lmplanty zębowe

22 grudnia 2014 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
cristina

niestety nie wiem.Ja jeszcze w DE jestem.
Musiało się coś niepokojącego stać,ze nie weszła na forum.

Nie robcie paniki,Amelka cierpi w domu.Co sie może stać opiekunce?chyba,ze sie zakocha:):)
22 grudnia 2014 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
cristina

niestety nie wiem.Ja jeszcze w DE jestem.
Musiało się coś niepokojącego stać,ze nie weszła na forum.

Ojej, mam nadzieję, że jest pod opieką i nie ma dostepu do internetu, mnie też nie ma w kraju i nie znam jej namiarów. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
Jak byś coś wiedziała do daj znać.
Pozdrawiam
22 grudnia 2014 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Ojej, mam nadzieję, że jest pod opieką i nie ma dostepu do internetu, mnie też nie ma w kraju i nie znam jej namiarów. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
Jak byś coś wiedziała do daj znać.
Pozdrawiam

OK.Ale ...sama to przeszłam,a nawet większy zabieg i bardziej skąplikowany miałam niż Amelka,więc znam ten ból.Napewno opuchnięta,może z goraczką lezy w łóżku.Ja także miałam 39 st..i leżałam kilka dni.
Chyba ,ze już całkiem wydobrzała i zabrała się za świąteczne potrawy,pierogi.itp
22 grudnia 2014 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
cristina

nie,ja nie miałam aż tak "palącego" policzka.A bierzesz oczywiście antybiotyk i ten przeciwbólowy lek co przepisal dr?
 
podczas zabiegu ja tez oczywiście nie czułam bólu.Ale samo to ,ze robi ci 3 godz i musisz mieć otwartą buzię.Ssak do tego.

Cristina, przez noc i dzisiaj dzień opuchlizna zmniejszyła się o połowę. Palenie się wyciszyło i czuję się zdecydownie lepiej. Byłam nawet na krótkim spacerze.
Fakt, że ten ssak jest przeokropny.
Najbardziej już teraz podoba mi się to, że nie czuję, że mam te implanty. Jeszcze coś tam pobolewa lekko, ale tak jakby moje korzonki tam były.
To niewiarygodne jest.
22 grudnia 2014 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
HA---ano widzisz.Za tydzien wogule nie będziesz czuła,ze masz jakieś metale w dziąsłach.Jednak bez podnoszenia zatok szybciej się dochodzi do siebie po zabiegu.
22 grudnia 2014 21:15
cristina

można kilka naraz.A ceny w zależności od miast ok.4 tys zł za jeden.Z podniesieniem zatoki 5 tys zł..4.5 tys zł za tyle,które są większe.

Cristina, a wybrałaś Ankylosy i korony porcelanowe na Cerkonie?
Ja mam 3 implanty, w tym mostek 3 zęby na 2 implantach. Zdecydowałam tak, żeby uniknąć procedury podniesienia zatoki.
Koszt całości 18 000 PN.
 
22 grudnia 2014 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
cristina

HA---ano widzisz.Za tydzien wogule nie będziesz czuła,ze masz jakieś metale w dziąsłach.Jednak bez podnoszenia zatok szybciej się dochodzi do siebie po zabiegu.

Tak. I dzięki, że zainteresowałyście się moim losem. To niezwykle miłe jest )
Rzeczywiście w łóżku leżałam i tak pomyślałam, że muszę coś skrobnąć, że jest mi lepiej )
I myślę już po Nowym Roku o tym, żeby do pracy wrócić, bo lenić się nie lubię )
22 grudnia 2014 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
ja już nie pamiętam jak moje się nazywały.Ja mam rozrzucone implanty tz.--dwa implanty,dwa moje,jeden implant,trzy moje itp.Nie mam 3 koło siebie.Każdy implant jest wkręcany osobno,nie mam mostu.Mój koszt---28 i pół tys.
Ale za to doktór mi kartke na ubiegłoroczne Boże Narodzenie przysłał.Taką dobrą pacjentką byłam.haha
22 grudnia 2014 21:23
cristina

amelka---jak się dziś czujesz?

Dobrze, dziękuję. Już zdecydowanie lepiej )
22 grudnia 2014 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Cristina, a wybrałaś Ankylosy i korony porcelanowe na Cerkonie?
Ja mam 3 implanty, w tym mostek 3 zęby na 2 implantach. Zdecydowałam tak, żeby uniknąć procedury podniesienia zatoki.
Koszt całości 18 000 PN.
 

Amelcia -to Ty teraz droższa od mojej terenówki:)Hi hi hi
22 grudnia 2014 21:27
cristina

ja już nie pamiętam jak moje się nazywały.Ja mam rozrzucone implanty tz.--dwa implanty,dwa moje,jeden implant,trzy moje itp.Nie mam 3 koło siebie.Każdy implant jest wkręcany osobno,nie mam mostu.Mój koszt---28 i pół tys.
Ale za to doktór mi kartke na ubiegłoroczne Boże Narodzenie przysłał.Taką dobrą pacjentką byłam.haha

No ale odwiedzasz chyba przystojnego Doktora dwa razy do roku na specjalne czyszczenie implantów?
Ja też w pierwszej chwili chciałam pojedyncze implanty, ale po konsultacji z doktorem zmieniłam zdanie. 
22 grudnia 2014 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Amelcia -to Ty teraz droższa od mojej terenówki:)Hi hi hi

No..... jak do tego jeszcze założe moje ukochane morganity ....ale jaja .....hi, hi, hi.
22 grudnia 2014 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

No ale odwiedzasz chyba przystojnego Doktora dwa razy do roku na specjalne czyszczenie implantów?
Ja też w pierwszej chwili chciałam pojedyncze implanty, ale po konsultacji z doktorem zmieniłam zdanie. 

wiesz---że jeszcze nie byłam na czyszczeniu.ale musze może po NR pójść.moj pierwszy implant obchodził 2 latka.
u dr podoba mi się jego mowa.......z  rrrrr
22 grudnia 2014 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Ojej, mam nadzieję, że jest pod opieką i nie ma dostepu do internetu, mnie też nie ma w kraju i nie znam jej namiarów. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
Jak byś coś wiedziała do daj znać.
Pozdrawiam

Tak czytam i czuję, że wspaniałe Opiekunki między nami są. 
I jak  Niemcy mają nie kochać Opiekunek z Polski?
Normalnie wzruszona jestem do łez. Nie wiem co nawet napisać teraz mam.....
22 grudnia 2014 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
dziewczyny ale jesteście bogate....:)))))))))))))
 
znaczy sie w zęby DD