Na wyjeździe

20 listopada 2011 17:46
Witajcie,jestem tu nowa i na wyjezdzie.Moze ktos z Was pracuje w Butzbach-Griedel chetnie spotkalabym sie .Troche czuje sie osamotniona.
20 listopada 2011 19:16
radosna said:
Myślę Janusz, że babci poprawia się humor i zdrowie z tego powodu, że opiekuje się nią mężczyzna;)
Co sądzicie kobietki?


Nigdy tak o tym nie myślałem

21 listopada 2011 06:37
I znowu kawa z rana. Another day in the office... Dobrze że babcia wstaje po 8:00, bo dzisiaj zaspałem trochę.
21 listopada 2011 07:53
Gosh - kiedyś byłam w Twoich okolicach. Teraz mamy ze zmienniczką nową podopiczną i niestety inne miasto. Wiem jak to jest jak samotnośc dopadnie za granicą.
21 listopada 2011 12:02
bardzo was prosze napiszcie cos o swoich poczatkach w pracy,bo mój wyjazd juz niedługo i jestem coraz bardziej sestresowana,dopadaja mnie watpliwosci,czy sobie poradze.Doswiadczenie w opiece posiadam.opiekowałam sie 5 lat moja babcia ,za granica juz tez pracowałam ale w innej branży.Najbardziej sie boje o komunikacje,czy wszystko zrozumie,ucze sie intensywnie,niektórzy twierdza ze moja znajomosc jezyka to juz stopien komunikatywny,ale ja nie mam takiej pewnosci i to mnie przeraza.
21 listopada 2011 12:08
przychylam się do prośby ewy67.. mój wyjazd 8.12.
21 listopada 2011 14:37

Kiedyś zaczęłam coś skrobać na ten temat. Może dziś wieczorem albo jutro rano dokończę to wrzucę. W sumie, to dobrze że mnie zmobilizowałyście.


edycja: http://www.opiekunki24.pl/forums/topic/view/181  Czytać i komentować, a także pytać dziewczyny!

21 listopada 2011 19:07
Witajcie,Janinko dziekuje za zrozumienie! Wzielam ze soba kaptopa.kupilam w Aldim modem i karte startowa ,i doladowalam jeszcze za 15 euro .W ciagu dwoch dni ;zjadlo mi cala kase;Powiedzcie co zrobilam nie tak.Kolezanka powiedziala ze 15 euro wystarcz jej na caly miesiac surfowania.Pozdrawiam wszystkich iczekam na porade
21 listopada 2011 19:57
Skomplikowana sprawa. Możesz coś więcej napisać o tym modemie i starterze?
21 listopada 2011 20:04
gosh- masz ustawiony niewłaściwie profil,musisz mieć Monatsflat ( 30 dni ), a Ty masz zapewne standard,czyli,jakbyś miała internet przez telefon,nie możesz mieć też ustawiony na Tagesflat ( 2 euro dziennie). Też miałam kiedyś taką wtopę.

Pamiętaj ,zawsze w profilu musi widnieć Monatsflat.
21 listopada 2011 21:42
zaraz, zaraz.. to znaczy, że jak u mojej Pani nie ma żadnego łącza a ja wezmę laptop.. to wystarczy jak kupię modem i tę kartę to mogę mieć net bez wychodzenia z domu?! myślałam, że muszę jeździć do kawiarenki czy jakoś tak.. PROSZĘ o info jak ktoś z was coś wie..
21 listopada 2011 21:43
Dzięki andrea :)
21 listopada 2011 21:54
gosh ja właśnie teraz jestem w niemczech i korzystam z modemu z aldika.

Musisz mieć na koncie 15 euro,zadzwonić pod numer 1155 i odsłuchać poleceń związanych z aktywacją Monatsflat i wbić kod tego ustawienia.Podaje kod:8141.

Po zakończeniu aktywacji przyjdzie sms z dokładną datą do kiedy masz ważne konto internetowe.

Potem musisz ustawić w profilu nie na Monatsflat bo się nie da tylko Standart,jak uważnie wysłuchasz sekretarki to na koniec aktywacji mówi jak ustawić.

Gdybyś miała jakieś pytanie to napisz a postaram się udzielić odpowiedzi.

Powodzenia!
22 listopada 2011 00:49
Aska, piszesz o SMS.. ja mam polska komórkę.. chyba muszę kupić kartę do telefonu? czy niekoniecznie?
22 listopada 2011 05:46
Musisz wsadzić tę kartę startową z internetu do telefonu i to na tej karcie trzeba aktywować opcję

Monatsflat i po aktywacji odczekać na sms. Potem tą kartę przekładasz do modemu i ustawiasz w profilu opcję Standart.Masz dostęp do internetu przez 30 dni,ale żeby przedłużyc na następne 30 dni trzeba doładować konto przynajmniej jeden dzień wczwśniej to potem automatycznie się przedłuży. Jeżeli skończy się aktywowany Monatsflat a na koncie nie będzie 15 euro to potem znowu trzeba po doładowaniu konta ponownie aktywować.