Jestem niby na czarno

17 października 2014 22:15
Zona hmm po operacjach kregoslupa i bioder o ile dobrze zrozumialam bo moj niemiecki perfect nie jest ale wlasnie te jej dolegliwosci spowodowaly zgloesze zapotrzebowania na opiekunke a nie choroba Herr
17 października 2014 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Przerwa jest nam potrzebna jak woda rybą
17 października 2014 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Frau potrzebowała Putzfrau a nie opiekunki dla męża....i tyle.A może agencja wie dobrze,że w takiej roli tam Cię wysłała?
17 października 2014 22:21
Nic pora isc sie umyc szybko zanim Frau sie przebudzi i wpadnie na pomysl ze Herr muss steh auf und gehen Toalete machen Pipi :) alebo jakis inny pomysl... w gruncie rzeczy wspolczuje mu troche ...
17 października 2014 22:22
Alfiva

Zona hmm po operacjach kregoslupa i bioder o ile dobrze zrozumialam bo moj niemiecki perfect nie jest ale wlasnie te jej dolegliwosci spowodowaly zgloesze zapotrzebowania na opiekunke a nie choroba Herr

To dlaczego masz zgłoszenie na niego, a może powinnaś mieć na obu tylko agencja dała d...y. To przecież większ kasa jest (jak ktoś dłużej wytrzyma)
Na jaką literę zaczyna się jej nazwa
 
17 października 2014 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
My nie jesteśmy od współczucia, nie za to nam płacą
17 października 2014 22:24
Jak ktos ma gg jestem teraz zalogowana 6514190 ...tam odpowiem za 10 min lece do lazienki shnell ...
17 października 2014 22:25
No i wykrakalam Frau wstala lata ..
17 października 2014 22:28
A niech lata jest po 22 cisza nocna
17 października 2014 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
ewa.p

Oni powinni zapewnić Ci połączenia do PL. Podobno taka opcja na stacjonarne kosztuje 5 euro, a przecież jak do Ciebie dzwonią to ta frau jędza nie ponosi kosztów.

Czy oni nas mają ludzi z epoki kamienia łupanego, czy co?
W jakim mieście ta agencja?

Tu raczej chodzi o to,że jakaś Polka korzysta z ICH telefonu,myślisz że tu mam inaczej? Już na dzień dobry zapytali czy będę chciala korzystac z telefonu...no comment
17 października 2014 22:46
ivanilia40

Tu raczej chodzi o to,że jakaś Polka korzysta z ICH telefonu,myślisz że tu mam inaczej? Już na dzień dobry zapytali czy będę chciala korzystac z telefonu...no comment

Ale jakaś Polka może zap....ać od świtu do późnej nocy. Masz rację - no comment
17 października 2014 22:49
Dzis byl powod ..Herr mokry...
zapomniala bym...moja poprzedniczka "viel essen" i schudla 8 kg w ciagu 2 tyg... kurcze nie wiem jesc albo nie jesc oto jest pytanie,,,,e tam jem chleb smakuje tak samo i jest dobry wiec jem, tylko obiady sa kijowe...wolala bym sama gotowac ale raczej nie ma o tym mowy...
17 października 2014 22:56 / 1 osobie podoba się ten post
Alfiva

Dzis byl powod ..Herr mokry...
zapomniala bym...moja poprzedniczka "viel essen" i schudla 8 kg w ciagu 2 tyg... kurcze nie wiem jesc albo nie jesc oto jest pytanie,,,,e tam jem chleb smakuje tak samo i jest dobry wiec jem, tylko obiady sa kijowe...wolala bym sama gotowac ale raczej nie ma o tym mowy...

Jedz i nie patrz na nic
17 października 2014 23:22
Alfiva

Dzis byl powod ..Herr mokry...
zapomniala bym...moja poprzedniczka "viel essen" i schudla 8 kg w ciagu 2 tyg... kurcze nie wiem jesc albo nie jesc oto jest pytanie,,,,e tam jem chleb smakuje tak samo i jest dobry wiec jem, tylko obiady sa kijowe...wolala bym sama gotowac ale raczej nie ma o tym mowy...

To musisz wcale nie jeść to frau jędza będzie mniej marudzić. Pamiętaj, masz pełne wyżywienie, a co chcesz zrobić, za swoje jeść?
Walcz o swoje ja też walczyłam, choć miałam dużo lepiej. W ten spobób pracować, to tylko krzywdę sobie robisz, bo to się odbije na twoim zdrowiu.
Zobaczysz jak będziesz się czuła już po 2 tygodniach.
17 października 2014 23:59 / 12 osobom podoba się ten post
Kur...ka wodna, za chwilę powie franca jedna że może ty zu viel frische Luft atmen... no nóż się otwiera w kieszeni! Podejrzewam że moje koleżanki i koledzy powiedzą Ci to samo co ja: postaw się. Konkretnie, jasno i dobitnie powiedz że jeść musisz i będziesz tyle ile potrzebujesz a nie tyle ile ona będzie łaskawa ci wydzielić. Przerwę dla siebie potrzebujesz, bo nie jesteś robotem i musisz wychodzić na trochę z domu.
Jeśli Ty jesteś tam do pomocy frau i do jej męża to powinnaś mieć płacone od dwóch osób. To raz. Dwa - nie daj się stłamsić i poniżyć, tacy jak oni tylko na to czekają. Im bardziej pokażesz że się szanujesz i będziesz wymagała szacunku z ich strony dla siebie tym prędzej go zdobędziesz.
A jak się nie da to się stamtąd zabieraj. Pracy w opiece jest na tyle że bez problemu znajdziesz następną. I wiek tu nie przeszkadza w niczym, a czasem nawet zaletą bywa... :)
Trzymam kciuki za Ciebie! No i pisz!