lmplanty zębowe

21 grudnia 2014 21:01
amelka

Tak. Ale bardzo puchnę. Przykładam zimne okłady ale to niewiele daje.
Wyglądam ja świnka w najlepszym tlustym okresie swego życia.
Nawet juz chba i tę twarz odmroziłam, bo jak zdejmuję zimny okład to piecze bez litości.
Poza tym nic mi nie jest.
Jak długo mialaś tę opuchliznę, pamiętasz?

Ojj ja miałam długo,ok dwa tyg.Mi robił po jednej stronie dwa i po drugiej tez dwa,i ta jedna strona to dwa tyg opuchnięta była.Oka mi nie było widac ok 4 dni.
Czy ja ci pisałam,ze zemdlałam nawet w drugiej dobie?Przypuszczam,ze za nisko spałam,..rano wstałam do WC i nagle ciemnota przed oczami i chlas na kafelki.
..
 
kiedy miałas zabieg?
21 grudnia 2014 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Może głowę za nisko położyła i zasnęła. Być może jakiś krwotok lub coś innego. Żal dziewczyny, to straszne.

to też możliwe, dlatego Amelko uważaj na siebie, lepiej dmuchać na zimne. Zadzwoń do tego doktora i powiedz o bóluuu, ja sie na tym nie znam, le lepiej zadzwoń proszę...
21 grudnia 2014 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

to też możliwe, dlatego Amelko uważaj na siebie, lepiej dmuchać na zimne. Zadzwoń do tego doktora i powiedz o bóluuu, ja sie na tym nie znam, le lepiej zadzwoń proszę...

Tak,trzeba wysoko spać niestetyJa taka mądra byłam i drugą noc wywaliłam jedną poduszkę i przypuszczam,ze dlatego zemdlałam.
Z gabinetu doktora dzwoni asystentka zawsze i pyta o samopoczucie.
 
21 grudnia 2014 21:29
cristina

Ojj ja miałam długo,ok dwa tyg.Mi robił po jednej stronie dwa i po drugiej tez dwa,i ta jedna strona to dwa tyg opuchnięta była.Oka mi nie było widac ok 4 dni.
Czy ja ci pisałam,ze zemdlałam nawet w drugiej dobie?Przypuszczam,ze za nisko spałam,..rano wstałam do WC i nagle ciemnota przed oczami i chlas na kafelki.
..
 
kiedy miałas zabieg?

19 w piątek. Też kręciło mi się w głowie ale dokładnie przeczytałam listę nakazów, które otrzymałam od doktora.
Wiedziałam o tym, bo 3 lata wcześniej miałam wyjęcie metalu ze złamanej ręki /też na silne znieczulenie/ i po pojściu do łazienki następnego dnia, panie przywiozły mnie na wózku, bo tak jak Ty, klapnęłam tam na kafelki.
I teraz o tym pamiętałam )
Najgorsze jest to, że mnie ta opuchlizna "pali". Policzek jest po prostu gorący. Też tak miałaś? Pamiętasz to?
Nie no na oko widzę, "zatłuszczone" jakieś ale o.k.
Ja miałam 3 wszystkie po 1 stronie.
21 grudnia 2014 21:33
anerik

to też możliwe, dlatego Amelko uważaj na siebie, lepiej dmuchać na zimne. Zadzwoń do tego doktora i powiedz o bóluuu, ja sie na tym nie znam, le lepiej zadzwoń proszę...

Tak, zadzwonię jutro z rana.
21 grudnia 2014 21:37
cristina

Wow --już po bólu.
Nie był doktór miły??hmm może miał zły dzień.On nie jest aż tak wylewny moim zdaniem,ale konkretny,a o to przeciesz chodzi.Ale najważniesze,ze jestes po zabiegu i przetrzymałaś.Teraz pewnie za dwa tyg do zdjęcia szwów.

cristina, ale ja nie czułam żanego bólu. No może to wiercenie dziury pod implant był niezbyt przyjemny ale bólu żadnego nie było.
Myślę, że dr był skoncentrowany przed zabiegiem, bo to odpowiedzialne zajęcie jest.
21 grudnia 2014 21:50
amelka

cristina, ale ja nie czułam żanego bólu. No może to wiercenie dziury pod implant był niezbyt przyjemny ale bólu żadnego nie było.
Myślę, że dr był skoncentrowany przed zabiegiem, bo to odpowiedzialne zajęcie jest.

nie,ja nie miałam aż tak "palącego" policzka.A bierzesz oczywiście antybiotyk i ten przeciwbólowy lek co przepisal dr?
 
podczas zabiegu ja tez oczywiście nie czułam bólu.Ale samo to ,ze robi ci 3 godz i musisz mieć otwartą buzię.Ssak do tego.
21 grudnia 2014 21:53
ile to kosztuje?
21 grudnia 2014 21:57
agamor

ile to kosztuje?

to,to znaczy co dokładnie?
21 grudnia 2014 22:05
cristina

to,to znaczy co dokładnie?

takie nowe ząbki? to się robi pojedynczo? czy mozna kilka na raz?
21 grudnia 2014 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

takie nowe ząbki? to się robi pojedynczo? czy mozna kilka na raz?

można kilka naraz.A ceny w zależności od miast ok.4 tys zł za jeden.Z podniesieniem zatoki 5 tys zł..4.5 tys zł za tyle,które są większe.
22 grudnia 2014 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

cristina, ale ja nie czułam żanego bólu. No może to wiercenie dziury pod implant był niezbyt przyjemny ale bólu żadnego nie było.
Myślę, że dr był skoncentrowany przed zabiegiem, bo to odpowiedzialne zajęcie jest.

amelka---jak się dziś czujesz?
22 grudnia 2014 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Tak, zadzwonię jutro z rana.

Amelko, jak jest u Ciebie, daj znać jak się czujesz, martwimy się kochana...
22 grudnia 2014 16:18 / 2 osobom podoba się ten post
cristina

amelka---jak się dziś czujesz?

Cristina , czy wiesz moze co się dzieje z Amelką....?
22 grudnia 2014 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Cristina , czy wiesz moze co się dzieje z Amelką....?

niestety nie wiem.Ja jeszcze w DE jestem.
Musiało się coś niepokojącego stać,ze nie weszła na forum.