Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #2

06 listopada 2014 14:09
Witam ponownie :))
A ja jutro mam gościa jak wcześniej pisałam :)) więc zamierzam zrobić pierogów i ciasto jabłkowe :)) Kapucha się gotuje a ciasto zaraz zarobię :)) Aco mi tam !!! :))
06 listopada 2014 14:19
Ciotka

Witam ponownie :))
A ja jutro mam gościa jak wcześniej pisałam :)) więc zamierzam zrobić pierogów i ciasto jabłkowe :)) Kapucha się gotuje a ciasto zaraz zarobię :)) Aco mi tam !!! :))

06 listopada 2014 14:33
Ciotka

06 listopada 2014 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
Poszły konie po betonie :))
06 listopada 2014 15:37
Ciotka

Witam ponownie :))
A ja jutro mam gościa jak wcześniej pisałam :)) więc zamierzam zrobić pierogów i ciasto jabłkowe :)) Kapucha się gotuje a ciasto zaraz zarobię :)) Aco mi tam !!! :))

podeslij troche tych frykasow dla mnie.....pierogow robic nie umiem i ciast tez nie pieke....
06 listopada 2014 15:50 / 1 osobie podoba się ten post
Ciasto już się upiekło, sałatka pokrojona a pierożki zostawiam na wieczór jak babcię polożę do łużeczka :))
ania52 jak byś była w Bremen to nawet bym przywiozła :))
06 listopada 2014 15:53
Ciotka

Ciasto już się upiekło, sałatka pokrojona a pierożki zostawiam na wieczór jak babcię polożę do łużeczka :))
ania52 jak byś była w Bremen to nawet bym przywiozła :))

dzieki kochana...szkoda ze w Bremen nie jestem bo i na ciasto bym sie zalapala i kawke razem bysmy wypily...zaciekawilas mnie,nietuzinkowa jestes i chyba artystyczna dusze masz<ten szkic kota no no...piekny..
06 listopada 2014 15:54 / 2 osobom podoba się ten post
Ciotka, na pewno masz tylko jednego gościa? Musi być jakiś wyjątkowy z niego GOŚĆ jak takie manewry w kuchni dla niego robisz. Aż się boję myśleć, co poczniesz jak przyjdzie ci ugościć aż dwóch gości?
06 listopada 2014 16:01
fado

Ciotka, na pewno masz tylko jednego gościa? Musi być jakiś wyjątkowy z niego GOŚĆ jak takie manewry w kuchni dla niego robisz. Aż się boję myśleć, co poczniesz jak przyjdzie ci ugościć aż dwóch gości?

HA! HA! HA!! Mój mąż jutro zagości u mnie i będzie aż do wtorku :) Taki mały urlopik sobie robimy :)) 
06 listopada 2014 16:05
Ciotka

Poszły konie po betonie :))

Przypomniały mi się niedawne czasy, kiedy gotowałam wszystko pod kątem tego wyjątkowego Gościa. 
06 listopada 2014 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
cHciałam wżucić fotki ale coś mi się buntuje internet ://
06 listopada 2014 16:06
przepraszam za byki :)))
06 listopada 2014 16:09
ania52

dzieki kochana...szkoda ze w Bremen nie jestem bo i na ciasto bym sie zalapala i kawke razem bysmy wypily...zaciekawilas mnie,nietuzinkowa jestes i chyba artystyczna dusze masz<ten szkic kota no no...piekny..

Czasem sobie coś szkicuje :))) tami mały dar od Boga :))
06 listopada 2014 16:12
Ciotka

cHciałam wżucić fotki ale coś mi się buntuje internet ://

No nieżle. Po tych kolejnych fotkach już prawie czuje zapach z Twojej kuchni. Z jutrzejszego dnia też będą fotki? 
06 listopada 2014 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
Jak zastawię stół i zapalę świece to pokażę :)) ... no niestety dalszy ciąg będzie ocenzurowany hi! hi!! :))