narazie umowa nie dotarla o ubezpieczeniu nie wspominajac...

A jests pewna że dotrze,może Twoja zmienniczka miała rację wiejąc po 2 tyg.?
18 października 2014 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Alfiva

Podzialal troche sposob Marzeny Herr dzis dostal po lapach postraszylam policja i kara pieniezna i zaczal na mnie spode lba patrzec ale raczki przy sobie trzymal...jak na osobe z demencja itp kapuje sporo, a Frau udaje ze nie slyszala mojej tyrady slownej. Wiesz Ona nie wydziela jedzenia szkopul w tym ze tego co oni jedza ja przelknac nie potrafie ( jeden z obiadow- o ile sie nie myle watrobka pokrojona ugotowana w sosie pomidorowym ktory sie zwazyl, do tego ziemniaki...podczas podgrzewania smierdzialo spalenizna) moze po miesiacu uda sie narazie ..sam zapach odrzuca, dala to swojemu synowi ukochanemu wiec pewnie to normalka i dobra wyzerka. Przy kolacji i sniadaniu jest ok tylko gapi sie uwaznie co i ile sie bierze...ale niech sie gapi. Mam dzis Pauze 18 godzina.... zal siedziec w domu bo pogoda sliczna. Musze pomyslec teraz o ktorej sie pojsc wykapac zeby uniknac nalotu Frau i jak zrobic pranie... Nie zdziwie sie jesli moja poprzedniczka sie tu zglosi bo wyjezdajac zapowiadala ze zalozy agencji sprawe... niestety nie zbyt to widze...przez 2 tyg jedyna umowe jaka miala to na promocje, z wynagrodzeniem ... Ja jestem tu tydzien i mimo telefonow prozb i grozb jak narazie umowa nie dotarla o ubezpieczeniu nie wspominajac...

Dobra rada , nie pisz na forum ,że uderzyłas Pdp ,nasze forum jest czytane przez rózne osoby  można mieć z tego powodu nieprzyjemności.Ja ci dobrze życzę ale są ludzie i ludziska.
18 października 2014 19:56
Frau wie i sama kazala dawac mu po lapach ( toz nie bilam go tylko raczej bylo to klepanie z grozbami kary pienieznej i zgloszenia molestowania) Poprzedniczka z ten wlasnie powod podala jako glowny do rezygnacji z pracy wiec Frau sie nauczyla ze tak do konca nie moze przymykac oczu
18 października 2014 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Zboczuchom powinno się je odcinać zresztą nie tylko to :)
18 października 2014 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Alfiva

Frau wie i sama kazala dawac mu po lapach ( toz nie bilam go tylko raczej bylo to klepanie z grozbami kary pienieznej i zgloszenia molestowania) Poprzedniczka z ten wlasnie powod podala jako glowny do rezygnacji z pracy wiec Frau sie nauczyla ze tak do konca nie moze przymykac oczu

A to Frau wiedziała o hobby męża????
18 października 2014 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Jesli nie przysla umowy wracam... juz nie mam sil walczyc na 2 frontach - agencja w Polsce i tu z rodzina...a siedziec nie wiedzac czy bede miala z tego cokolwiek i to w takich warunkach tez nie bede,,,
18 października 2014 20:05
alez oczywiscie ze wie...ale to chyba jedyna dziedzina na ktora Frau nie potrafi miec wplywu...widac to silniejsze u niego niz strach przed zona albo co...
18 października 2014 20:06
Alfiva

Jesli nie przysla umowy wracam... juz nie mam sil walczyc na 2 frontach - agencja w Polsce i tu z rodzina...a siedziec nie wiedzac czy bede miala z tego cokolwiek i to w takich warunkach tez nie bede,,,

I nie ma się co długo zastanawiać.Jak na razie,z tego co piszesz,same minusy.I do tego podejście agencji.