Podatki, zus, własna działalność - porady

03 grudnia 2014 13:29
doda1961

Dług publiczny nawięcej rosnie z powodu rozpasania posłów, senatorów i całej elity rządzącej. ZUSU nie płacą, wynagrodzenia pobierają horendalne i kantują podatnika jak mogą. Emerytura, jesli ktoś ją ma, to nalezy się jak psu zupa, bo pracował na nią całe zycie, odprowadzając nalezne składki.

Do tego dołączyłambym jeszcze antyrodzinną politykę rządzących i relatywizm liberalny ...
03 grudnia 2014 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
Daria01

Nie zgadzam się z tym. To co posłowie "nakradną" to kropla w morzu tego ile kasy jest marnowane na socjal i na państwowe przybytki.

Jesli uważasz, że uposażenie poselskie, czy senatorskie w kwocie ponad 10.000 zł plus 12.000 miesięcznie na prowadzenie biura poselskiego, plus wiele innych przywilejów jak darmowe podróże zagraniczne, bezpłatne korzystanie z środków komunikacji i wiele wiele innych to kropla w morzu, no to ja Ci zycze wszystkiego najlepszego :)
03 grudnia 2014 15:07
doda1961

No ale to zawsze jakiś dodatek, tym większy im więcej się odłozyło. Ja mam  alternatywę, zawsze mogę jeszcze bogato wyjść za mąz :D :D :D :D :D
A tak całkiem powaznie mówiąc, to ja się nie martwię o emeryturę. Mam dobre zabezpieczenie, tylko żal mi pieniędzy, które co miesiąc w wysokosci ponad 1000 zł muszę odprowadzać do ZUS. Przez tyle lat, byłaby niezła sumka na koncie.

a ja bogaty z domu i jeszcze moge sie bogato ozenic ha ha
03 grudnia 2014 15:09 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

A gdzie ten węgiel byś składał:) chyba,że worek wegla do noszenia żeby Ci cieplej było:):):)  Orim,dziasiaj żarty ,żarty,żarty:):):):)

wegiel sprzedam i bedzie na trunki wysoko rozgrzewajace ha ha
03 grudnia 2014 15:11 / 1 osobie podoba się ten post
Daria01

Nie zgadzam się z tym. To co posłowie "nakradną" to kropla w morzu tego ile kasy jest marnowane na socjal i na państwowe przybytki.

i na konkordat ktory potrzebny jest Polsce jak....... nie bede sie wyrazał ha ha