Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #2

05 stycznia 2015 08:41 / 3 osobom podoba się ten post
Zupka pomidorowa na nozce (tylko nie mojej) z makaronikiem .
05 stycznia 2015 08:52 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Zupka pomidorowa na nozce (tylko nie mojej) z makaronikiem .

tylko to?
moja babka by zaapytała : a drugie danie?
ja jej zupy gotuję na drugie śniadanie
a obiad bowiązkowo coś treściwego, a i tak do tego wszystkiego dodaje keczup .....fuj
05 stycznia 2015 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
agamor

tylko to?
moja babka by zaapytała : a drugie danie?
ja jej zupy gotuję na drugie śniadanie
a obiad bowiązkowo coś treściwego, a i tak do tego wszystkiego dodaje keczup .....fuj

Ta tylko to wprowadzam diete )))))) robie taka gesta ze az lycha i nie tylko staje ))))
05 stycznia 2015 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ziemniaki,szpinak,jajko sadzone.
05 stycznia 2015 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
Spätzle, sos Carbonara, czerwona kapusta na ciepło, woda mineralna + jogurt dla babci
05 stycznia 2015 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
Wczorajszy gulasz,makaron,buraczki wczorajsze -ja ,kapucha czerwona -dziadki.I piwko dla nich:)Zawsze do obiadu:)
05 stycznia 2015 11:53 / 6 osobom podoba się ten post
Ze względu na przerwy w Pusinym uzębieniu : Broccoli Gratin - aż taka mądra nie jestem , ale co na torebce pisze - to przepisałam i to bezbłędnie ! .....jak by ktoś chciał przepis jak gotować ......to dzisiaj się nie doczeka , bo mi oczy " mgławią " bom se krema niechcący wpakowała i drobnego druku nie odczytam ! A teraz mi zazdrośćta , a co ? ! -:)))))))
05 stycznia 2015 12:02 / 1 osobie podoba się ten post
Chcialabym tez napisac co dzis na obied, ale Ingusia milczy jak grob hehehe :-DDDDD
05 stycznia 2015 12:39 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ze względu na przerwy w Pusinym uzębieniu : Broccoli Gratin - aż taka mądra nie jestem , ale co na torebce pisze - to przepisałam i to bezbłędnie ! .....jak by ktoś chciał przepis jak gotować ......to dzisiaj się nie doczeka , bo mi oczy " mgławią " bom se krema niechcący wpakowała i drobnego druku nie odczytam ! A teraz mi zazdrośćta , a co ? ! -:)))))))

tego kremu w oczach???
05 stycznia 2015 12:44 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

tego kremu w oczach???

Nie,przerwy w Pusinym uzebieniu )))))
05 stycznia 2015 12:46
magdzie

Nie,przerwy w Pusinym uzebieniu )))))

Magdzie żużlowa ja muszę sobie pożyczyć wintela od mojej PDP bo jak ciebie czytać mam to ................
05 stycznia 2015 12:48 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Magdzie żużlowa ja muszę sobie pożyczyć wintela od mojej PDP bo jak ciebie czytać mam to ................

A bierz,co se bedziesz zalowac )))
05 stycznia 2015 12:53
Pyza

Chcialabym tez napisac co dzis na obied, ale Ingusia milczy jak grob hehehe :-DDDDD

Jakby cię tu wirtualnie podkarmiać, mam z czego .............
05 stycznia 2015 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ze względu na przerwy w Pusinym uzębieniu : Broccoli Gratin - aż taka mądra nie jestem , ale co na torebce pisze - to przepisałam i to bezbłędnie ! .....jak by ktoś chciał przepis jak gotować ......to dzisiaj się nie doczeka , bo mi oczy " mgławią " bom se krema niechcący wpakowała i drobnego druku nie odczytam ! A teraz mi zazdrośćta , a co ? ! -:)))))))

A gdzie kupiłas Basiu ten krem do oczu ? czy to na krotkowzroczność?
05 stycznia 2015 13:50 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

A gdzie kupiłas Basiu ten krem do oczu ? czy to na krotkowzroczność?:-)

To był krem na twarz , tylko se do oka wpakowałam ! No co ? widzę z daleka - z bliska nie za bardzo a zresztą myślałam , że mi się zmarchy koło ślepków wygładzą  a tu ni cholery , jeszcze se pozacierałam .........z chytrosci -:)))))))))