lmplanty zębowe

22 grudnia 2014 21:42
cristina

wiesz---że jeszcze nie byłam na czyszczeniu.ale musze może po NR pójść.moj pierwszy implant obchodził 2 latka.
u dr podoba mi się jego mowa.......z  rrrrr

Ja na początku nie rozumiałam zbytnio, co mówi )
Ale przystojny, nie wiem dlaczego ale sądziłam, że zncznie niższy jest, o czym nie zapomniałam napomknąć - naturalnie hi, hi, hi. 
22 grudnia 2014 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

dziewczyny ale jesteście bogate....:)))))))))))))
 
znaczy sie w zęby DD

Tez sobie zrobisz nowe ???:D Czy pozyczys od babci proteke jak Ci wyleca ???:DDDD bo moja too swoja proteze i w herbacie pluka i w kawie, a ja wtedy mm odruch wiadome jaki...
22 grudnia 2014 21:44
Jolek

Tez sobie zrobisz nowe ???:D Czy pozyczys od babci proteke jak Ci wyleca ???:DDDD bo moja too swoja proteze i w herbacie pluka i w kawie, a ja wtedy mm odruch wiadome jaki...

nie, ja nie....
ale bym chciała nie powiem :)))
22 grudnia 2014 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

dziewczyny ale jesteście bogate....:)))))))))))))
 
znaczy sie w zęby DD

nooo.Zadko kto ma w średnim wieku swoje,wszystkie zęby.
Ja jak złamałam "3" jedząc musli,to postanowiłam rozprawić się z uzębieniem,choćby to miało kosztować majątek.Kobieta---ktora uśmiechając się odsłania braki w uzębieniu---niee tego nie chciałam.
 
22 grudnia 2014 21:45
mleczko47

Nie robcie paniki,Amelka cierpi w domu.Co sie może stać opiekunce?chyba,ze sie zakocha:):)

Mleczko, napisz proszę sprzed ilu lat wyciągnęłaś tę romantyczną "śnieżną" fotkę?
Bo ja od lat dwóch zimy nie pamiętam )
22 grudnia 2014 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

nie, ja nie....
ale bym chciała nie powiem :)))

Marzenia mają do siebie to, że czasami lubią się spełniać )
22 grudnia 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
cristina

nooo.Zadko kto ma w średnim wieku swoje,wszystkie zęby.
Ja jak złamałam "3" jedząc musli,to postanowiłam rozprawić się z uzębieniem,choćby to miało kosztować majątek.Kobieta---ktora uśmiechając się odsłania braki w uzębieniu---niee tego nie chciałam.
 

masz rację, mi strasznie zęby zaczęły sie psuć po ciąży i to bardzo, moja matka miała strasznie słabe zęby, a ja urodziłam bliźnięta,  po prostu wyciągnęły ze mnie wysztko, co jest niemożliwe ja po porodzie ważyłam 49kg, wszystko się złożyło na moje uzębienie, geny pomatce, dzieci....., zreszta jak u każdej
 
ale mój mąż ma wszystkie swoje zęby, zdrowe, syn ma po nim, a córa po nie, bo widzę, częściej chodzi do dentysty
22 grudnia 2014 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

masz rację, mi strasznie zęby zaczęły sie psuć po ciąży i to bardzo, moja matka miała strasznie słabe zęby, a ja urodziłam bliźnięta,  po prostu wyciągnęły ze mnie wysztko, co jest niemożliwe ja po porodzie ważyłam 49kg, wszystko się złożyło na moje uzębienie, geny pomatce, dzieci....., zreszta jak u każdej
 
ale mój mąż ma wszystkie swoje zęby, zdrowe, syn ma po nim, a córa po nie, bo widzę, częściej chodzi do dentysty

ja i mój brat także mamy w genach po mamie.Cóż poradzić.
Ale teraz jak  kogo stac,to może zrobić zęby jak u gwiazdy filmowej.
 
22 grudnia 2014 21:59
cristina

ja i mój brat także mamy w genach po mamie.Cóż poradzić.
Ale teraz jak  kogo stac,to może zrobić zęby jak u gwiazdy filmowej.
 

Do tego na swoje zęby założyć licówki, i rzeczywiście uśmiech idealny.)
Pracowałam w jednym miejscu, gdzie mąż PdP miał założone licówki na wszystkie swoje zęby, a na tylnych miał protezę z zatrzaskami.
Dziadek 77- letni, ale uśmiech miał ujmujący właśnie dzięki tym zębom.
 
22 grudnia 2014 22:01
Idę do łóżka. Dobrej nocy życzę. 
22 grudnia 2014 22:02
amelka

Do tego na swoje zęby założyć licówki, i rzeczywiście uśmiech idealny.:-))
Pracowałam w jednym miejscu, gdzie mąż PdP miał założone licówki na wszystkie swoje zęby, a na tylnych miał protezę z zatrzaskami.
Dziadek 77- letni, ale uśmiech miał ujmujący właśnie dzięki tym zębom.
 

ja też mam dwie licówki,ale nie od dr G.bo jedynka i dwójka moje były śine.Mam już ok dwa lata.
22 grudnia 2014 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Idę do łóżka. Dobrej nocy życzę. 

ja także,bo jutro do domku jadę.śpakowana jestem,tylko laptop jeszcze.W Wigilię dotrę do Bydzi.
22 grudnia 2014 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Tak czytam i czuję, że wspaniałe Opiekunki między nami są. 
I jak  Niemcy mają nie kochać Opiekunek z Polski?
Normalnie wzruszona jestem do łez. Nie wiem co nawet napisać teraz mam.....

Fajnie, że się odezwałaś, teraz już wiem , bedziesz jeszcze bardziej kochana i roześmiana...
23 grudnia 2014 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
cristina

ja też mam dwie licówki,ale nie od dr G.bo jedynka i dwójka moje były śine.Mam już ok dwa lata.

Mogę wiedzieć od kogo? I jak się sprawują? Muszę o tym poczytać nieco.  Prawdę mówiąc to nie mam sine, ale moje kości nie są zupełnie białe, a wybielanie mnie nie interesuje, bo niszczy zęby i nie daje trwałych efektów.   Mój e-mail w profilu.  
 
Dzisiaj jest 21 styczeń 2015 roku i mam nowe trzy implanty.
Mam most tymczasowy na tychże. czekam teraz na zrost implantów z kością.
To okres ca 3 miesięcy.
W kwietniu będę miała założone porcelanowe korony wysokiej jakości. 
W ten sposób oszczędziłam moje zdrowe zęby przed szlifowaniem.
To zupełnie inna jakość życia.
Mogę już dzisiaj powiedzieć, że dzięki pracy w De spełniam swoje marzenie o trzecich zębach.
Pozdrawiam.