lmplanty zębowe

24 października 2014 21:11
 Ja to bym kolczyki zrobiła,albo nawet oczko w pierścionku...
24 października 2014 21:16
amelka

Bedąc dzieckiem i w wieku późniejszym marzyłam o zawodzie dentysty albo ortopedy. Niestety, los pokierował mnie w inną stronę.  
A implanty także robi?

Robi, robi, o ceny nie pytalam, nie moj zasieg.
24 października 2014 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Byłaby prawdziwa zębowa babcia :))
24 października 2014 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

No nie mów Binor, że podłóg nie myjesz ;-))

Myję, myję. Tyle, że nawet to nie pomaga ;-).
24 października 2014 22:31
24 października 2014 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
Ludu swiata !!!! toc to sadyzm,co tu sie dzieje ze zeba nawet chca powiesic ???}))))))))))))))
24 października 2014 22:37 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Byłaby prawdziwa zębowa babcia :))

Wróżka Zębuszka:):):):)
25 października 2014 10:20
emilia

Robi, robi, o ceny nie pytalam, nie moj zasieg.

Emilia, w Twoim mieście mam Brata
Ale to troszkę zbyt daleko.
Dzięki za info. Pozdrawiam.
25 października 2014 16:37 / 6 osobom podoba się ten post
Ja mam 6 implantów,pierwszy już siedzi dwa lata,najmłodszy ma 3 miesiące.A 4 szt to robiłam na raz + podniesienie zatok rok temu.Czuje się z nimi swietnie.Jestem mega zadowolona.Warte kazda kasę.Zaraz mam inną twarz,inny uśmiech.Nie wstydzę się uśmiechac wreście całą gębą.koszt---cóż miałabym nowe autko z salonu,ale ja wolę ząbki.
25 października 2014 19:12
cristina

Ja mam 6 implantów,pierwszy już siedzi dwa lata,najmłodszy ma 3 miesiące.A 4 szt to robiłam na raz + podniesienie zatok rok temu.Czuje się z nimi swietnie.Jestem mega zadowolona.Warte kazda kasę.Zaraz mam inną twarz,inny uśmiech.Nie wstydzę się uśmiechac wreście całą gębą.koszt---cóż miałabym nowe autko z salonu,ale ja wolę ząbki.

Cristina, podejrzałam Twoje dane. Proszę odpowiedz, czy robiłaś je w Bydgoszczy?
U p. dentysty przy ul. Bohaterów Kragujewa?
Bo ja tam umówiona jestem na konsultację.
Podaj mi proszę, u kogo robiłaś?
Jeśli mogłabym prosić o odpowiedź na pryw.
25 października 2014 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
tak,tak,robiłam tam gdzie piszesz.Dr Gatz jest najlepszy w Bydg.Nie ma się czego bać,dr i asystentki opowiedzą na Twoje pytania,doradzą.Ja na pierwszej konsultacji,zielona byłam,mało co wiedziałam.Dr doradził odpowiednie implanty,bo jest kilka rodzai,w różnej cenie.Są tańsze odpowiedniki,ale robi się je na całe zycie i nie ma co oszczędzac.Ja wybrałam pośrodkowe.
Dr zrobi Ci na początek przeswietlenie i wszystko będzie wiedział i opowie.
jak by co to pytaj jeszcze.
25 października 2014 19:44
cristina

tak,tak,robiłam tam gdzie piszesz.Dr Gatz jest najlepszy w Bydg.Nie ma się czego bać,dr i asystentki opowiedzą na Twoje pytania,doradzą.Ja na pierwszej konsultacji,zielona byłam,mało co wiedziałam.Dr doradził odpowiednie implanty,bo jest kilka rodzai,w różnej cenie.Są tańsze odpowiedniki,ale robi się je na całe zycie i nie ma co oszczędzac.Ja wybrałam pośrodkowe.
Dr zrobi Ci na początek przeswietlenie i wszystko będzie wiedział i opowie.
jak by co to pytaj jeszcze.

Cristina, powiedz proszę czy to jest bolesne bardzo?
I czy zaraz po zabiegu żle się czułaś? Bo czytałam o tym, że trzeba okłady z lodu robić.
I po jakim czasie od zabiegu normalnie zaczęłaś funkcjonować?.
Tak w ogóle to bardzo się cieszę, że utwierdziłaś mnie w wyborze lekarza. 
A wybrałam "intuicyjnie". Zasugerowałam się tym, że nie leczy już zachowawczo a wyłącznie zajmuje się implantologią, co oznacza że ma doświadczenie i "wprawę".
Poza tym, dokształca się i interesuje go to, co nowe /info z netu/. A ja ufam  takim ludziom. 
25 października 2014 20:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ja takze długo szukałam implantologa i mój wybór padł na niego,z czego jestem niezmiernie zadowolona.Tak,są tam gabinety i inni dentyści a dr G. robi tylko implanty.Śmiał się nawet widząc moje przerazenie podczas pierwszej wizyty,ze gdyby zgasili światło,to on zrobi po ciemku,to co miałam zaplanowane na pierwszy raz.
Czy bolesne----zalezy co masz do roboty.Inaczej wygląda to jeśli masz do wyrwania przez niego strzępka zęba lub korzenia i wstawieniu odrazu implanta(mniej bolesne i uciążliwe) a jeśli nie masz zęba lub kilku dłuższy czas,wtedy zanika jakby dziąsło i implant nie miałby się czego trzymac,wtedy doktor robi tz.podniesienie zatoki,czyli nacina dziąsło,upycha tam a la "gips",wstawia impant,zszywa.Po takim zabiegu,trzeba czekac 4-5 miesięcy na wygojenie.
Ja miała 4 szt naraz z podniesioną zatoką.trwało to 3 godz.Masakra.Ledwo żyłam.Po tym byłam tak popuchnięta,ze oka mi nie było widac przez tydz.I wszystkie kolory miałam od fioletu do żóltego na policzku.
Dr daje specjalny płyn do płukania i okłady po implantach.Antybiotyk musisz wykupic.
Po pojedynczych zabiegach funkcjonowałam normalnie,ale po tych 4 to niestety lezałam tydz w łóżku.
25 października 2014 20:22
Ale warto było. A powiedz proszę, czy przez ten czas gojenia chodziłaś  bez zębów?
Czy protezkę prowizoryczną miałaś?
Dzięki za rzeczowe informacje, przynajmniej wiem już teraz, że jak zdecyduję też o zamianie mojej koronki na implanta, to w tym miejscu nie mam kości właśnie i zaplanuję czas po zabiegu tak, zeby tydzień, dwa w domu być.
To bardzo cenna wiedza.
I czy to bardzo bolało, jak taka opuchnięta byłaś?
Ile wizyt potrzeba, żeby mieć zęba?
25 października 2014 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
Amelka--ja Cie nie chcę straszyć,to zależy od każdego indywidualnie,co masz do zrobienia.W jakim stanie są Twoje zęby,itp.To że ja byłam opuchnięta,to nie znaczy,ze Ty także będziesz.Ja świadomie chciałam zrobić 4 odrazu z podniesieniem zatok,aby mieć to za sobą i nie dzielic na dwie wizyty.
W poczekalni dr ma 96 obrazów-dyplomów.a to o czymś świadczy,że jest naprawdę fachowcem w tej dziedzinie.